Arad: Luat la pumni în lanul de grâu

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:
Arad: Luat la pumni în lanul de grâu

Un inginer a sesizat Poliţia după ce a fost bătut, fără motiv, de patru indivizi necunoscuţi.

Poliţiştii Biroului de Poliţie Urbană au fost sesizaţi că Vasile  R., inginer la firmă de pe calea Bodrogului, a fost agresat de patru bărbaţi necunoscuţi care păzeau un lan de grâu.

Victima a declarat că în timp ce intenţiona să recolteze grâul de pe un teren din zona respectivă, patru persoane l-au agresat, aplicându-i mai multe lovituri.

Victima a fost transportată de  un coleg care îl însoţea la Spitalul Clinic Judeţean pentru îngrijiri.

Poliţiştii Biroului de Investigaţii Criminale au demarat cercetări  pentru identificarea agresorilor şi pedepsirea acestora.