Programul turului în Liga a II-a. Adevărul le prezintă microbiştilor meciurile din Liga Secundă
0Dunărea Galaţi debutează în deplasare, pe 20 august, cu echipa lui Gică Hagi: Viitorul Constanţa, după care va juca acasă cu CS Otopeni, pe 27 august.
ETAPA I - 20 august
FC Botoşani - CF Brăila
Astra Giurgiu-Victoria Brăneşti
CS Otopeni - Săgeata Năvodari
Viitorul Constanţa - DUNĂREA GALAŢI
FCM Bacău - Farul
CSMS Iaşi - Dinamo II
Callatis - Delta Tulcea
FC Snagov - Gloria Buzău
ETAPA a II-a - 27 august
Victoria Brăneşti - FC Botoşani
Săgeata Năvodari - Astra Giurgiu
DUNĂREA GALAŢI - CS Otopeni
Farul - Viitorul Constanţa
Dinamo II - FCM Bacău
Delta Tulcea - CSMS Iaşi
Gloria Buzău - Callatis
CF Brăila - FC Snagov
ETAPA a III-a - 3 septembrie
Victoria Brăneşti - CF Brăila
FC Botoşani - Săgeata Năvodari
Astra Giurgiu - DUNĂREA GALAŢI
CS Otopeni - Farul
Viitorul Constanţa - Dinamo II
FCM Bacău - Delta Tulcea
CSMS Iaşi - Gloria Buzău
Callatis - FC Snagov
ETAPA a IV-a - 10 septembrie
Săgeata Năvodari - Victoria Brăneşti
DUNĂREA GALAŢI - FC Botoşani
Farul - Astra Giurgiu
Dinamo II - CS Otopeni
Delta Tulcea - Viitorul Constanţa
Gloria Buzău - FCM Bacău
FC Snagov - CSMS Iaşi
CF BRĂILA - Callatis
ETAPA a V-a 17 septembrie
Săgeata Năvodari - CF BRĂILA
Victoria Brăneşti - DUNĂREA GALAŢI
FC Botoşani - Farul
Astra Giurgiu - Dinamo II
CS Otopeni - Delta Tulcea
Viitorul Constanţa - Gloria Buzău
FCM Bacău - FC Snagov
CSMS Iaşi - Callatis
ETAPA a VI-a - 24 septembrie
DUNĂREA GALAŢI - Săgeata Năvodari
Farul - Victoria Brăneşti
Dinamo II - FC Botoşani
Delta Tulcea - Astra Giurgiu
Gloria Buzău - CS Otopeni
FC Snagov - Viitorul Constanţa
Callatis - FCM Bacău
CF BRĂILA - CSMS Iaşi
ETAPA a VII-a - 1 octombrie
DUNĂREA GALAŢI - CF BRĂILA
Săgeata Năvodari - Farul
Victoria Brăneşti - Dinamo II
FC Botoşani - Delta Tulcea
Astra Giurgiu - Gloria Buzău
CS Otopeni - FC Snagov
Viitorul Constanţa - Callatis
FCM Bacău - CSMS Iaşi
ETAPA a VIII-a - 8 octombrie
Farul - DUNĂREA GALAŢI
Dinamo II - Săgeata Năvodari
Delta Tulcea - Victoria Brăneşti
Gloria Buzău - FC Botoşani
FC Snagov - Astra Giurgiu
Callatis - CS Otopeni
CSMS Iaşi - Viitorul Constanţa
CF BRĂILA - FCM Bacău
ETAPA a IX-a - 15 octombrie
CF BRĂILA - Farul
DUNĂREA GALAŢI - Dinamo II
Săgeata Năvodari - Delta Tulcea
Victoria Brăneşti - Gloria Buzău
FC Botoşani - FC Snagov
Astra Giurgiu - Callatis
CS Otopeni - CSMS Iaşi
Viitorul Constanţa - FCM Bacău
ETAPA a X-a - 22 octombrie
Dinamo II - Farul
Delta Tulcea - DUNĂREA GALAŢI
Gloria Buzău - Săgeata Năvodari
FC Snagov - Victoria Brăneşti
Callatis - FC Botoşani
CSMS Iaşi - Astra Giurgiu
FCM Bacău - CS Otopeni
Viitorul Constanţa - CF BRĂILA
ETAPA a XI-a - 29 octombrie
CF BRĂILA - Dinamo II
Farul - Delta Tulcea
DUNĂREA GALAŢI - Gloria Buzău
Săgeata Năvodari - FC Snagov
Victoria Brăneşti - Callatis
FC Botoşani - CSMS Iaşi
Astra Giurgiu - FCM Bacău
CS Otopeni - Viitorul Constanţa
ETAPA a XII-a - 5 noiembrie
Delta Tulcea - Dinamo II
Gloria Buzău - Farul
FC Snagov - DUNĂREA GALAŢI
Callatis - Săgeata Năvodari
CSMS Iaşi - Victoria Brăneşti
FCM Bacău - FC Botoşani
Viitorul Constanţa - Astra Giurgiu
CS Otopeni - CF BRĂILA
ETAPA a XIII-a - 12 noiembrie
CF BRĂILA - Delta Tulcea
Dinamo II - Gloria Buzău
Farul - FC Snagov
DUNĂREA GALAŢI - Callatis
Săgeata Năvodari - CSMS Iaşi
Victoria Brăneşti - FCM Bacău
FC Botoşani - Viitorul Constanţa
Astra Giurgiu - CS Otopeni
ETAPA a XIV-a - 19 noiembrie
Gloria Buzău - Delta Tulcea
FC Snagov - Dinamo II
Callatis - Farul
CSMS Iaşi - DUNĂREA GALAŢI
FCM Bacău - Săgeata Năvodari
Viitorul Constanţa - Victoria Brăneşti
CS Otopeni - FC Botoşani
Astra Giurgiu - CF BRĂILA
ETAPA a XV-a - 26 noiembrie
CF BRĂILA - Gloria Buzău
Delta Tulcea - FC Snagov
Dinamo II - Callatis
Farul - CSMS Iaşi
DUNĂREA GALAŢI - FCM Bacău
Săgeata Năvodari - Viitorul Constanţa
Victoria Brăneşti - CS Otopeni
FC Botoşani - Astra Giurgiu