Romanian Music Awards, fără covorul roşu

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Câteva mii de ieşeni au înfruntat vremea urâtă şi s-au adunat aseară la festivalul Romanian Music Awards, din faţa Palatului Culturii. Din cauza ploii, or­­ganizatorii au renunţat la unul

Câteva mii de ieşeni au înfruntat vremea urâtă şi s-au adunat aseară la festivalul Romanian Music Awards, din faţa Palatului Culturii. Din cauza ploii, or­­ganizatorii au renunţat la unul din cele mai aşteptate momente: primirea şi prezentarea vedetelor pe celebrul covor roşu. Spec­­­tacolul a fost deschis de Viorica din Clejani şi de Matteo. La eveniment au mai fost prezenţi, printre alţii, Alex Velea şi formaţiile Iris, Simplu şi N.O.H.A.