Ninsoarea lasă fără curent mai multe zone din Dâmboviţa

0
Publicat:
Ultima actualizare:

Electrica Distribuţie, filiala Târgovişte, anunţă abonaţii că, în această perioadă, din cauza condiţiilor meteo nefavorabile au apărut mai multe deranjamente în instalaţiile electrice. Este vorba de localităţile: Puntea de Greci, Măneşti, Frasin, Raciu şi pe platoul Padina, unde sunt deranjamente colective.

Cetăţenii sunt avertizaţi să nu atingă stâlpii liniilor electrice, posturile de transformare şi nici conductoarele, mai ales pe cele căzute la pământ. Pentru orice deranjament sau altă neplăcere, abonaţii sunt rugaţi să apeleze numărul 0245.205.929.

Mai multe pentru tine:
Black Friday 2025. Reduceri mari la încălţăminte și electrocasnice
Top 5 bestselleruri internaționale 2025 și titluri bonus – Descoperă-le și comandă-le acum pentru serile de iarnă și cadouri de sărbători
Scandal de pomină pe „Hai-Hui”, numele emisiunii Marinei Almășan, de la TVR 2. Ce acuzații i se aduc: „Nu e o invenție a TVR”. Replica vedetei: „N-a furat nimeni de la nimeni!”
Adevărul despre relația din spatele scenei dintre Angela Similea și „Prințul șlagărelor”. Fiul compozitorului Marcel Dragomir rupe tăcerea: „Ea era ca pe un piedestal!” Ultimele lui cuvinte
Black Friday 2025, o oportunitate pentru doamnele care vor să arate bine. Top 3 cele mai bune produse pentru ten, apreciate de clienți
Cel puțin 6 morți și 25 de persoane spitalizate după ce au mâncat acest preparat la restaurant
Alexandru Ion și Ștefan Floroaica: “Ne-am întors din Asia Express cu multe kilograme în plus... în bagajul vieții”
Tânăra de 18 ani care a întors toate scaunele la Vocea României: „Absolut extraordinar!” Cine este Sunamita Beza
Ce i-a provocat unei jurnaliste cancer intestinal la 44 de ani? Nu fuma, nu bea și avea o greutate normală
Black Friday 2025: Cele mai apreciate parfumuri de damă în România – Top recenzii clienți. Idei de cadouri pentru sărbători
„Noi i-am pus cruce!” Cum a ajuns să arate una dintre cele mai populare stațiuni balneare din România. Dan Negru: „Când eram copil veneam cu ai mei”