Maşina preşedintelui Asociaţilor Magistraţilor din România, vandalizată

0
Publicat:
Ultima actualizare:

Preşedintele Asociaţiei Magistraţilor din România (AMR), judecătoarea Gabriela Baltag, a reclamat la Poliţie că i-au fost tăiate furtunurile de la frânele maşinii personale, în acest caz fiind deschisă o anchetă, potrivit unor oficiali din Poliţie

"A fost primită o plângere, Poliţia Municipiului Piatra Neamţ efectuează cercetări în acest caz", au spus sursele citate de Mediafax. 

Gabriela Baltag lucrează la Secţia civilă a Tribunalului Neamţ, iar soţului ei, judecătorul Vasile Baltag, la Tribunalul Iaşi. Cei doi locuiesc în Piatra Neamţ.

Judecătoarea a declarat că maşina i-ar fi fost vandalizată în noaptea de duminică spre luni. Gabriela Baltag şi soţul ei ar fi descoperit acest lucru luni dimineaţă.

Mai multe pentru tine:
Mihai Bendeac, destăinuiri despre viața amoroasă. De câți ani nu a mai ieșit actorul la o întâlnire romantică: „Îmi place foarte mult să fiu singur”
Cât au plătit Anca Țurcașiu și iubitul ei, Călin, pentru o săptămână de vis în Grecia: „Am învățat să călătorim «light»”. Actrița a împărtășit secretul vacanțelor accesibile
Jurnalistul Charlie Ottley a dezvăluit ce apreciază la țara noastră: „Unul dintre principalele puncte forte”. Ce expresii românești îl amuză
Fermecată de Kate Middleton, Melania Trump a avut o atitudine flagrant diferită față de Regina Camilla
De ce acte ai nevoie ca să votezi la alegerile din Republica Moldova dacă ești în străinătate
Transformarea soției lui Lucian Viziru, după ce a fost criticată că arată ca o femeie de 60 de ani. Apariția îndrăzneață a Emei l-a eclipsat pe actor
Autorul cărții „Codul lui Da Vinci”, logodit cu una dintre cele patru amante ale lui! E cu 27 de ani mai tânără decât el!
Povestea şocantă a unui accident de avion: Mi-am mâncat prietenii ca să supraviețuiesc
Cât costă cazarea în perioada sărbătorilor de iarnă la hotelul Simonei Halep din Poiana Brașov? Gică Hagi vă așteaptă la Mamaia: „Întâlnire cu Moș Crăciun”
Descinderi DIICOT la Motru: tânăr de 30 de ani, prins cu saci de cannabis și plantație în serele părinților din Samarinești
Cât costă un sejur la munte în vacanța de toamnă. Ce includ ofertele și care sunt stațiunile din România pe care le preferă turiștii