Programul Seriei a II-a a Ligii a II-a, ediţia 2010-2011. Petrolul Ploieşti, în seria ardeleană
0Petrolul Ploieşti, Dacia Mioveni şi Internaţional Curtea de Argeş au fost repartizate în Seria a II-a a Ligii a II-a.
Programul Seriei a II-a a Ligii a II-a este următorul:
Etapa I - 21 august
ACU Arad – FC Baia Mare
Voinţa Sibiu – Dacia Mioveni
Arieşul Turda – FC Bihor
Gaz Metan CFR Craiova - CSM Râmnicu Vâlcea
Petrolul Ploieşti – Minerul Lupeni
Internaţional Curtea de Argeş – FC Silvania Şimleu Silvaniei
Alro Slatina – Unirea Alba Iulia
FC Argeş – UTA Arad
Etapa a II-a - 28 august
Dacia Mioveni – ACU Arad
FC Bihor – Voinţa Sibiu
CSM Râmnicu Vâlcea – Arieşul Turda
Minerul Lupeni – Gaz Metan CFR Craiova
FC Silvania Şimleu Silvaniei – Petrolul Ploieşti
Unirea Alba Iulia – Internaţional Curtea de Argeş
UTA Arad – Alro Slatina
FC Baia Mare – FC Argeş
Etapa a III-a - 4 septembrie
Dacia Mioveni – FC Baia Mare
ACU Arad – FC Bihor
Voinţa Sibiu – CSM Râmnicu Vâlcea
Arieşul Turda – Minerul Lupeni
Gaz Metan CFR Craiova – FC Silvania Şimleu Silvaniei
Petrolul Ploieşti – Unirea Alba Iulia
Internaţional Curtea de Argeş – UTA Arad
Alro Slatina – FC Argeş
Etapa a IV-a - 11 septembrie
FC Bihor – Dacia Mioveni
CSM Râmnicu Vâlcea – ACU Arad
Minerul Lupeni – Voinţa Sibiu
FC Silvania Şimleu Silvaniei – Arieşul Turda
Unirea Alba Iulia – Gaz Metan CFR Craiova
UTA Arad – Petrolul Ploieşti
FC Argeş – Internaţional Curtea de Argeş
FC Baia Mare – Alro Slatina
Etapa a V-a - 18 septembrie
FC Bihor – FC Baia Mare
Dacia Mioveni – CSM Râmnicu Vâlcea
ACU Arad – Minerul Lupeni
Voinţa Sibiu – FC Silvania Şimleu Silvaniei
Arieşul Turda – Unirea Alba Iulia
Gaz Metan CFR Craiova – UTA Arad
Petrolul Ploieşti – FC Argeş
Internaţional Curtea de Argeş – Alro Slatina
Etapa a VI-a - 25 septembrie
CSM Râmnicu Vâlcea - FC Bihor
Minerul Lupeni – Dacia Mioveni
FC Silvania Şimleu Silvaniei – ACU Arad
Unirea Alba Iulia – Voinţa Sibiu
UTA Arad – Arieşul Turda
FC Argeş – Gaz Metan CFR Craiova
Alro Slatina – Petrolul Ploieşti
FC Baia Mare – Internaţional Curtea de Argeş
Etapa a VII-a - 2 octombrie
CSM Râmnicu Vâlcea – FC Baia Mare
FC Bihor – Minerul Lupeni
Dacia Mioveni – FC Silvania Şimleu Silvaniei
ACU Arad – Unirea Alba Iulia
Voinţa Sibiu – UTA Arad
Arieşul Turda – FC Argeş
Gaz Metan CFR Craiova – Alro Slatina
Petrolul Ploieşti – Internaţional Curtea de Argeş
Etapa a VIII-a - 9 octombrie
Minerul Lupeni – CSM Râmnicu Vâlcea
FC Silvania Şimleu Silvaniei – FC Bihor
Unirea Alba Iulia – Dacia Mioveni
UTA Arad – ACU Arad
FC Argeş – Voinţa Sibiu
Alro Slatina – Arieşul Turda
Internaţional Curtea de Argeş – Gaz Metan CFR Craiova
FC Baia Mare – Petrolul Ploieşti
Etapa a IX-a - 16 octombrie
FC Baia Mare – Minerul Lupeni
CSM Râmnicu Vâlcea – FC Silvania Şimleu Silvaniei
FC Bihor – Unirea Alba Iulia
Dacia Mioveni – UTA Arad
ACU Arad – FC Argeş
Voinţa Sibiu – Alro Slatina
Arieşul Turda – Internaţional Curtea de Argeş
Gaz Metan CFR Craiova – Petrolul Ploieşti
Etapa a X-a - 23 octombrie
FC Silvania Şimleu Silvaniei – Minerul Lupeni
Unirea Alba Iulia – CSM Râmnicu Vâlcea
UTA Arad – FC Bihor
FC Argeş – Dacia Mioveni
Alro Slatina – ACU Arad
Internaţional Curtea de Argeş – Voinţa Sibiu
Petrolul Ploieşti – Arieşul Turda
Gaz Metan CFR Craiova – FC Baia Mare
Etapa a XI-a - 30 octombrie
FC Baia Mare – FC Silvania Şimleu Silvaniei
Minerul Lupeni – Unirea Alba Iulia
CSM Râmnicu Vâlcea – UTA Arad
FC Bihor – FC Argeş
Dacia Mioveni – Alro Slatina
ACU Arad – Internaţional Curtea de Argeş
Voinţa Sibiu – Petrolul Ploieşti
Arieşul Turda – Gaz Metan CFR Craiova
Etapa a XII-a - 6 noiembrie
Unirea Alba Iulia – FC Silvania Şimleu Silvaniei
UTA Arad – Minerul Lupeni
FC Argeş – CSM Râmnicu Vâlcea
Alro Slatina – FC Bihor
Internaţional Curtea de Argeş – Dacia Mioveni
Petrolul Ploieşti - ACU Arad
Gaz Metan CFR Craiova – Voinţa Sibiu
Arieşul Turda – FC Baia Mare
Etapa a XIII-a - 13 noiembrie
FC Baia Mare – Unirea Alba Iulia
FC Silvania Şimleu Silvaniei – UTA Arad
Minerul Lupeni – FC Argeş
CSM Râmnicu Vâlcea – Alro Slatina
FC Bihor – Internaţional Curtea de Argeş
Dacia Mioveni – Petrolul Ploieşti
ACU Arad – Gaz Metan CFR Craiova
Voinţa Sibiu – Arieşul Turda
Etapa a XIV-a - 20 noiembrie
UTA Arad – Unirea Alba Iulia
FC Argeş – FC Silvania Şimleu Silvaniei
Alro Slatina – Minerul Lupeni
Internaţional Curtea de Argeş – CSM Râmnicu Vâlcea
Petrolul Ploieşti – FC Bihor
Gaz Metan CFR Craiova – Dacia Mioveni
Arieşul Turda – ACU Arad
Voinţa Sibiu – FC Baia Mare
Etapa a XV-a - 27 noiembrie
FC Baia Mare – UTA Arad
Unirea Alba Iulia – FC Argeş
FC Silvania Şimleu Silvaniei – Alro Slatina
Minerul Lupeni – Internaţional Curtea de Argeş
CSM Râmnicu Vâlcea – Petrolul Ploieşti
FC Bihor – Gaz Metan CFR Craiova
Dacia Mioveni – Arieşul Turda
ACU Arad - Voinţa Sibiu