Rednic şi-a lăudat jucătorii după Supercupă

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Tehnicianul dinamoviştilor, Mircea Rednic, nu era foarte afectat de înfrângerea din faţa Rapidului, cel puţin în faţa jurnaliştilor. Mai mult, Rednic a ţinut să-i felicite public şi pe

Tehnicianul dinamoviştilor, Mircea Rednic, nu era foarte afectat de înfrângerea din faţa Rapidului, cel puţin în faţa jurnaliştilor. Mai mult, Rednic a ţinut să-i felicite public şi pe jucătorii săi: "I-am felicitat după meci, pentru că am controlat finala. Rapid doar s-a apărat. O greşeală a noastră ne-a costat un gol. Oricum, noi am făcut cel mai bun meci din această vară. Cât despre Bratu, el a fost înlocuit pentru că a acuzat crampe, iar pentru mine e mai important campionatul decât orice altceva".