Copos este mulţumit de Rednic
0Prima victorie a Rapidului lui Mircea Rednic, scor 2-0 cu Poli Iaşi, l-a găsit departe de ţară pe patronul George Copos. Chiar dacă nu a văzut jocul, patronul s-a arătat mulţumit de
Prima victorie a Rapidului lui Mircea Rednic, scor 2-0 cu Poli Iaşi, l-a găsit departe de ţară pe patronul George Copos. Chiar dacă nu a văzut jocul, patronul s-a arătat mulţumit de activitatea "Puriului". "Rednic a schimbat totul în cele 10 zile în care a lucrat cu echipa. Jucătorii au o cu totul altă determinare, o altă motivaţie.
E hotărât să‑şi ducă contractul până la capăt şi să îndeplinească obiectivele propuse, clasarea pe unul din primele două locuri în campionat şi câştigarea Cupei României", a precizat Copos.