Grecia- România, live, duminică seară, pe un ecran uriaş la "Arena Naţională"

0
Publicat:
Ultima actualizare:
Fanii sunt aşteptaţi la Arena Naţională

Federaţia Română de Fotbal şi echipa naţională îi provoacă pe fani să formeze cea mai mare galerie a “tricolorilor” la meciul Grecia-România, de duminică.

FRF în parteneriat cu Primăria Capitalei şi împreună cu sponsorii Timişoreana, Adidas şi Carrefour, au pregătit primul “cantonament” al suporterilor echipei naţionale. 

Duminică, de la ora 16.00, fanii sunt aşteptaţi la stadion în culorile României, începe “încălzirea” cântând pentru “tricolori”, iar de la 21.45 se poate trăi împreună marele meci.

 Accesul este gratuit, iar organizatorii aşteaptă cât mai mulţi fani la acest eveniment.

Grecia - România este duminică, de la ora 21.45, în direct la TVR 1

Mai multe pentru tine:
Ziua în care Biserica a deschis porțile doar pentru bogați și personalități. De ce oamenii de rând n-au avut acces în interior la slujba de sfințire a picturii Catedralei Neamului VIDEO
Radu Mazăre, viață de lux în Madagascar. Cum arată resortul fostului primar al Constanței. Bungalow-uri generoase, cu vedere spre Oceanul Indian
Artistul internațional care nu și-a mai văzut de trei ani copilul diagnosticat cu autism, născut din relația cu o româncă. Dezvăluiri uluitoare despre ultima lor întâlnire! „Copilul striga la ușă disperat: Tati, tati!”
Mama măsura XS, fiicele cu siluete... lumești. Regina Letizia, superbă, dar îngrijorător de slabă la Premiile Prințesa de Asturia
Ce tranzacții suspecte a descoperit Libra Bank în conturile AUR. Ce plăți s-au făcut către patronul Realitatea PLUS, unde Simion și Georgescu sunt lăudați excesiv
Legenda Grasei de Cotnari: Vița nobilă a Moldovei, un dar de la Matia Corvinul
Indignare în Slovenia, după ce un bărbat a murit agresat de un grup de romi. Doi miniștri au demisionat
Nu i-a citit niciodată fiicei „Cenușăreasa”, iar acum a interzis complet internetul în casă!
Ce nu s-a văzut la sfințirea Catedralei! Becali a pupat mătăniile, Băsescu a pupat blondele
Câți ani de închisoare riscă Artanu, pentru agresiune sexuală?! Îndemnul avocatei Dalina Terzi pentru victimă: „Fetelor le e rușine, cedează psihic”
„Trebuie să fi fost o mână din interior”. Foști hoți de bijuterii comentează jaful de la Luvru