Analiştii "Adevărul"au comentat, la videochat, discursul lui Basescu

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

De la ora 17.00, pe adevarul.ro cititorii noştri au putut participa, în direct, la o dicuţie cu editorialiştii de marcă de la "Adevărul" pe marginea discursului lui Traian Băsescu susţinut astăzi în Parlament. Discuţiile au fost moderate de George Rădulescu.

Ion M. Ioniţă



Citeşte şi: Calculele lui Băsescu şi inundaţiile

Eugen Chelemen



Citeşte şi: Câinii din luptele lui Băsescu
                 Căsăpirea profesorilor

Grigore Cartianu



Citeşte şi: Fanaticii pro şi anti-Băsescu

 Ovidiu Nahoi



Citeşte şi: Cetăţenii contra Statului

Vom reveni cu înregistrările video