Lovit mortal de o mașină după ce a încercat să traverseze prin loc nepermis

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Un bărbat a murit în urmă cu câteva minute după ce a fost lovit de o mașină pe bulevardul Tomis.

Bărbatul a traversat neregulamentar prin partea dreaptă a șoferului. Accidentul a avut loc în zona popasului „Cișmea“, de pe bulevardul Tomis. Conducătorul auto nu a mai avut timp să evite impactul, iar victima a murit pe loc.

Echipaje ale Serviciului Poliției Rutiere se află acum la locul accidentului.

Știre în curs de actualizare. VOM REVENI CU MAI MULTE AMĂNUNTE!