Vezi aici bancurile pe seama steliştilor după ce au luat 5 goluri de la Maccabi! Postează şi tu dacă ştii vreunul!

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:
Israelienii fac hora bucuriei după ce au înscris pe bandă rulantă împotriva Stelei

Înfrângerea de joi seara în faţa celor de la Maccabi Haifa nu a rămas fără urmări pentru cei din Ghencea, fanii rivali ironizându-i pe forumuri şi pe reţelele de socializare.

Iată unele dintre cele mai savuroase bancuri pe seama steliştilor:

Diferenţa dintre un taxi şi Steaua? În taxi intră doar 4...

Mesajul lui Borcea: “Eu sunt la Miami, Nasul e în Cincinnati”

Noul salut al jucătorilor stelişti: “Give me five”

Care e clădirea preferată a steliştilor? Pentagonul.

Povestea preferată a steliştilor? “Cinci pâini”, de Ion Creangă

În grupa cu Shalke 04 , trebuia să fie şi Macabi HI5

 Melodiile preferate ale steliştilor sunt: “Da Luniz - I Got 5 On It” şi “Lou Bega – Mambo no. 5”

 Numele echipei s-a schimbat, acum e 5TEAUA

Gigi Becali către Luţu: “La cât avem avionul către Bucureşti?”
Luţu: “La 5-00, nea Gigi!”

 Israelienii l-au folosit pe Mache pe post de tabelă