Un poliţist a făcut infarct pe stradă

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Un agent de circulaţie care dirija traficul într-una dintre cele mai aglomerate intersecţii ale Sibiului s-a prăbuşit, ieri, în stradă, după ce a făcut un infarct. Agentul de poliţie

Un agent de circulaţie care dirija traficul într-una dintre cele mai aglomerate intersecţii ale Sibiului s-a prăbuşit, ieri, în stradă, după ce a făcut un infarct. Agentul de poliţie Marian Rădulea, în vârstă de 30 de ani, suferea, potrivit medicilor, de sindromul de coronie acută.