Bilete pentru meciul de FED Cup dintre România şi Belgia se vor vinde şi la Sala Polivalentă

0
Publicat:
Ultima actualizare:

Federaţia Română de Tenis a anunţat că biletele rămase nevândute pentru meciul România – Belgia vor fi comercializate de luni şi la sala Polivalentă din Bucureşti, locul de disputare a întâlnire.

Biletele pentru întâlnirea România – Belgia, contând pentru turul I al Grupei Mondiale II a FED CUP by BNP Paribas se vând, începând cu data de luni, 6 februarie, şi la casieria Bilete.ro de la Sala Polivalentă. Aceasta va fi deschisă între orele 12:00-20:00, de luni până vineri, şi, începând cu ora 09:00, sâmbătă şi  duminică.

   În continuare biletele pot fi achiziţionate şi online, de pe site-ul www.bilete.ro, precum şi în Reţeaua Bilete.ro.

Preţul unui bilet este de 90 de lei/zi – Categoria 2 (Tribună), respectiv 150 lei/zi – Categoria 1 (Lojă tribună).

Copiii preşcolari, dar nu mai mici de 3 ani, au acces gratuit, ocupând acelaşi loc cu persoanele majore care îi însoţesc, deţinătoare a unui bilet valabil.

Întâlnirea dintre România şi Belgia, meci din primul tur al Grupei Mondiale II, are loc în perioada 11-12 februarie 2017, în Sala Polivalentă din Bucureşti, meciurile fiind programate să înceapă în fiecare zi la ora 13.

Accesul în Sala Polivalentă din Bucureşti se va face de la ora 10,  în zilele de sâmbătă, 11 februarie, şi duminică, 12 februarie.

Mai multe pentru tine:
De ce Eugen Cristea și Anca Pandrea simt în casă energia persoanelor moarte: „Nu oricine poate”. Și Mihai Onilă are o legătură paranormală cu fiica-înger: „O aud mental”
Un obiect unic pe teritoriul fostei provincii romane Dacia, descoperit la Turda
Momentul în care Trump a anunțat armistițiul Israel-Hamas, după ce a primit un bilet de la Marco Rubio. „Suntem foarte aproape de a ajunge la un acord”
Imagini din satelit au surprins poligonul secret în care Rusia testează „Cernobîlul zburător”
I-a donat propriul rinichi, dar n-a fost invitată la nunta Selenei Gomez. Cum explică donatoarea trădarea
Eduard, un copil de 10 ani, crescut de bunici și abandonat de părinți, luptă pentru viață! A vomitat sânge și are nevoie de o operație urgentă la inimă. AJUTĂ ȘI TU!
Alimentul care nu trebuie să lipsească din farfuriile românilor. Dr. Virgiliu Stroescu îl recomandă în fiecare zi: „Ne curăță și ne vindecă tot organismul”
Prințesa Rajwa a dus moda din Iordania la Palatul Elysée din Paris! Întâlnire istorică cu Brigitte și Emmanuel Macron
Femeile care au înfruntat foamea, frica și moartea: adevărul despre cum a distrus Uniunea Sovietică Moldova anilor ’40
Oana Roman nu îl mai menajează pe Botezatu! „Se îmbracă de zici că vrea să impresioneze un extraterestru cocalar”
Cauza morții bateristului Marius Keseri de la Direcția 5. Prietenii rup tăcerea. „Boala cumplită îl schimbase, nu-l mai recunoșteai. Venea la biserică să se roage”. Ultimele fotografii