Marin Barbu "Magiun" este invitat la SportKlub

0
Publicat:
Ultima actualizare:

Fostul component al echipei Steaua din anii '80, Marin Barbu, va fi invitatul lui Robert Niţă la SportKlub, azi, de la ora 21.00.

Cel poreclit "Magiun" pentru modul cum ştia să-şi "lipescă" mingea de gheată şi să dribleze advarsarii a fost antrenor la Ceahlăul Piatra Neamţ, iar ultima dată a stat pe banca tehnică a echipei Dunărea Giurgiu.

Tehnicianul este un fin cunoscător al fotbalului din Liga a II-a, unde a antrenat mai multe echipe.

Mai multe pentru tine:
Oana Roman nu îl mai menajează pe Botezatu! „Se îmbracă de zici că vrea să impresioneze un extraterestru cocalar”
Cauza morții bateristului Marius Keseri de la Direcția 5. Prietenii rup tăcerea. „Boala cumplită îl schimbase, nu-l mai recunoșteai. Venea la biserică să se roage”. Ultimele fotografii
I-a donat propriul rinichi, dar n-a fost invitată la nunta Selenei Gomez. Cum explică donatoarea trădarea
Neliniște la palat! Ce crede familia regală britanică despre apariția lui Meghan Markle la Săptămâna Modei de la Paris
De ce Eugen Cristea și Anca Pandrea simt în casă energia persoanelor moarte: „Nu oricine poate”. Și Mihai Onilă are o legătură paranormală cu fiica-înger: „O aud mental”
Nouă municipii vor să se împrumute cu sute de milioane de lei pentru a asigura căldură în orașe la iarnă. Ele cer acordul Guvernului
Alimentul care nu trebuie să lipsească din farfuriile românilor. Dr. Virgiliu Stroescu îl recomandă în fiecare zi: „Ne curăță și ne vindecă tot organismul”
Luptele duse pentru cucerirea redutei Grivița II, în timpul Războiului de Independență
Un bărbat de 29 de ani, arestat în SUA pentru declanșarea incendiilor devastatoare din Los Angeles din ianuarie. 12 oameni au murit atunci
Eduard, un copil de 10 ani, crescut de bunici și abandonat de părinți, luptă pentru viață! A vomitat sânge și are nevoie de o operație urgentă la inimă. AJUTĂ ȘI TU!
Femeile care au înfruntat foamea, frica și moartea: adevărul despre cum a distrus Uniunea Sovietică Moldova anilor ’40