„Câinii” mari s-au făcut de râs cu Viitorul Constanţa

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Dinamo nu a perfectat niciun amical pentru acest week-end. Liviu Ciobotariu a decis însă să-şi ţină o parte dintre jucători în priză

I-a trimis pe Muşat, Liviu Ganea, Păun, Răzvan Cazacu şi Scărlătescu la echipa secundă, care ieri, în Liga a II-a, a pierdut cu 5-1 în faţa echipei patronate de hagi, Viitorul Constanţa.

Golurile au fost marcate de Rusu (7, 23), Chiţu (10), Simion (82, 87), respectiv Bucşă (78) pentru Dinamo.