Ultima zi pentru Târgul de Carte de la Sibiu

0
Publicat:
Ultima actualizare:

Expoziţia cu vânzare este organizată în perioada 14-16 martie, în holul facultăţii de pe Bulevardul Victoriei.

CITEŞTE ŞI:

ULBS vrea să educe 100 de studenţi cu dizabilităţi

Potrivit organizatorilor, în cadrul târgului sunt expuse cărţi din domenii extrem de variate, de la  literatură, istorie, medicină, filozofie, psihologie, la arte sau muzică.

Preţurile se anunţă şi ele extreme de atractive, începând de la 10 lei, pentru o carte. 

Târgul de carte se va desfăşura până la ora 18.00, în holul de la parterul Facultăţii de Litere şi Arte.

Ai aflat ceva interesant, ai pozat sau ai filmat? Scrie-ne pe sibiu@adevarul.ro!

Click pe imaginea de mai jos pentru ultimele noutăţi de la Sibiu:

Mai multe pentru tine:
Ministrul Afacerilor Externe, Oana Țoiu, s-a întâlnit la Washington cu Marco Rubio. Principalele teme discutate
De ce Eugen Cristea și Anca Pandrea simt în casă energia persoanelor moarte: „Nu oricine poate”. Și Mihai Onilă are o legătură paranormală cu fiica-înger: „O aud mental”
Alimentul care nu trebuie să lipsească din farfuriile românilor. Dr. Virgiliu Stroescu îl recomandă în fiecare zi: „Ne curăță și ne vindecă tot organismul”
Luptele duse pentru cucerirea redutei Grivița II, în timpul Războiului de Independență
I-a donat propriul rinichi, dar n-a fost invitată la nunta Selenei Gomez. Cum explică donatoarea trădarea
Neliniște la palat! Ce crede familia regală britanică despre apariția lui Meghan Markle la Săptămâna Modei de la Paris
Cauza morții bateristului Marius Keseri de la Direcția 5. Prietenii rup tăcerea. „Boala cumplită îl schimbase, nu-l mai recunoșteai. Venea la biserică să se roage”. Ultimele fotografii
Apelurile iniţiate din străinătate, care afişează în mod fals numere românești de telefonie fixă, vor fi blocate
Femeile care au înfruntat foamea, frica și moartea: adevărul despre cum a distrus Uniunea Sovietică Moldova anilor ’40
Oana Roman nu îl mai menajează pe Botezatu! „Se îmbracă de zici că vrea să impresioneze un extraterestru cocalar”
Eduard, un copil de 10 ani, crescut de bunici și abandonat de părinți, luptă pentru viață! A vomitat sânge și are nevoie de o operație urgentă la inimă. AJUTĂ ȘI TU!