Româncele au sărit pe Coolio la concertul dintr-un club de fiţe din Mamaia GALERII FOTO

0
Publicat:
Ultima actualizare:
Coolio, înconjurat de admiratoare la Mamaia

Coolio a concertat vineri seara în clubul Crema Summer din Mamaia. Rapper-ul s-a aflat în centrul atenţiei şi al distracţiei, fiind înconjurat în permanenţă de clienţii şi mai ales de clientele localului de fiţe care nu l-au slăbit nicio clipă.

Pentru concertul din Mamaia, Coolio a cerut şampanie Moet, tequila, cola, apă şi miere pentru a-şi drege vocea.

El a solicitat în mod expres un prosop negru pentru a se şterge de transpiraţie, specificând că nu vrea şerveţele. Rapper-ul a precizat că nu va bea decât răcoritoare înainte de show.

GALERIE FOTO - COOLIO ÎNCONJURAT DE ADMIRATOARE



Ajuns în România, Coolio a vrut să fie aşteptat la aeroport cu dulciuri şi a ţinut să cunoască gustul berii autohtone.

În drum spre Constanţa, el s-a îndulcit cu biscuiţi cu ciocolată, s-a răcorit cu bere românească şi a dorit să încerce ţigări mentolate.

GALERIE FOTO - COOLIO PE SCENA CLUBULUI



Seara, la cina de după repetiţia din club, a mâncat fructe de mare şi peşte, preparate de vită şi de pui.

Organizatorii din Mamaia au spus că solistul a fost mai modest în pretenţii decât alte vedete care au cântat la noi în ţară.

GALERIE FOTO - COOLIO S-A RELAXAT LA MAMAIA



Pentru concert, cântăreţul a cerut să-i fie asigurată o aparatură la standarde: microfoane wireless, boxe adecvate, 3 monitoare profesionale pe scenă.

La show, Coolio a cântat cu microfonul într-o mână şi cu un pahar de băutură în cealaltă. Admiratoarele au fost în preajma lui în permanenţă, pupându-l şi pozând cu el în ipostaze deosebit de incitante. Cele mai îndrăzneţe au reuşit să bea cu rapper-ul şi gaşca lui un pahar de şampanie franzuţească, adusă de angajaţii clubului împreună cu artificii.

VEZI CE A CERUT COOLIO ÎN CAMERA DE HOTEL

Coolio a plecat cu suveniruri din România: o faţă de pernă în care a îndesat toate băuturile din camera de hotel