Se „rupe căruţa“ la Pandurii? Grigoraş ameninţă cu demisia, deoarece conducerea i-a adus fotbalişti nedoriţi

0
Publicat:
Ultima actualizare:
Grigoraş e supărat că şefii de la Pandurii trec peste capul lui

Unul dintre secretele parcursului bun al formaţiei Pandurii Tg. Jiu a fost liniştea în echipă, situaţie care pare a se strica în această iarnă.

Petre Grigoraş, antrenorul formaţiei de pe locul patru din Liga 1, e nemulţumit de faptul că i se aduc fotbalişti la echipă fără a fi consultat. Concret, Grig ameninţă cu demisia în cazul în care şefii echipei îl vor relegitima pe sîrbul Stojan Vranjes. Acesta a plecat anul trecut de la Pandurii la CFR Cluj, tocmai din cauza unui conflict cu Grigoraş, iar pe site ul oficial al clubului a apărut informaţia că fotbalistul a semnat un nou contract cu gorjenii pe două sezoane.

Tehnicianul de la Pandurii nu a fost de acord nici cu transferul lui Ilijovski de la Rapid, însă în cazul acestuia lucrurile nu sunt clare jucătorul spunând că nu a semnat cu nimeni. Singurul fotbalist dorit de antrenor este Novak Martinovici, a cărui trecere de la Steaua la Pandurii a fost perfectată.

Mai multe pentru tine:
Femeile care au înfruntat foamea, frica și moartea: adevărul despre cum a distrus Uniunea Sovietică Moldova anilor ’40
Regele Charles, mișcare istorică neașteptată, prima dată în 1428 de ani! Suveranul a numit o femeie în acest post cheie pentru Marea Britanie
Eduard, un copil de 10 ani, crescut de bunici și abandonat de părinți, luptă pentru viață! A vomitat sânge și are nevoie de o operație urgentă la inimă. AJUTĂ ȘI TU!
Cătălin Drulă, critic la adresa primarului interimar pentru modul în care a gestionat situația meteo: „E un pic în campanie domnul Bujduveanu”
Oana Roman nu îl mai menajează pe Botezatu! „Se îmbracă de zici că vrea să impresioneze un extraterestru cocalar”
Un obiect unic pe teritoriul fostei provincii romane Dacia, descoperit la Turda
Neliniște la palat! Ce crede familia regală britanică despre apariția lui Meghan Markle la Săptămâna Modei de la Paris
De ce Eugen Cristea și Anca Pandrea simt în casă energia persoanelor moarte: „Nu oricine poate”. Și Mihai Onilă are o legătură paranormală cu fiica-înger: „O aud mental”
Cauza morții bateristului Marius Keseri de la Direcția 5. Prietenii rup tăcerea. „Boala cumplită îl schimbase, nu-l mai recunoșteai. Venea la biserică să se roage”. Ultimele fotografii
Soacră mare la 92 de ani! Actrița Joan Collins și-a condus unicul fiu la altar
Alimentul care nu trebuie să lipsească din farfuriile românilor. Dr. Virgiliu Stroescu îl recomandă în fiecare zi: „Ne curăță și ne vindecă tot organismul”