Program modificat la casieriile Companiei de Apă în această săptămână

0
Publicat:
Ultima actualizare:
Ghişeele vor avea program modificat

Buzoienii care nu şi-au achitat încă facturile la apă potabilă sau care nu vor să intre cu datorii în noul an, trebuie să ştie că programul Companiei de Apă este modificat în această săptămână.

Ghişeele companiei au fost deschise astăzi, iar de marţi până joi acestea vor funcţiona după programul normal, fiind deschise în intervalul orar 07.30- 16.30. Vineri casieriile Companiei de Apă atât din Buzău, cât şi din Râmnicu Sărat vor fi deschise între orele 07.30- 13.30. Iar pe 1 şi 2 ianuarie sunt închise.

În perioada sărbătorilor personalul de specialitate al Companiei de Apă va fi disponibil non stop pentru a interveni în cazul unor situaţii deosebite şi poate fi apelat la numerele de telefon 0238715438 sau TelVerde 0800800015.

Mai multe pentru tine:
Lenjerii de Crăciun care aduc magia sărbătorilor în dormitor – Stoc limitat! Alege cadouri cozy și festive pentru întreaga familie
Cadouri de Crăciun 2025 pentru ea – White Luxury Gifts: eleganță, stil, statement și surprize premium sub 100 €
Cadouri de Crăciun pentru bărbați care aduc zâmbete: cele mai haioase pijamale și pulovere, sub 100 de lei, care fac sărbătorile memorabile
Top 10 brazi artificiali de Crăciun 2025 cu cele mai bune recenzii și extrareducere de până la 40% pe eMAG. Alege bradul perfect și profită de discounturi
Ce spune despre România un vlogger american ce a fost arestat în Rusia: Nu există nimic similar!
Zodii binecuvântate de Dumnezeu în următoarele 2 luni. De ce vor avea parte acești nativi
Crăciun 2025: Cele mai bune jucării educative pentru copii – Cadouri care dezvoltă imaginația, inteligența și curiozitatea lor. Investește în viitor
Venită parcă din basme, e prințesa europeană care a cucerit Gala Premiilor Nobel. A strălucit în rochie de zână, cu o tiara deosebită
ElectroWeekend eMAG: Top 15 produse cele mai populare și testate de clienți, cu cele mai mari reduceri. Pune-ți electro oferta sub brad!
Irinel Columbeanu s-a botezat, înainte de Sărbători. Fostul milionar și-a schimbat religia la 68 de ani: „E cea mai importantă decizie din viața lui”
Scandal uriaș în Corbeanca. Copiii primesc mâncare de la firma consiliului local la un preț peste lege. Părinții, obligați să semneze contracte. Firma a funcționat fără autorizație de catering: „Își bat joc de copii”