Motivul pentru care CRBL a plâns în hohote, înainte de a ajunge în România

0
Publicat:
Ultima actualizare:

CRBL, pe numele său real Eduard Andreianu, a povestit un moment emoţionant trăit chiar înainte de a se întoarce din Republica Dominicană, după ce a participat la show-ul Survivor România.

Cea mai dură luptă a lui CRBL în Diminicană nu a fost neapărat competiţia în sine, ci dorul de casă, acesta stând aproape 3 luni departe de soţia lui, Elena, şi de fiica lor, Alessia.

Întrebat cum s-a descurcat departe de familie, CRBL a povestit în cadrul podcastului lui Cătălin Măruţă un moment care l-a făcut să plângă în hohote. Primul său contact cu „realitatea”, după 3 luni petrecute în junglă, a fost emisiunea lui Cătălin Măruţă, în care invitată era atunci chiar soţia lui, Elena.

„Doar în momentul în care am văzut-o, am bufnit în plâns instant. Şi am văzut-o la tine în emisiune prima oară. Eu nu am văzut-o pe telefon, că telefonul mi l-au dat mai târziu.

M-am dus în camera de hotel, acolo aveam internet, şi m-am uitat, şi primul lucru a fost Elena la tine în emisiune. Alea au fost primele informaţii pe care eu le-am luat, după emisiune. Şi când am văzut-o prima oară, am bufnit în plâns”, a povestit cântăreţul.

Citeşte continuarea pe click.ro 

Mai multe pentru tine:
Ziua în care Biserica a deschis porțile doar pentru personalități. De ce oamenii de rând n-au avut acces în interior la slujba de sfințire a picturii Catedralei Neamului VIDEO
Cea mai puternică rugăciune! Spune-o zilnic şi scapi de orice rău
Ce tranzacții suspecte a descoperit Libra Bank în conturile AUR. Ce plăți s-au făcut către patronul Realitatea PLUS, unde Simion și Georgescu sunt lăudați excesiv
„Repertoriul movilelor de pământ din județul Timiș” - o parte uitată a istoriei Banatului
Noi nume din Guvernul Republicii Moldova, anunță Alexandru Munteanu, candidatul la conducerea Executivului
Locul magic pe care puțini turiști au șansa să-l viziteze. Ce spun doi români care au ajuns aici: „De departe, locul nostru preferat”
Radu Mazăre, viață de lux în Madagascar. Cum arată resortul fostului primar al Constanței. Bungalow-uri generoase, cu vedere spre Oceanul Indian
Năsui (USR) a depus proiect pentru desființarea pensiilor speciale ale primarilor: „Guvernul n-a tăiat nimic de la politicieni”
Cu ce trebuie să dai pe perdele, ca să miroasă ca în camerele de lux ale hotelurilor de 7 stele. Trucul pe care nimeni nu ți-l spune
Cine este regele care avea cel mai bizar fetiș în dormitor. Nu ”ierta” nicio parteneră
Mirabela Grădinaru, criticată de stiliști pentru că ar fi confundat Sfințirea Catedralei cu o… înmormântare: „Nu apari cu doliu pe cap! Nu ești la funeraliile Reginei Elisabeta!” Ce au spus despre Gigi Becali