Ciprian Deac, pus pe lista de transferuri la Schalke

0
Publicat:
Ultima actualizare:

Internaţionalul român Ciprian Deac nu pare să intre în vederile lui Ralf Rangnick, noul antrenor al lui Schalke 04, cel care l-a înlocuit pe Felix Magath.

Conform cotidianului Bild, Rangnick şi-a făcut strategia pentru sezonul viitor, prima sa măsură fiind să renunţe la o parte dintre jucători. "Avem un lot de 32 de fotbalişti. Este prea mult", a spus tehnicianul.

Pe lângă Deac, "lista neagră" îi mai cuprinde pe Baumjohann, Karimi, Escudero, Junmin Hao, Pliatsikas, Avelar, Plestan, Edu, Charisteas şi Sarpei.

Mai multe pentru tine:
I-a donat propriul rinichi, dar n-a fost invitată la nunta Selenei Gomez. Cum explică donatoarea trădarea
Oana Roman nu îl mai menajează pe Botezatu! „Se îmbracă de zici că vrea să impresioneze un extraterestru cocalar”
Cauza morții bateristului Marius Keseri de la Direcția 5. Prietenii rup tăcerea. „Boala cumplită îl schimbase, nu-l mai recunoșteai. Venea la biserică să se roage”. Ultimele fotografii
Un obiect unic pe teritoriul fostei provincii romane Dacia, descoperit la Turda
Femeile care au înfruntat foamea, frica și moartea: adevărul despre cum a distrus Uniunea Sovietică Moldova anilor ’40
Eduard, un copil de 10 ani, crescut de bunici și abandonat de părinți, luptă pentru viață! A vomitat sânge și are nevoie de o operație urgentă la inimă. AJUTĂ ȘI TU!
Accident pe centura Capitalei. Șase persoane au ajuns la spital după un accident între un microbuz și un camion
Alimentul care nu trebuie să lipsească din farfuriile românilor. Dr. Virgiliu Stroescu îl recomandă în fiecare zi: „Ne curăță și ne vindecă tot organismul”
Medicamentele care îți pot aduce suspendarea permisului. Lista actualizată a pastilelor cu risc la testele antidrog
Prințesa Rajwa a dus moda din Iordania la Palatul Elysée din Paris! Întâlnire istorică cu Brigitte și Emmanuel Macron
De ce Eugen Cristea și Anca Pandrea simt în casă energia persoanelor moarte: „Nu oricine poate”. Și Mihai Onilă are o legătură paranormală cu fiica-înger: „O aud mental”