VIDEO Băluţă a impresionat la Slavia Praga: gol marcat de fostul jucător al Craiovei în faţa fanilor

0
Publicat:
Ultima actualizare:

Slavia Praga, echipa la care evoluează, Alexandru Băluţă, a început perfect campionatul. Are două victorii şi golaveraj 7-0.

Sâmbătă. pe teren propriu, Slavia Praga a trecut cu 4-0 de Karvina. Scorul final a fost stabilit de Alexandru Băluţă, care a punctat în minutul 81, după o acţiune de contraatac.

Băluţă a fost rezervă şi a intrat pe teren în minutul 74 în locul lui Zmrhal. 

În prima etapă, Slavia Praga a bătut cu 3-0 în deplasarea de la Sigma Olomouc. La acel meci, Băluţă a jucat doar cinci minute.

VIDEO Golul lui Băluţă, de la minutul 2:15. 

Mai multe pentru tine:
33 de ani fără Anda Călugăreanu. Saveta Bogdan: „Ioana a rămas a nimănui, după decesul mamei. Dan Tufaru o internase la o casă de copii”. Cum arată mormântul artistei?
Coada pelerinilor la Altarul Catedralei. Vezi în timp real unde se termină rândul
Cine este regele care avea cel mai bizar fetiș în dormitor. Nu ”ierta” nicio parteneră
Demi Moore: „Am făcut sport câteva ore în ziua în care mi s-a rupt apa!”
Mirabela Grădinaru, criticată de stiliști pentru că ar fi confundat Sfințirea Catedralei cu o… înmormântare: „Nu apari cu doliu pe cap! Nu ești la funeraliile Reginei Elisabeta!” Ce au spus despre Gigi Becali
Grindeanu, „discuții private” cu președintele Nicușor Dan. Decizia pe proiectul privind pensiile magistraților, în ședința coaliției de azi
Ziua în care Biserica a deschis porțile doar pentru personalități. De ce oamenii de rând n-au avut acces în interior la slujba de sfințire a picturii Catedralei Neamului VIDEO
Un tezaur roman, ascuns timp de 8 ani, după ce a fost descoperit cu un detector de metale
Candidatul la șefia Guvernului de la Chișinău și-a prezentat echipa și programul de guvernare: „UE, Pace, Dezvoltare”
O contabilă din Kenya a ajuns femeie de serviciu în România și trăiește cu frică. „Mi-e teamă în fiecare zi să nu fiu...”
Ce tranzacții suspecte a descoperit Libra Bank în conturile AUR. Ce plăți s-au făcut către patronul Realitatea PLUS, unde Simion și Georgescu sunt lăudați excesiv