Gabriela Cristea: „Nu am să reuşesc să epuizez acest subiect“

0
Publicat:
Ultima actualizare:
Gabriela Cristea

Unde dragoste nu e, nimic nu e, iar Gabriela Cristea, prezentatoarea reality show-ului „Noră pentru mama“, ştie acest lucru mai bine decât alţii. Vedeta Kanal D  este dispusă să dea curs unei noi provocări.

După mai multe sezone în care ai prezentat „Noră pentru mama", cu ce te mai surprind perechile care participă la acest show?

Gabriela Cristea: De la lansarea emisiunii nu am reuşit să epuizăm toate tipologiile umane şi cred că nu am să reuşesc niciodată să epuizez acest subiect în emisiunea mea. Concurenţii mă surpind în fiecare zi pentru că fiecare om este unic în felul lui, iar situaţiile pe care le generează sunt la fel de diferite.

Ce sfaturi ai da unei femei proaspăt căsătorite pentru a fi în graţiile soacrei sale?

Prefer să nu dau sfaturi de genul acesta. Dar cred că cel mai importat într-o căsătorie este ca şi nora, dar şi soacra să-şi dea seama că au ceva în comun - dragostea pentru bărbatul care este soţ, respectiv fiu. De aceea, au şi un scop în comun: fericirea acestuia.

Cum se numeşte trupa pentru care vei regiza un videoclip şi ce ne poţi spune despre muzica lor?

Se numesc Chester. Pe mine, m-au inspirat, pentru că au un sound fresh, sunt tineri, frumoşi, talentaţi... deci... de ce nu ar avea succes?

Cum a apărut interesul pentru regie?

Nu pot sa zic ca am o pasiune pentru asta, căci nici nu am început. Aş vrea doar să încerc. Cred că o să şi reuşesc, aşa cum am reuşit mereu în viaţă.

Mai multe pentru tine:
Mariana Moculescu, mesaj dur pentru Alexandra Velniciuc „Nu înțeleg cine stă în spatele acestor decizii” De ce nu a fost lăsată în primă instanță să intre la priveghi și cum a apărut apoi alături de Nidia UPDATE
Chillmas Deals 2025 pe eMAG: cele mai bune oferte pentru decorațiuni de Crăciun cu reduceri uriașe de până la 78%
Black Friday 2025 pe Flip.ro: cele mai mari reduceri la iPhone – economii de până la 1.000 de lei și telefoane premium sub 1.000 €
Cele mai căutate cadouri pentru copii și adolescenți în 2025: Roblox, Minecraft, jocuri STEAM, Kendama și LOL
Care este cel mai mare „viciu” al Dacianei Sârbu?! De abia acum a recunoscut! „De patru-cinci ori pe zi!”
Black Friday 2025 „Bla-Bla Black Shopping Weeks” la XXXLutz: transformă-ți casa de sărbători cu piese spectaculoase și reduceri de până la 50%
Din ce cauză tot mai mulți tineri se îmbolnăvesc de cancer de colon. Mâncarea care îi îmbolnăvește
A Diamond Is Forever: colecția Primul diamant TEILOR — bijuterii luxury de la 500 lei pentru cadouri care spun povești
Lancôme Bestseller în România: Parfumuri iconice, mascara virală și skincare premium pentru cadouri de lux
Cristina Teleanu, în lacrimi. Fosta avocată, devenită ciobăniță, acuzații grave pentru soțul ei: „Un om fără școală să mă umilească..."
O nouă apariție de weekend a Prințesei Kate. Viitoarea regină a avut un mesaj de suflet: ”Ne lepădăm de ce nu ne mai e de folos”