FOTO Prima poză a Simonei Halep după victoria de la Singapore. Cum s-a fotografiat jucătoarea noastră în vestiar

0

Simona Halep a plecat ca din puşcă la Turneul Campioanelor de la Singapore şi a trecut în două seturi de Madison Keys.

Partida s-a terminat după o oră şi zece minute, scor 6-2, 6-4, şi n-a avut istoric, fiind dominată categoric de Simona. Jucătoarea noastră a fost exuberantă la final, fiind mulţumită că a debutat cu dreptul şi că a scăpat de emoţiile primului meci.

La câteva minute după ce a ajuns în vestiar, Simona Halep a făcut un selfie alături de toţi componenţii echipei sale: antrenorii Darren Cahill şi Daniel Dobre, preparatorul fizic Dragoş Luscan şi fizioterapeutul Dragoş Ciauş.

Simona va juca mâine contra liderului WTA, Angelique Kerber.