Articol publicitar

Reinert premiază familiile inimoase în bucătărie!

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Intră în competiţia „Familii inimoase în bucătărie!”, transformă codurile de pe ambalajele produselor Reinert în inimioare şi poţi câştiga unul din cele peste 100 de premii constând în electrocasnice pentru bucătărie sau marele premiu de „10,000 de lei pentru cele mai inimoase idei!”.

Reinert România sărbătoreşte pe 3 Mai 2015 opt ani de la lansarea oficială în România, prilej cu care dă startul unei noi campanii promoţionale dedicate consumatorilor finali.

Campania, intitulată generic “Familii inimoase în bucătărie”, se desfăşoară în perioada 3 Mai - 26 Iulie 2015, la nivel naţional, şi a fost gândită pentru a răsplăti consumatorii fideli brandului Reinert.

Pe durata campaniei sunt puse în joc 100 de premii constând în electrocasnice pentru bucătărie (3 espressoare Krups Espresseria (unul/lună), 12 maşini de făcut pâine Philips (una/săptămână), 85 sandwich makere Philips (unul/zi)), la care se adaugă marele premiu de „10.000 LEI pentru cele mai inimoase idei”. Există şi o componentă de premii „garantate” pentru primii 50 de participanţi, precum şi o serie de titluri onorifice pentru „cele mai inimoase familii în bucătărie” acordate săptămânal familiilor care înscriu cele mai multe inimioare în competiţie. Toate detaliile legate de mecanismul şi regulamentul promoţiei „Familii inimoase în bucătărie” sunt disponibile pe http://www.promotiilereinert.ro/.

În cadrul campaniei vor participa toate produsele brand Reinert disponibile la raftul cu autoservire din cadrul marilor reţele de magazine. Produsele participante vor avea aplicată pe ambalaj eticheta cu însemnele promoţiei în interiorul căreia se va afla un cod unic de participare, ce odată înscris pe platformahttp:  http://www.promotiilereinert.ro/oferă participanţilor o şansă la câştig.

Printre produsele participante la campanie se regăsesc şi două produse lansate recent de Reinert România, ambele din categoria produselor premium,  fiind concepte unice pe piaţa locală:

 „Pastete cu brânză şi viţă de vie”, un produs inovator, ce combină într-o formulă unică gustul de carne cu cel de brânză de oaie (tip ricotta) şi aroma frunzei de viţă de vie;

Salam Parmesali” ce vine cu noutatea învelişului de parmezan, care dă savoare şi un gust deosebit produsului.

Info Companie

H&E Reinert SRL, prezent pe piaţa din România din anul 2007, este unul dintre cei mai importanţi jucători de pe piaţa locală de mezeluri ce activează în comerţul modern. Pe parcursul celor 8 ani de când  fabrica  din România a fost deschisă, Reinert a reuşit să îşi creeze un renume în segmentul mezelurilor premium, renume consolidat de recunoaşterea consumatorilor. Dovadă a aprecierii produselor Reinert de către consumatorii din România stau distincţiile „Votat Produsul Anului” primite  în ultimii doi ani de către trei produse din portofoliul Reinert, respectiv Salamul de Sibiu Reinert (în 2014), „Martinel Şuncă” şi „Martinel Mortadella” (in 2013). Competiţia “Produsul Anului” este organizată în România de către Media Concept Store (www.produsulanului.com).

Mai multe pentru tine:
Ce tranzacții suspecte a descoperit Libra Bank în conturile AUR. Ce plăți s-au făcut către patronul Realitatea PLUS, unde Simion și Georgescu sunt lăudați excesiv
Radu Mazăre, viață de lux în Madagascar. Cum arată resortul fostului primar al Constanței. Bungalow-uri generoase, cu vedere spre Oceanul Indian
Câți ani de închisoare riscă Artanu, pentru agresiune sexuală?! Îndemnul avocatei Dalina Terzi pentru victimă: „Fetelor le e rușine, cedează psihic”
Ziua în care Biserica a deschis porțile doar pentru personalități. De ce oamenii de rând n-au avut acces în interior la slujba de sfințire a picturii Catedralei Neamului VIDEO
Percheziții la o firmă care ajuta rușii să obțină cetățeniile română și moldovenească. Ce acuzații i se aduc
Cele 3 semne zodiacale chinezești care atrag abundența în săptămâna 27 octombrie – 2 noiembrie 2025
Cine a fost Dorin Pavel, inginerul care a plănuit marile hidrocentrale din România
Mama măsura XS, fiicele cu siluete... lumești. Regina Letizia, superbă, dar îngrijorător de slabă la Premiile Prințesa de Asturia
Artistul internațional care nu și-a mai văzut de trei ani copilul diagnosticat cu autism, născut din relația cu o româncă. Dezvăluiri uluitoare despre ultima lor întâlnire! „Copilul striga la ușă disperat: Tati, tati!”
Ce nu s-a văzut la sfințirea Catedralei! Becali a pupat mătăniile, Băsescu a pupat blondele
Dennis Man s-a întors în tunel din care părea că ieșise. Internaționalul român este pus la colț de olandezi