Gronhoml, de pe şosea la spital

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Pilotul finlandez Marcus Gronholm a ieşit, ieri, de pe circuit în cea de-a patra probă specială din cadrul primei etape a Raliului Irlandei. "Gronholm a plecat cu ambulanţa, deoarece nu se

Pilotul finlandez Marcus Gronholm a ieşit, ieri, de pe circuit în cea de-a patra probă specială din cadrul primei etape a Raliului Irlandei. "Gronholm a plecat cu ambulanţa, deoarece nu se simţea foarte bine", a precizat purtătorul de cuvânt al echipei Ford. În momentul accidentului, Gronholm, care conducea un Focus, era pe locul 3, pe primul loc fiind Loeb, iar pe doi, Sordo.