Pink a pozat topless şi şi-a evidenţiat burtica de gravidă FOTO
0Cântăreaţa americană Pink, în vârstă de 37 de ani, şi-a surprins fanii cu o imagine în care apare topless, evidenţiind faptul că este însărcinată.
Pink, care aşteaptă al doilea copil, a publicat pe platforma Instagram o fotografie emoţionantă în care apare alături de fiica sa, Willow Sage, în vârstă de cinci ani. În imagine, micuţa are mânuţele pe burtica mamei sale, iar artista îşi acoperă sânii şi zâmbeşte.
De asemenea, cântăreaţa a făcut publice mai multe imagini în care micuţa pare că îşi ia foarte în serios atribuţiile de soră mai mare.
Tot prin intermediul unei fotografii, Pink a anunţat la jumătatea lunii noiembrie că, alături de soţul ei, aşteaptă al doilea copil.
Pink şi Carey Hart (41 de ani), motociclist sportiv, s-au cunoscut în anul 2001, la „X Games“, în Philadelphia. În mod surprinzător, în 2005, Pink a fost cea care l-a cerut în căsătorie pe Hart, scriindu-i pe un carton „Vre să te căsătoreşti cu mine?“, în timp ce acesta era într-o cursă. În 2008, cei doi s-au despăţit, iar doi ani mai târziu s-au împăcat şi în 2011 s-a născut Willow Sage.
Într-un interviu din mai 2016, Pink a lăsat să se înţeleagă că şi-ar mai dori un copil: „Îmi place să fiu mămică. Am ales în urmă cu multă vreme să am o familie de succes, iar acesta este scopul meu suprem în viaţă“, declara ea. „Îmi pare că am doi copii acum. Îl vreau şi pe al treilea. Carey e un soţ şi un tată minunat. Dar se comportă ca un copil“, a mai zis ea.