Vezi mai jos rezultatele în ordinea notării

1 Cazacu Maria Cristiana Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 10,00 10,00 10,00
2 Dumitrescu Diana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 10,00 10,00 10,00
3 Găvan Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 10,00 10,00 10,00
4 Grosu Marilena Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 10,00 10,00 10,00
5 Istrate Lidia Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 10,00 10,00 10,00
6 Lepădatu Gabriela Anca Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 10,00 10,00 10,00
7 Manole Oana Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 10,00 10,00 10,00
8 Pătrunjel Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 10,00 10,00 10,00
9 Scutaru Aurora Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 10,00 10,00 10,00
10 Serea Alin George Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 10,00 10,00 10,00
11 Stafie Claudia Ioana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 10,00 10,00 10,00
12 Suliman Anca Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 10,00 10,00 10,00
13 Dumitrache Raluca Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,95 10,00 9,97
14 Giurgea Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,92 10,00 9,96
15 Brezeanu Florina Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 10,00 9,90 9,95
16 Dudu Andreea- Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 10,00 9,90 9,95
17 Ifrim Bogdan - Justinian Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 10,00 9,90 9,95
18 Berheci Diana Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,90 10,00 9,95
19 Botezatu Ioana Bianca Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 9,90 10,00 9,95
20 Chiculiţă Ioana Camelia Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,90 10,00 9,95
21 Cucu Mihnea Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,90 10,00 9,95
22 Voinea Beatrice-Ana-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,90 10,00 9,95
23 Mănăilă Mihaela Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 9,85 10,00 9,92
24 Oniţă Ştefan Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 9,85 10,00 9,92
25 Nicolaş Carla Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 10,00 9,80 9,90
26 Criseru Roxana Marcela Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,80 10,00 9,90
27 Gafton Laura - Ionela Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 9,80 10,00 9,90
28 Trofin Thalida Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,80 10,00 9,90
29 Burduşa Andrei-Iulian Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 9,80 9,95 9,87
30 Negoiţă Ştefan Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,75 10,00 9,87
31 Pătraşcu Ana-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,75 10,00 9,87
32 Budeanu Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,85 9,85 9,85
33 Ivan Mădălina Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,70 10,00 9,85
34 Văideanu Delia Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 9,70 10,00 9,85
35 Alexandru Mariana Adina Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 9,90 9,75 9,82
36 Dumbravă Mihael Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,80 9,85 9,82
37 Munteanu Darius Ioan Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 9,65 10,00 9,82
38 Oprea Miruna Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,65 10,00 9,82
39 Robu Silvia - Andreea Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 9,65 10,00 9,82
40 Şchiopu Mihaela-Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 9,65 10,00 9,82
41 Stoican Oana Nicole Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,90 9,70 9,80
42 Lungu Robert Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,70 9,90 9,80
43 Spătaru Raluca Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 9,70 9,90 9,80
44 Băeşu Alexandru Corneliu Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 9,60 10,00 9,80
45 Cocîrlea DragoȘ Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,60 10,00 9,80
46 Grigorică Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,60 10,00 9,80
47 Neagu - Cernat Andreea - Oana Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,60 10,00 9,80
48 Olaru Paul Stelian Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 9,60 10,00 9,80
49 Palade Eugen Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,60 10,00 9,80
50 Savin Lucia-Narcisa Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 9,60 10,00 9,80
51 Şandru Ştefan Elin Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 9,60 10,00 9,80
52 Tăzlăuanu Bianca Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,60 10,00 9,80
53 Stan Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,85 9,70 9,77
54 Vătafu Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 9,60 9,95 9,77
55 Vlădescu Oana Şcoala cu clasele I-VIII Cîmpuri 9,60 9,95 9,77
56 Cioca Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,55 10,00 9,77
57 Coşug Maria Marimar Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 9,55 10,00 9,77
58 Movileanu Diana-Oana Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 9,55 10,00 9,77
59 Acatrinei Măriuca Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 10,00 9,50 9,75
60 Ciobotaru Irina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 10,00 9,50 9,75
61 Savin Andreea Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 10,00 9,50 9,75
62 Oloeriu Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,85 9,65 9,75
63 Cernat Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,80 9,70 9,75
64 Curteanu Dragoş Florin Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 9,80 9,70 9,75
65 Creţu Iulia- Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,50 10,00 9,75
66 Mohîrţă Diana Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,50 10,00 9,75
67 Moldoveanu Daniel Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,50 10,00 9,75
68 Necula Monica-Oana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,50 10,00 9,75
69 Nedelcu Andreea - Livia Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 9,50 10,00 9,75
70 Scutaru Ana Maria Simona Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 9,50 10,00 9,75
71 Constantin Lorena Nicole Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,95 9,50 9,72
72 Lupu Paul Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,60 9,85 9,72
73 Boldeanu Ioana Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,50 9,95 9,72
74 Moise Andreea Bianca Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 10,00 9,40 9,70
75 Toma Alina Elida Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 10,00 9,40 9,70
76 Arginteanu Andreea - Maria Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 9,90 9,50 9,70
77 Toma Ioan Adrian Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,90 9,50 9,70
78 Mihalache Irina Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,65 9,75 9,70
79 Ungureanu Ionuţ Robert Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,50 9,90 9,70
80 Antonache Carmen Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Tîmboieşti 9,40 10,00 9,70
81 Roşioru Livia Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,40 10,00 9,70
82 Miron Alina Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 9,50 9,85 9,67
83 Ciobanu Adelina Şcoala cu clasele I-VIII Homocea 9,45 9,90 9,67
84 Buzatu Ana Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 9,35 10,00 9,67
85 Creţu Diana - Victoria Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,35 10,00 9,67
86 Merăoiu Iulia Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 9,35 10,00 9,67
87 Puşcaşu Andrei Teofil Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 9,35 10,00 9,67
88 Statache Viorel Cristian Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,35 10,00 9,67
89 Strună Irina Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,35 10,00 9,67
90 Cernat Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,80 9,50 9,65
91 Ciobotaru Alexandru Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 9,80 9,50 9,65
92 Nistoroiu Bianca Florentina Şcoala cu clasele I-VIII Slimnic 9,75 9,55 9,65
93 Marcu Ioana Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 9,60 9,70 9,65
94 Vulpoiu Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,35 9,95 9,65
95 Tudorache Bianca Ingrid Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 9,95 9,30 9,62
96 Busila Mădălina-Lavinia Şcoala cu clasele I-VIII Nistoreşti 9,80 9,45 9,62
97 Zwirn Maria Isabela Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,60 9,65 9,62
98 Pătrăşcanu Bianca Ioana Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,55 9,70 9,62
99 Răduţă Andrei Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 9,50 9,75 9,62
100 Chitic Bianca-Ionela Grupul Şcolar Mărăşeşti 9,45 9,80 9,62
101 Joghiu Angelo-Eduard Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,35 9,90 9,62
102 Munteanu George Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,35 9,90 9,62
103 Mihu Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,25 10,00 9,62
104 Tudose Cosmin Dragoş Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,25 10,00 9,62
105 Vidraşc Alexandra Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,25 10,00 9,62
106 Dragomir Elena Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Străoane 10,00 9,20 9,60
107 Croitoru Simona Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,70 9,50 9,60
108 Dulvară Anca Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,70 9,50 9,60
109 Haraga Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 9,70 9,50 9,60
110 Bărculescu Andreea- Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,60 9,60 9,60
111 Răduţă Ionelia Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 9,40 9,80 9,60
112 Crancu Laura- Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,20 10,00 9,60
113 Pana Madalina-Ionelia Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 9,20 10,00 9,60
114 Grigoraş Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 10,00 9,15 9,57
115 Plenovici Dragoş Eugen Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,65 9,50 9,57
116 Caloian Andra Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,35 9,80 9,57
117 Dragomirescu Ana Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,30 9,85 9,57
118 Cherecheşu Andrei Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,20 9,95 9,57
119 Anton Miruna Bianca Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,15 10,00 9,57
120 Gonciar Mihai Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 9,15 10,00 9,57
121 Ionaşcu Teodor Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,15 10,00 9,57
122 Mocanu Adriana Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,80 9,30 9,55
123 Necula Corina Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 9,75 9,35 9,55
124 Codrescu Madalina Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 9,60 9,50 9,55
125 Coman Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,60 9,50 9,55
126 Borja Anca Şcoala cu clasele I-VIII Cîmpuri 9,50 9,60 9,55
127 Pătrăşcan Laura - Florina Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,50 9,60 9,55
128 Mocanu Elena Carolina Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,25 9,85 9,55
129 Roşca Dragoş-Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,10 10,00 9,55
130 Biciuşcă Paula Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 10,00 9,05 9,52
131 Bejan Monica Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,85 9,20 9,52
132 Zamfir Ştefania Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 9,50 9,55 9,52
133 Gheorghiu Oana Valentina Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 9,45 9,60 9,52
134 Nan Ana Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,10 9,95 9,52
135 Gheabă Lavinia Şcoala cu clasele I-VIII Vintileasca 9,05 10,00 9,52
136 Neaţă Georgiana Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,05 10,00 9,52
137 Niculescu Laura - Diana Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,05 10,00 9,52
138 Panciu George Daniel Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,05 10,00 9,52
139 Badeanu Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII "Dumitru Pricop" Negrileşti 9,60 9,40 9,50
140 Dobrin Ştefan Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,60 9,40 9,50
141 Cudalb Denis Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,50 9,50 9,50
142 Gherghina Denisa Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 9,50 9,50 9,50
143 NeacȘu George Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,50 9,50 9,50
144 Sfetcu George-Ovidiu Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,45 9,55 9,50
145 Bucă Larisa Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,00 10,00 9,50
146 Chiper Robert Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,00 10,00 9,50
147 Chiriţă Alexandru Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 9,00 10,00 9,50
148 Dănilă Elena Tamara Şcoala cu clasele I-VIII Tîmboieşti 9,00 10,00 9,50
149 Mutu Gabriela Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 10,00 8,95 9,47
150 Bădărău Bianca Blanche Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,25 9,70 9,47
151 Chirilă Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bilieşti 9,20 9,75 9,47
152 Badea Gabriela Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,95 10,00 9,47
153 Gătej Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,95 10,00 9,47
154 Isac Alin Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Ireşti 8,95 10,00 9,47
155 Răducanu Corina Florentina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Urecheşti 8,95 10,00 9,47
156 Zaharia Constantin Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 9,80 9,10 9,45
157 Popa Laura Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 9,75 9,15 9,45
158 Munteanu Mihail Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,60 9,30 9,45
159 Popa Andrei Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 9,60 9,30 9,45
160 Ilie Madalina Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 9,40 9,50 9,45
161 Pârlea Maria Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 9,40 9,50 9,45
162 Ailenei Dan-Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 9,00 9,90 9,45
163 Ionaşcu Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,00 9,90 9,45
164 Răduc Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 8,90 10,00 9,45
165 Gheorghiţă Denisa Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,70 9,15 9,42
166 Arbone Alexandru Valentin Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,65 9,20 9,42
167 Popa Raluca - Ioana Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,60 9,25 9,42
168 Păduraru Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 9,35 9,50 9,42
169 Negruşa Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,95 9,90 9,42
170 Rogozan Elena- Giorgiana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 8,85 10,00 9,42
171 Costache Andreea- Bogdana Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,90 8,90 9,40
172 Mîndroiu Antonia Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,70 9,10 9,40
173 Stoica Răzvan Ştefan Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 9,60 9,20 9,40
174 Băluţă Camelia Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 9,40 9,40 9,40
175 Giurcă Olivia - Sara Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 9,40 9,40 9,40
176 Mărgărit Irina Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 9,10 9,70 9,40
177 Tujan Andreea- Luiza Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 9,10 9,70 9,40
178 Micu Bogdan Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 8,95 9,85 9,40
179 Dragomir Mona CrenguȚa Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 8,90 9,90 9,40
180 Dragoș Corina Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 9,90 8,85 9,37
181 Vrînceanu Andreea Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,85 8,90 9,37
182 Cîrneleagă Oana Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,50 9,25 9,37
183 Tănase Mara Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Străoane 9,50 9,25 9,37
184 Vrînceanu Cristina Liliana Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 9,30 9,45 9,37
185 Vasilache Clara Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 8,95 9,80 9,37
186 Ursescu Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Urecheşti 8,75 10,00 9,37
187 Argatu Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,90 8,80 9,35
188 Neaţă Loredana Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,70 9,00 9,35
189 Zamfir Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,70 9,00 9,35
190 Pătrunjel Alexandra Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 9,60 9,10 9,35
191 Hîngu Ioana Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,50 9,20 9,35
192 Năstase Elena Denisse Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,50 9,20 9,35
193 Avram Eduard Florin Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,40 9,30 9,35
194 Vîrnă Radu Marian Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,40 9,30 9,35
195 Dochioiu Teodora Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 9,25 9,45 9,35
196 Mitrea Diana Raluca Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,15 9,55 9,35
197 Crăciun Andreea Mirela Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,10 9,60 9,35
198 Mocanu Valentin Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,10 9,60 9,35
199 Stanila Adrian Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 9,00 9,70 9,35
200 Rapeanu Iulia Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 8,90 9,80 9,35
201 Smeu Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 8,70 10,00 9,35
202 Mustaţă Violeta Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 9,80 8,85 9,32
203 Marcu Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Reghiu - Şindrilari 9,75 8,90 9,32
204 Moroiu Alexandra- Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 9,70 8,95 9,32
205 Rădulescu Bianca Ștefania Şcoala cu clasele I-VIII Tîmboieşti 9,30 9,35 9,32
206 Moldoveanu Anamaria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,25 9,40 9,32
207 Dinu- Murguleţ Irina Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,00 9,65 9,32
208 Pătrăşcanu Octavian - Ştefan Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 8,65 10,00 9,32
209 Postu Andra Nicole Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 10,00 8,60 9,30
210 Buzdugan Sebastian - Florin Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,80 8,80 9,30
211 Moţoc Teodora Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 9,35 9,25 9,30
212 Vulcan Mădălina Ştefania Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 9,20 9,40 9,30
213 Stoian Andreea- Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,10 9,50 9,30
214 Dănăilă Eduard Paul Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,00 9,60 9,30
215 Pascu Loredana- Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 9,80 8,75 9,27
216 Zwiru Mălina - Maria Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 9,75 8,80 9,27
217 Lemnaru Paula-Emanuela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,70 8,85 9,27
218 Grindei Denisa- Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 9,20 9,35 9,27
219 Obreja Ştefan Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 9,00 9,55 9,27
220 Pavil Virgil Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,80 9,75 9,27
221 Ştefan Dragoş - Alin Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 8,55 10,00 9,27
222 DanȚis Valentina Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 10,00 8,50 9,25
223 Uţă Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 9,80 8,70 9,25
224 Pamfile Teodora Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,50 9,00 9,25
225 Mălureanu Ramona Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,10 9,40 9,25
226 Rotariu Angelica Violeta Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 8,95 9,55 9,25
227 Sava Octavian- Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 8,70 9,80 9,25
228 Împăratu Victor George Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 9,50 8,95 9,22
229 Gireadă Diana Iustina Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 9,20 9,25 9,22
230 Ionaşcu Georgiana-Cătălina Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 9,15 9,30 9,22
231 Răduţă Oana Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 9,15 9,30 9,22
232 Rădulescu Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,10 9,35 9,22
233 Maiereanu Tudor - Cristian Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,00 9,45 9,22
234 Gherman Miruna-Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,90 8,50 9,20
235 Anghel Andreea Teodora Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,80 8,60 9,20
236 Ciubotaru Adriana Teodora Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 9,75 8,65 9,20
237 Drilia Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 9,40 9,00 9,20
238 Perjaru Mariana Alexandra Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 9,40 9,00 9,20
239 Ulei Făgean Ioana Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,30 9,10 9,20
240 Costea Roxana Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 9,15 9,25 9,20
241 Isac Valeriu-Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bilieşti 9,10 9,30 9,20
242 Marina Larisa-Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 9,00 9,40 9,20
243 Hagiu Gabriel Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 8,90 9,50 9,20
244 Lungu Dragoş-Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 8,90 9,50 9,20
245 Chipăilă Claudiu Răzvan Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,40 10,00 9,20
246 Matei Alisa Maria Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 10,00 8,35 9,17
247 Ciobanu Roxana- Mariana Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,85 8,50 9,17
248 Vlad Anca-Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,80 8,55 9,17
249 Răduţă Florin Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 8,95 9,40 9,17
250 Iancu Ionuţ-Daniel Grupul Şcolar Mărăşeşti 8,75 9,60 9,17
251 Zamfir Andrada - Narcisa Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 9,40 8,90 9,15
252 Petreanu Georgian -Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 9,10 9,20 9,15
253 Strătulat Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Cîmpuri 8,90 9,40 9,15
254 Chivu Florin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Urecheşti 8,45 9,85 9,15
255 Popa Corina Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,70 8,55 9,12
256 Văduva Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,40 8,85 9,12
257 Dogaru Liliana- Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Rotileştii Mari 9,25 9,00 9,12
258 Săpunaru Delia Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 9,15 9,10 9,12
259 Modreanu Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,05 9,20 9,12
260 Milea Mihai Cristian Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,80 9,45 9,12
261 Diţă Cristian Şcoala cu clasele I-VIII Răstoaca 8,75 9,50 9,12
262 Pîrlog George Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 10,00 8,20 9,10
263 Golăeş Teodor Dorin Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,90 8,30 9,10
264 Hanu Elena-Oana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,80 8,40 9,10
265 Pîrlea Amelia Ştefania Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 9,70 8,50 9,10
266 Tumurică Laura Elena Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 9,60 8,60 9,10
267 Chiriţoiu Andreea Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,20 9,00 9,10
268 Ghinea Andra Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,15 9,05 9,10
269 Constantin Alexandru George Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,00 9,20 9,10
270 Bornac Diana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 8,60 9,60 9,10
271 Nistor Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,20 10,00 9,10
272 Ghica Lorena-Felicia Şcoala cu clasele I-VIII Năneşti 9,00 9,15 9,07
273 Mărgărit Marian - Cătălin Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 9,00 9,15 9,07
274 Lovin Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Găgeşti - Boloteşti 8,90 9,25 9,07
275 Măciucă Maria Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Mirceşti 8,85 9,30 9,07
276 Nicolae Dragoş Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,70 9,45 9,07
277 Sava Marco Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,45 9,70 9,07
278 Chioveanu Cătălina Mirela Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 9,80 8,30 9,05
279 Olteanu Alina Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 9,50 8,60 9,05
280 Popescu Ștefania Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,30 8,80 9,05
281 Mustereţ Raluca Ioana Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 9,20 8,90 9,05
282 Lalu Simioana Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 9,10 9,00 9,05
283 Bănică Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 8,95 9,15 9,05
284 Băţaru Mihail Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 8,70 9,40 9,05
285 Temătoru Daniel Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 8,65 9,45 9,05
286 Cucu Raluca Maria Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 8,60 9,50 9,05
287 Floria Bogdan-Iulian Grupul Şcolar Mărăşeşti 8,60 9,50 9,05
288 Mihalache Florin Răzvan Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,10 10,00 9,05
289 Crişan Ana Irina Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 9,40 8,65 9,02
290 Berbece Daniel Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,15 9,90 9,02
291 Lazăr Monica Lenuţa Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,50 8,50 9,00
292 Bratu Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,35 8,65 9,00
293 Dumitriu Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 8,65 9,35 9,00
294 Marin Valentin-Iulian Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 10,00 7,95 8,97
295 Cojocaru Andreea-Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,50 8,45 8,97
296 Iordachi Alisa Ștefania Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 9,20 8,75 8,97
297 Porumb Cristina Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,10 8,85 8,97
298 Dorin Traian Constantin Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 9,00 8,95 8,97
299 Băluţă Beatrice Simona Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 8,90 9,05 8,97
300 Bordeanu Albert Şcoala cu clasele I-VIII Bordeşti 8,75 9,20 8,97
301 Toader Paula Cristiana Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 8,65 9,30 8,97
302 Porumb Georgiana- Manuela Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,45 9,50 8,97
303 Vlad Valentin Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 9,90 8,00 8,95
304 Călin Laura Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,60 8,30 8,95
305 Diniţă Andreea Cristina Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,00 8,90 8,95
306 Balica Mihai Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,90 9,00 8,95
307 Cucu Andreea - Roberta Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 8,90 8,95 8,92
308 Bostan Tudor - Codrin Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 8,80 9,05 8,92
309 Coman Daniela Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 8,70 9,15 8,92
310 Dediu Vlad - Valentin Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 8,35 9,50 8,92
311 Leica Irina Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,85 10,00 8,92
312 Beteringhe Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 9,70 8,10 8,90
313 Ioan Andreea-Liliana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,40 8,40 8,90
314 Mardare Alexandru Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 9,40 8,40 8,90
315 Stoica Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,30 8,50 8,90
316 Dobre Andra Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 8,80 9,00 8,90
317 Gadea Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 8,60 9,20 8,90
318 Cîcu Emanuel Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 8,30 9,50 8,90
319 Coroiu Ana Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 8,20 9,60 8,90
320 Mihai Miruna Ioana Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 9,25 8,50 8,87
321 Murgoci Ana - Maria Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,05 8,70 8,87
322 Răuţă Alin Laurenţiu Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,05 8,70 8,87
323 Filip Alexandra- Diana Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 9,00 8,75 8,87
324 GheorghiȚă Ioan Grupul Şcolar Mărăşeşti 8,85 8,90 8,87
325 Mihu Mihai Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bilieşti 8,80 8,95 8,87
326 Bivolaru Teodora Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 9,30 8,40 8,85
327 Sovejanu Violeta Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 9,30 8,40 8,85
328 Bogdan Mihaela Florentina Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,25 8,45 8,85
329 Bîlbîie Elena Maria Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 9,00 8,70 8,85
330 Bouroş Alexandru- Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,80 8,90 8,85
331 Cucoş Ionuţ-Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Găgeşti - Boloteşti 8,60 9,10 8,85
332 Mocanu Maria Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 8,50 9,20 8,85
333 Popoiu Claudia Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,10 9,60 8,85
334 Costache Alexandra Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 7,80 9,90 8,85
335 Lazar Monica Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 9,65 8,00 8,82
336 Ilie Mirela Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 9,55 8,10 8,82
337 Puţaru Adriana Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 9,45 8,20 8,82
338 Niţu Andra Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 9,30 8,35 8,82
339 Tătaru Iulian-Nicu Şcoala cu clasele I-VIII Bătineşti 9,15 8,50 8,82
340 Chiriac Andreea-Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 9,10 8,55 8,82
341 Modoran Crina-Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Reghiu - Şindrilari 8,95 8,70 8,82
342 Mocanu George Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 8,70 8,95 8,82
343 Giurgea Cătălin Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 8,65 9,00 8,82
344 Manole Marian Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 8,15 9,50 8,82
345 Nistor Robert- Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 10,00 7,60 8,80
346 Mihalache Cristina- Vasilica Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,60 8,00 8,80
347 Radu Alexandra- Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 9,10 8,50 8,80
348 Dragomir Răzvan Valentin Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,00 8,60 8,80
349 Apostu Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 8,90 8,70 8,80
350 Moldoveanu Iulia Şcoala cu clasele I-VIII Reghiu - Şindrilari 8,90 8,70 8,80
351 Modrogeanu Cosmin-Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 8,50 9,10 8,80
352 Avram Simona Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 8,40 9,20 8,80
353 Bădic Teodor Şcoala cu clasele I-VIII "Mihail Armencea" Adjud 8,30 9,30 8,80
354 Hurdubei IonuȚ Leonard Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,75 7,80 8,77
355 Apreutese Cristiana-Viorela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Străoane 9,60 7,95 8,77
356 Pavel Maria Bianca Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,45 8,10 8,77
357 Bratu Robert Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bilieşti 9,30 8,25 8,77
358 Păduraru Mădălina-Simona Şcoala cu clasele I-VIII Hînguleşti 8,60 8,95 8,77
359 Iancu Marian Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,50 8,00 8,75
360 Găină Ioana Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,30 8,20 8,75
361 Şerban Adrian Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,95 8,55 8,75
362 Grigore Cătălina-Maria Grupul Şcolar Mărăşeşti 8,75 8,75 8,75
363 Ivan Iuliana Grupul Şcolar Mărăşeşti 8,65 8,85 8,75
364 Ciobotaru Cristi-Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Răstoaca 8,00 9,50 8,75
365 Iaru Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,50 7,95 8,72
366 Măxineanu Violeta Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 9,50 7,95 8,72
367 Bălan Bianca Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 9,40 8,05 8,72
368 Bercuciu Maricela Daiana Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 9,05 8,40 8,72
369 AngheluȚă Carla Bogdana Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,90 8,55 8,72
370 Găuroiu Răzvan-Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 8,70 8,75 8,72
371 Apostolie Alina Valentina Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 8,60 8,85 8,72
372 Avram Gabriela Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,25 9,20 8,72
373 Margarit Ioan Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 8,10 9,35 8,72
374 Airinei Ana-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Fitioneşti 9,80 7,60 8,70
375 Creţu Andreea-Iulia Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 9,75 7,65 8,70
376 Apostu Ana Maria Sorina Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,00 8,40 8,70
377 Gălăţanu Andreea Patricia Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 9,00 8,40 8,70
378 Satmari Monica Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 8,85 8,55 8,70
379 Neaţă Cornelia Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,70 8,70 8,70
380 Apostu Bianca Luana Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,85 7,50 8,67
381 Monac Ana Monica Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 9,55 7,80 8,67
382 Dinu Andreea Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 9,30 8,05 8,67
383 Smerea Alin Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 8,40 8,95 8,67
384 Crivină Andreea Oana Şcoala cu clasele I-VIII Goleşti 8,35 9,00 8,67
385 Negoiţă Dragoş-Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 8,35 9,00 8,67
386 Dragu Adrian Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,85 9,50 8,67
387 Gavriloiu Raluca Monica Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,70 7,60 8,65
388 Bălan Diana Mihaela Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 9,40 7,90 8,65
389 Socaci Beatrice Andreia Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 9,10 8,20 8,65
390 Murariu Alisan Grupul Şcolar Mărăşeşti 9,00 8,30 8,65
391 Bonea Mihai Octavian Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,75 8,55 8,65
392 Ghica Silviu-Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 8,70 8,60 8,65
393 Vatră Giorgian Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,70 8,60 8,65
394 Tepşanu Iustin Şcoala cu clasele I-VIII "Simion Mehedinţi" Soveja 8,60 8,70 8,65
395 Catană Mădălina Maricica Şcoala cu clasele I-VIII Vîrteşcoiu 8,10 9,20 8,65
396 Lungu Silvia Şcoala cu clasele I-VIII Slimnic 9,55 7,70 8,62
397 Grosu Denisa-Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 9,35 7,90 8,62
398 Bricheş Crina- Florentina Şcoala cu clasele I-VIII Cîmpuri 9,15 8,10 8,62
399 Sărăţeanu Cristina Ştefania Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 9,15 8,10 8,62
400 Popescu Radu Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 8,35 8,90 8,62
401 Anton Daria - Raluca Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 9,80 7,40 8,60
402 Brehoi Lăcrămioara Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 9,15 8,05 8,60
403 Gradincea Robert -Costel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 9,00 8,20 8,60
404 Baciu Gabriela-Liliana Şcoala cu clasele I-VIII Pituluşa 8,95 8,25 8,60
405 Leuştean Mădălina-Ramona Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 8,95 8,25 8,60
406 Mocanu Anelize Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 9,50 7,65 8,57
407 Dogaru Valentina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 9,40 7,75 8,57
408 Stoica Ovidiu Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 9,25 7,90 8,57
409 Tomozei Mădălina Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 8,80 8,35 8,57
410 Chiriac Andra-Alexandra Grupul Şcolar Mărăşeşti 8,70 8,45 8,57
411 Constantin Oana Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,95 7,15 8,55
412 Titire Alina Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,80 7,30 8,55
413 Stoica Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 9,50 7,60 8,55
414 Bocu Adrian Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 9,30 7,80 8,55
415 Puşcaşu Claudia-Roxana Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 9,20 7,90 8,55
416 Chipăilă Laura Bianca Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 9,00 8,10 8,55
417 David Florin Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,00 8,10 8,55
418 Mikloş Raul Horia Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 8,90 8,20 8,55
419 Petrea Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Homocea 8,90 8,20 8,55
420 Spulber Niculina-Iulia Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 8,80 8,30 8,55
421 Ionaşcu Bianca-Paula Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 8,65 8,45 8,55
422 Chiriloaei Dragoş Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 8,40 8,70 8,55
423 Calfa Maria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 8,25 8,85 8,55
424 Gheorghiţă Cătălin Cristi Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 8,25 8,85 8,55
425 Calotă Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Goleşti 8,10 9,00 8,55
426 Matei Costin-Marian Şcoala cu clasele I-VIII Goleşti 8,10 9,00 8,55
427 Popa Andreea Roxana Şcoala cu clasele I-VIII Păuleşti 9,35 7,70 8,52
428 Rău Nicoleta Daniela Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,20 7,85 8,52
429 Taban Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 9,20 7,85 8,52
430 Gîscă Andrei Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,80 8,25 8,52
431 Cociorbă Nicolae Andrei Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 7,95 9,10 8,52
432 Curteanu Florina - Mădălina Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 9,70 7,30 8,50
433 Hotnog Ciprian Liviu Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 9,50 7,50 8,50
434 Neagu RareȘ Cristian Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,45 7,55 8,50
435 Vîlcu Eduard - Ionuţ Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 8,95 8,05 8,50
436 Cojocariu Ruxandra Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,65 8,35 8,50
437 Delegeanu Simona Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,60 8,40 8,50
438 Călin Paul Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,50 9,50 8,50
439 Ştirbăţ Emanuel-Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,90 7,05 8,47
440 Tiron Ana Maria Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,55 7,40 8,47
441 Dumbravă Alexandra-Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bilieşti 9,50 7,45 8,47
442 Dimoftei Dragoş Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,35 8,60 8,47
443 Grigore Robert Dorin Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,15 8,80 8,47
444 Măciucă Liliana-Loredana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 8,05 8,90 8,47
445 Mirodonie Oana-Elena Grupul Şcolar Mărăşeşti 8,05 8,90 8,47
446 Roşu Simona-Elena Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 8,00 8,95 8,47
447 Dragu Maria Şcoala cu clasele I-VIII Cîmpuri 8,80 8,10 8,45
448 Cotea Alexandra Elena Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 8,75 8,15 8,45
449 Bîlcan Irina Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 8,70 8,20 8,45
450 Tălmaciu Adina- Cosmina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 8,50 8,40 8,45
451 Vrînceanu Marinela Renata Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 8,50 8,40 8,45
452 Lupu Diana Ramona Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 8,30 8,60 8,45
453 Dumitru Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,90 6,95 8,42
454 Lepădatu Camelia Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,85 7,00 8,42
455 Macovei Elena Adelina Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 9,20 7,65 8,42
456 BenguȘ LaurenȚiu Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 8,50 8,35 8,42
457 Ana Alexandru- Teodor Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 8,00 8,85 8,42
458 Asănache Eros-Adrian Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 7,90 8,95 8,42
459 Capătă Dan-Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 7,80 9,05 8,42
460 Toma Robert Şcoala cu clasele I-VIII Năneşti 7,70 9,15 8,42
461 Lungu Marinela Ionica Şcoala cu clasele I-VIII Tîmboieşti 9,55 7,25 8,40
462 Danţiş Adriana Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 9,50 7,30 8,40
463 Maxim Andreea - Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 9,20 7,60 8,40
464 Bogdan Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 8,70 8,10 8,40
465 Frunză Andreea Elena Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 8,70 8,10 8,40
466 Grama Denisa - Cristina Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 8,40 8,40 8,40
467 Vasilache Veronica- Ionica Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,20 8,60 8,40
468 Calota Cristina-Andreea Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 9,35 7,40 8,37
469 Norocea Raluca Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Câmpineanu" Câmpineanca 9,10 7,65 8,37
470 Duca Andreea Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 9,05 7,70 8,37
471 Nor Mihaela Roxana Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 8,70 8,05 8,37
472 Boşcan Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Coteşti 8,65 8,10 8,37
473 Rebega Silvia - Denisa Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 8,55 8,20 8,37
474 Ganea Dragoş Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,50 8,25 8,37
475 Ochiuz Corina Ştefania Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Gugeşti 8,50 8,25 8,37
476 Costache Bogdan-Mihai Grupul Şcolar Mărăşeşti 8,10 8,65 8,37
477 Cruceanu Răzvan - Marian Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 7,40 9,35 8,37
478 Ochian Maria Cosmina Şcoala cu clasele I-VIII Nistoreşti 9,00 7,70 8,35
479 Onel Alexandru Valentin Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 8,80 7,90 8,35
480 Baciu Corina Bianca Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,60 8,10 8,35
481 Mărgărit Oana - Cristina Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 8,50 8,20 8,35
482 Mereuţă Vlad - Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 8,20 8,50 8,35
483 Pungă Diana -Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 8,00 8,70 8,35
484 Mîndrescu Cristian - Mihai Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 7,60 9,10 8,35
485 Chiric Alexandru- Mihail Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,10 7,55 8,32
486 Podaru Octavian Marian Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 8,80 7,85 8,32
487 Sbîrciog Ana-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Bîrseşti 8,20 8,45 8,32
488 Purice Iustin George Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 7,75 8,90 8,32
489 Marinescu Georgiana- Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,80 6,80 8,30
490 Andrei Mădălina Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,60 7,00 8,30
491 Oancea Maria Cristina Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,10 7,50 8,30
492 Haliciu Geanina-MinuȚa Şcoala cu clasele I-VIII Păuleşti 8,90 7,70 8,30
493 Bratosin Delia Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,60 8,00 8,30
494 Moldoveanu Elvis Florin Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 8,60 8,00 8,30
495 Grafu Viorel Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 8,55 8,05 8,30
496 Alexa Simona Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 8,20 8,40 8,30
497 Auţei Lucian Dumitru Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 8,10 8,50 8,30
498 Udrea Silvia-Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 9,65 6,90 8,27
499 Bornac Georgiana - Lăcrămioara Şcoala cu clasele I-VIII Tătăranu 9,45 7,10 8,27
500 Constantin Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 9,25 7,30 8,27
501 David Simona Daniela Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 9,25 7,30 8,27
502 Leonte Alexandra Elena Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 9,00 7,55 8,27
503 Olteanu Răzvan Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,00 7,55 8,27
504 Croitoru Emilia Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 8,55 8,00 8,27
505 Nechifor Nicolae NicuȘor Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 8,30 8,25 8,27
506 Chiriac George Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,20 8,35 8,27
507 Balla Andrei - Dragoş Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 9,60 6,90 8,25
508 Rîlea Cătălina Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 9,50 7,00 8,25
509 Sandu Mihăiţă Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 9,30 7,20 8,25
510 Oprea Francisc Lucian Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 8,80 7,70 8,25
511 Radu Marina Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,65 7,85 8,25
512 Ileana Monica Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 8,55 7,95 8,25
513 Mohorea Andreea Elena Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 8,55 7,95 8,25
514 NoapteȘ Silviu-Dorian Şcoala cu clasele I-VIII Vintileasca 8,45 8,05 8,25
515 Şerban Florina Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 8,30 8,20 8,25
516 Ciobanu Teodor - Mihăiţă Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 7,70 8,80 8,25
517 Chitroceanu Răzvan Mihai Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 7,30 9,20 8,25
518 Vlad Alexandra Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,85 6,60 8,22
519 Visan Alina Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 9,70 6,75 8,22
520 Adochiţei Valentina Gabriela Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 9,40 7,05 8,22
521 Vasilescu Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 9,30 7,15 8,22
522 Cuciuc Andreea-Ştefania Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Găgeşti - Boloteşti 8,95 7,50 8,22
523 Caba Adriana Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 8,85 7,60 8,22
524 Drăgan Mihai Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 8,70 7,75 8,22
525 StereȘ Simona Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 8,45 8,00 8,22
526 Clincescu George Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 8,40 8,05 8,22
527 Neaţă Violeta Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 8,40 8,05 8,22
528 Cernat Vasilica Laura Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 8,25 8,20 8,22
529 Bratie Marian Şcoala cu clasele I-VIII Nistoreşti 8,10 8,35 8,22
530 Porova Ionelia Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,80 8,65 8,22
531 Dorofte Maria Florentina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 7,15 9,30 8,22
532 Oprea George - Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Băleşti 6,85 9,60 8,22
533 Roman Robert - Alexandru Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 6,70 9,75 8,22
534 Stanciu Andreea Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 9,60 6,80 8,20
535 Agrece Mihaela Roxana Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,30 7,10 8,20
536 Chiriţă Cristiana-Daniela Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 9,20 7,20 8,20
537 Baciu Elena-Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 8,90 7,50 8,20
538 Davidescu Eduard Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,80 7,60 8,20
539 Muşat Silvia Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,80 7,60 8,20
540 Dincă Andrei Cristian Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,65 7,75 8,20
541 Pîrlivie Dan Iacob Şcoala cu clasele I-VIII Slimnic 8,50 7,90 8,20
542 Adafinei Miruna- Elena Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 8,35 8,05 8,20
543 Rebega Anuţa Şcoala cu clasele I-VIII Nistoreşti 8,20 8,20 8,20
544 Mitrofan Iulia-Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Lespezi 8,15 8,25 8,20
545 Dragomir Marius-Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 8,00 8,40 8,20
546 Racoviţă Teodora-Ancuţa Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 7,75 8,65 8,20
547 Matei Iulia Theodora Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,75 6,60 8,17
548 Popa Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,30 7,05 8,17
549 Puflea Iuliana Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Suraia 9,05 7,30 8,17
550 Chiriac Ioana Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 8,80 7,55 8,17
551 Carabă Anca-Raluca Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Găgeşti - Boloteşti 8,60 7,75 8,17
552 Toderiţă Andrei-Valentin Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 8,30 8,05 8,17
553 Crîşmaru Giulia Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 8,20 8,15 8,17
554 Grigoraş Maria Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 8,20 8,15 8,17
555 David Octavian Şcoala cu clasele I-VIII "Ionel Sîrbu" Ciorăşti 7,70 8,65 8,17
556 Cazacu Andrei-Daniel Grupul Şcolar Mărăşeşti 7,45 8,90 8,17
557 Marin Maria Şcoala cu clasele I-VIII Coteşti 9,15 7,15 8,15
558 Băţaru Nina-Mălina Şcoala cu clasele I-VIII Homocea 9,00 7,30 8,15
559 Voinea Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 8,60 7,70 8,15
560 Negoiţă Cosmin - Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 8,55 7,75 8,15
561 Lucaci Alexandru-Nicolae Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 8,40 7,90 8,15
562 Barbu Elena Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 8,15 8,15 8,15
563 Toader Florin Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 7,80 8,50 8,15
564 Pascu Sebastian-Claudiu Grupul Şcolar Mărăşeşti 7,60 8,70 8,15
565 BeȘleagă Florina Liliana Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 8,87 7,40 8,13
566 Oprea Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,35 6,90 8,12
567 Vasile Nicu Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 8,90 7,35 8,12
568 Stănilă Petruţa Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Ireşti 8,85 7,40 8,12
569 DumitraȘcu Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 8,80 7,45 8,12
570 Marcu Andreea-Ştefania Grupul Şcolar Mărăşeşti 8,70 7,55 8,12
571 Manole Bianca Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,60 7,65 8,12
572 Frăţilă Nicolae Liceul cu Program Sportiv Focşani 8,50 7,75 8,12
573 Bordei Lucian Liceul cu Program Sportiv Focşani 8,45 7,80 8,12
574 Iordache Iulia Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 8,45 7,80 8,12
575 Ichim Teodor Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 7,60 8,65 8,12
576 Georgescu Flavia Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,55 8,70 8,12
577 Daraban Cristina Ionelia Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Urecheşti 6,75 9,50 8,12
578 Cherciu George Sebastian Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 9,60 6,60 8,10
579 Pintilie Teodora Beatrice Şcoala cu clasele I-VIII "Mihail Armencea" Adjud 9,35 6,85 8,10
580 Coca Monica Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,00 7,20 8,10
581 Isac Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bilieşti 8,10 8,10 8,10
582 Vlad Diana Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,60 6,55 8,07
583 Toader Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 9,55 6,60 8,07
584 Pintea Daniela Elena Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 9,15 7,00 8,07
585 Leica Gabriela Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Rădulescu" Budeşti 8,95 7,20 8,07
586 Robu Lorena-Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Străoane 8,80 7,35 8,07
587 Chirilă Theodor Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,60 7,55 8,07
588 Moisă Ion Şcoala cu clasele I-VIII Pituluşa 8,60 7,55 8,07
589 Şerban Lavinia Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 8,30 7,85 8,07
590 Chiriac NicuȘor Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 8,10 8,05 8,07
591 Vasilache Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,80 7,30 8,05
592 Radu Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 8,75 7,35 8,05
593 Schifirneţ Cristina Grupul Şcolar Mărăşeşti 8,30 7,80 8,05
594 Şerban Alexandru Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 7,95 8,15 8,05
595 Neagu Cosmin Daniel Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,50 6,55 8,02
596 Cruceanu Albert Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,20 6,85 8,02
597 Borcan Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 8,30 7,75 8,02
598 Racoviţeanu Narcis Adrian Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 7,75 8,30 8,02
599 Bălan Robert Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 7,60 8,45 8,02
600 Lupu Leica Melisa Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 10,00 6,00 8,00
601 Căpăţînă Vasilica Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 9,50 6,50 8,00
602 Roată Roberta - Georgiana Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 9,50 6,50 8,00
603 Cheptine Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Feldioara 9,10 6,90 8,00
604 Paţilea Alexandru- Edward Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,40 7,60 8,00
605 Barbu George Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Urecheşti 7,80 8,20 8,00
606 Robu Denisa Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,65 6,30 7,97
607 Blei Daiana Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 9,10 6,85 7,97
608 Broş Mălina Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 9,10 6,85 7,97
609 Temătoru Ionuţ Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 9,00 6,95 7,97
610 Alecu Mariana Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 8,80 7,15 7,97
611 Baganagiu Brenda - Alexandra Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 8,65 7,30 7,97
612 Petrescu Andreea Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 8,40 7,55 7,97
613 Grigorică Bogdan Grupul Şcolar Mărăşeşti 8,20 7,75 7,97
614 Costachi Gavriela Liceul cu Program Sportiv Focşani 8,80 7,10 7,95
615 Mălureanu Ciprian Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,60 7,30 7,95
616 Roman Rareş Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 8,00 7,90 7,95
617 Vasiloiu George-Paul Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 7,50 8,40 7,95
618 Chiriac Elisabeta Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 9,60 6,25 7,92
619 Ocheană Valentina - Diana Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Ciorăşti 8,80 7,05 7,92
620 Roman Diana-Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,55 7,30 7,92
621 Stoian Diana-Nina Şcoala cu clasele I-VIII Vintileasca 8,05 7,80 7,92
622 Șerban Viorica Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bilieşti 8,00 7,85 7,92
623 Ioniţă Violeta Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 7,90 7,95 7,92
624 Munteanu Andrei -Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 7,25 8,60 7,92
625 Ochean Vasilica Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 9,30 6,50 7,90
626 Petre Diana-Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Hînguleşti 9,05 6,75 7,90
627 Vasian Teodor-Vlăduţ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,00 6,80 7,90
628 Rădună Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 8,75 7,05 7,90
629 Glavan Andra-Bianca Grupul Şcolar Mărăşeşti 8,55 7,25 7,90
630 Ilie Marian Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Goleşti 7,80 8,00 7,90
631 Anton Tiberius Constantin Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,50 8,30 7,90
632 Martinescu Marius Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 7,20 8,60 7,90
633 Cotigă Nicoleta Carmen Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,45 6,30 7,87
634 Nicoara Jerom Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 9,45 6,30 7,87
635 Mozolevschi Marina Şcoala cu clasele I-VIII Voetin 8,55 7,20 7,87
636 Dragu Maria Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 8,50 7,25 7,87
637 Vasiliu Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,50 7,25 7,87
638 Bratu Cristina Alina Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,20 6,50 7,85
639 Răcman Diana Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,20 6,50 7,85
640 Badiu Cristina - Mihaela Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 8,65 7,05 7,85
641 Moraru Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,35 7,35 7,85
642 Ichim Iulian Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,10 7,60 7,85
643 Vlad Georgica Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 7,95 7,75 7,85
644 Frimu Maria-Alecsandra Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,80 5,85 7,82
645 Grigoraş Roxana Marina Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 8,80 6,85 7,82
646 Lazăr Cosmin Liceul cu Program Sportiv Focşani 8,70 6,95 7,82
647 Pădurariu Evelina Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 8,60 7,05 7,82
648 Cristudor Anca Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 8,40 7,25 7,82
649 Crăciun George Claudiu Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 8,00 7,65 7,82
650 Onu-Postică Ovidiu-Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 7,40 8,25 7,82
651 Avrămoiu Denisa Gabriela Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 9,10 6,50 7,80
652 Roman Ana-Maria-Teodora Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Străoane 8,95 6,65 7,80
653 Nistor Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,90 6,70 7,80
654 Androne Silviu-Adrian Liceul cu Program Sportiv Focşani 8,80 6,80 7,80
655 Avram Flavian-Marius Liceul cu Program Sportiv Focşani 8,60 7,00 7,80
656 Dumitru Cristina Valentina Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 8,30 7,30 7,80
657 Berţa Valentina Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Ireşti 8,00 7,60 7,80
658 Fifere Aurica-Alina Şcoala cu clasele I-VIII Vintileasca 7,90 7,70 7,80
659 Bernovici Alexandru Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 7,85 7,75 7,80
660 Gagiu Ciprian Viorel Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 9,10 6,45 7,77
661 Apostolie Irina Ştefania Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,85 6,70 7,77
662 Marin Silvica Ionela Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 8,80 6,75 7,77
663 Popa Claudia Sînziana Şcoala cu clasele I-VIII "Simion Mehedinţi" Soveja 8,20 7,35 7,77
664 Popescu Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 7,80 7,75 7,77
665 Soare Roxana-Marina Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 7,45 8,10 7,77
666 Raeschi LenuȚa Şcoala cu clasele I-VIII Vintileasca 7,40 8,15 7,77
667 Oprea Andreea Viorica Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 7,20 8,35 7,77
668 Bostan Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 6,85 8,70 7,77
669 Gherghe Adrian Şcoala cu clasele I-VIII "Ionel Sîrbu" Ciorăşti 6,85 8,70 7,77
670 Nica Geanina-Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bilieşti 9,60 5,90 7,75
671 Ivanciu Ştefania Antonia Daniela Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 9,50 6,00 7,75
672 Puţoi Diana Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 9,10 6,40 7,75
673 Avram Cristina Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Câmpineanu" Câmpineanca 8,90 6,60 7,75
674 Burloiu Dorin Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,90 6,60 7,75
675 Lazăr Simona Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 8,80 6,70 7,75
676 Bratu Geanina-Ionelia Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 8,75 6,75 7,75
677 Ciobotaru Teodora Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 8,60 6,90 7,75
678 Colnicianu Dorian-Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Vintileasca 8,60 6,90 7,75
679 Costea Bogdănel Liceul cu Program Sportiv Focşani 8,60 6,90 7,75
680 Apostaru Iulian Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 8,45 7,05 7,75
681 Grama Stela Ştefania Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 8,00 7,50 7,75
682 Pătraşcu Bogdan- Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,50 5,95 7,72
683 Petrea Alexandra - Denisa Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 9,50 5,95 7,72
684 Dobrescu Ionuţ Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 8,75 6,70 7,72
685 Ciobanu Adriana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 8,70 6,75 7,72
686 Gezici Onur Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bilieşti 8,70 6,75 7,72
687 Coca Mirel Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 8,15 7,30 7,72
688 Tănase Elena Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 8,00 7,45 7,72
689 Măric Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Ireşti 7,82 7,60 7,71
690 Lucaci Robert Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 9,50 5,90 7,70
691 Ivan Alexandra Cristina Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,30 6,10 7,70
692 Brînzoiu Andrei Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Dumitru Pricop" Negrileşti 9,15 6,25 7,70
693 Ciovîrtă Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 9,15 6,25 7,70
694 Pleşeanu Larisa-Florinela Grupul Şcolar Mărăşeşti 9,00 6,40 7,70
695 Dobriţoiu Corina Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 8,85 6,55 7,70
696 Oprea Emilia-Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 8,80 6,60 7,70
697 Patron Alin Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 8,80 6,60 7,70
698 Cotea Cătălin Mihai Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 8,70 6,70 7,70
699 Dima Mădălina Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 8,50 6,90 7,70
700 Ionaşcu Andreea Valentina Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,50 6,90 7,70
701 Atanasiu Alexandru Dragos Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 8,20 7,20 7,70
702 Oltianu Florin Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Câmpineanu" Câmpineanca 7,80 7,60 7,70
703 Colnicianu NicuȘor Şcoala cu clasele I-VIII Vintileasca 7,30 8,10 7,70
704 Tabacaru Veronica Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 7,20 8,20 7,70
705 Stan Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,90 5,45 7,67
706 Roşu Daniela-Lacramioara Şcoala cu clasele I-VIII Ţifeşti 9,20 6,15 7,67
707 BuȘilă Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 8,95 6,40 7,67
708 Lungu Claudia Elena Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă "Elena Doamna" Focşani 8,80 6,55 7,67
709 Tuvene IonuȚ Catalin Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 8,65 6,70 7,67
710 Spînu Cristian Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,40 6,95 7,67
711 Oprea Loredana Mioara Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 8,20 7,15 7,67
712 Niţă Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 8,00 7,35 7,67
713 Panait Ionuţ-Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 7,50 7,85 7,67
714 Nistor Silvia Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 8,10 7,20 7,65
715 Adam George - Florin Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 8,05 7,25 7,65
716 Udria Sorin Nicolae Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 8,00 7,30 7,65
717 Cherciu Alina Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 7,70 7,60 7,65
718 Munteanu Sorina-Silvia Şcoala cu clasele I-VIII Ţifeşti 7,70 7,60 7,65
719 Palade Marius Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 7,70 7,60 7,65
720 Poroşnicu Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 9,00 6,25 7,62
721 Scarlat Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Goleşti 8,75 6,50 7,62
722 Diniţă Florin Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 7,40 7,85 7,62
723 Neagu Cristian Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,00 6,20 7,60
724 Matei Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 8,80 6,40 7,60
725 Chircu Zamfirica-Bianca Liceul cu Program Sportiv Focşani 8,50 6,70 7,60
726 Cociug George Şcoala cu clasele I-VIII Bătineşti 8,50 6,70 7,60
727 Sandu Gabriela-Elena Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 8,45 6,75 7,60
728 Bricheş Larisa- Adriana Şcoala cu clasele I-VIII Cîmpuri 8,30 6,90 7,60
729 NeguȚ Remus Sebastian Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 8,15 7,05 7,60
730 Stan Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Mirceşti 8,15 7,05 7,60
731 Munteanu Mădălina-Lavinia Şcoala cu clasele I-VIII Clipiceşti 8,10 7,10 7,60
732 Pîrcălabu Răzvan Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,95 7,25 7,60
733 Dulhan Cristian Cornel Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,00 6,15 7,57
734 Păun Elena Şcoala cu clasele I-VIII Domneşti - Tîrg 8,70 6,45 7,57
735 Puflea George-Gheorghiţă Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 8,60 6,55 7,57
736 Marin Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,50 6,65 7,57
737 Croitoru Marius Toader Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,45 6,70 7,57
738 Dorobanţu Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Urecheşti 8,10 7,05 7,57
739 Sîrbu Eduard - Gabriel Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 8,10 7,05 7,57
740 Bâra Elena -Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Vintileasca 7,95 7,20 7,57
741 Irimia Ciprian- Valentin Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,27 6,85 7,56
742 Voicu Iulia Diana Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 9,60 5,50 7,55
743 Cîţu Luminiţa Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 9,25 5,85 7,55
744 Cociu Dana Şcoala cu clasele I-VIII Cîndeşti 9,20 5,90 7,55
745 Gherghe Claudia Şcoala cu clasele I-VIII Pituluşa 8,90 6,20 7,55
746 Tănase Oana Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 8,70 6,40 7,55
747 Grosu Marin Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 8,50 6,60 7,55
748 Oncioiu Elena Denisa Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 7,80 7,30 7,55
749 Enache Iulia Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 7,65 7,45 7,55
750 Munteanu Alisia Oana Şcoala cu clasele I-VIII Domneşti - Tîrg 6,70 8,40 7,55
751 Poiană GheorghiȚă Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bilieşti 9,40 5,65 7,52
752 Rogojinaru Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 8,80 6,25 7,52
753 CiocoiaȘ Gabriel Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Tîmboieşti 8,75 6,30 7,52
754 NoapteȘ Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 8,75 6,30 7,52
755 Petrescu Maria-Cătălina Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 8,70 6,35 7,52
756 Buită Mădălina-Narcisa Şcoala cu clasele I-VIII Goleşti 8,65 6,40 7,52
757 Ciuciuc Silvia Marina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 8,50 6,55 7,52
758 Costache IonuȚ DănuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Coroteni 8,10 6,95 7,52
759 Jugănaru Theodor Ioan Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 6,70 8,35 7,52
760 Gorescu Andreea Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 9,05 5,95 7,50
761 Luca Diana-Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,00 6,00 7,50
762 Gavrilă Mihaela-Ionela Şcoala cu clasele I-VIII Spineşti 8,85 6,15 7,50
763 Poenaru IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Păuleşti 8,80 6,20 7,50
764 Ionescu Codruţa Beatrice Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 8,60 6,40 7,50
765 Murgu Andreea Florina Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 8,60 6,40 7,50
766 Soare Iulia - Daniela Şcoala cu clasele I-VIII "Dumitru Pricop" Negrileşti 8,40 6,60 7,50
767 Berdilă Adriana- Alina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 8,10 6,90 7,50
768 Pricop Alexandru-George Grupul Şcolar Mărăşeşti 7,80 7,20 7,50
769 Ştefănescu Georgiana Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 7,70 7,30 7,50
770 Andrişan Adina Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 8,75 6,20 7,47
771 Tudose Andrei-Petrica Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 8,50 6,45 7,47
772 Negău Cătălina Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 8,20 6,75 7,47
773 Secară Marian Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 8,20 6,75 7,47
774 Pleşcan Narcis Costel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 8,00 6,95 7,47
775 Viziteu Mircea-George Şcoala cu clasele I-VIII Putna 7,65 7,30 7,47
776 ȚuȚui IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Vintileasca 7,20 7,75 7,47
777 Gavrilă Andreia Şcoala cu clasele I-VIII Clipiceşti 7,10 7,85 7,47
778 Sava Iulian-Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Goleşti 7,05 7,90 7,47
779 Iancu Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 6,90 8,05 7,47
780 IoniȚă Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,45 5,45 7,45
781 Sandu Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,25 5,65 7,45
782 Nichitoiu Ionelia Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 8,90 6,00 7,45
783 Gheorghe Lorena Marina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 8,80 6,10 7,45
784 Corjescu Andreea Livia Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,60 6,30 7,45
785 Fotache Iulian Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,35 6,55 7,45
786 SpănȚulescu Laura Oana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 8,10 6,80 7,45
787 Damian Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 7,80 7,10 7,45
788 GheorghiȚă Cristi-Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Bordeşti 7,70 7,20 7,45
789 Bostan Andrei - Dilan Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 7,00 7,90 7,45
790 Milea Cosmin-Petrisor Şcoala cu clasele I-VIII Bogheşti 6,80 8,10 7,45
791 Bordei-Verde Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 6,75 8,15 7,45
792 Toia Laura Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,75 5,10 7,42
793 Enache Nicolae Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 9,10 5,75 7,42
794 Dochioiu George Florin Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,05 5,80 7,42
795 Vrote Oana Diana Şcoala cu clasele I-VIII Garoafa 8,90 5,95 7,42
796 Trocea Florina - Adriana Şcoala cu clasele I-VIII Băleşti 8,45 6,40 7,42
797 Vlase Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,35 6,50 7,42
798 Blănaru Gabriela-Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bilieşti 8,20 6,65 7,42
799 Ciubotaru Elena Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Gugeşti 7,35 7,50 7,42
800 Şerban Anda Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,75 5,05 7,40
801 DumitraȘcu Denisia-Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Păuleşti 9,10 5,70 7,40
802 Rufă Andreea Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Câmpineanu" Câmpineanca 9,10 5,70 7,40
803 Ștefănescu Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 9,00 5,80 7,40
804 Oanele Nicoleta Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 8,70 6,10 7,40
805 Roşca Iuliana-Mariana Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 8,70 6,10 7,40
806 Ştefănică Oana Şcoala cu clasele I-VIII Slimnic 8,70 6,10 7,40
807 Enache Teodora Şcoala cu clasele I-VIII Hînguleşti 8,40 6,40 7,40
808 Simion Ionela Diana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 8,40 6,40 7,40
809 Dascălu Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Hînguleşti 7,80 7,00 7,40
810 Lăptucă Mădălina Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 7,80 7,00 7,40
811 Purluca Narcis - Eduard Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 7,15 7,65 7,40
812 Olteanu Liviu Valentin Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 7,10 7,70 7,40
813 Pantazică Doru Laurenţiu Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 7,10 7,70 7,40
814 Nedelcu Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 6,95 7,85 7,40
815 Dimofte Nicoleta Maricela Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 9,80 4,95 7,37
816 Paca Mariana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 9,80 4,95 7,37
817 Gogonel Mădălina-Roxana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 9,65 5,10 7,37
818 Alexandru Ioana Şcoala cu clasele I-VIII Lespezi 8,75 6,00 7,37
819 Serafim Cristi Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 8,55 6,20 7,37
820 Sava Andreea-Liliana Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 8,20 6,55 7,37
821 Buzoi Ionuţ-Valentin Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 8,15 6,60 7,37
822 Marcu IonuȚ Adelin Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 7,95 6,80 7,37
823 Rogozanu Cătălina Şcoala cu clasele I-VIII Lespezi 7,90 6,85 7,37
824 Mihalache Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 7,60 7,15 7,37
825 Racoviţă Mihai Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 7,50 7,25 7,37
826 Susanu Bianca Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,45 7,30 7,37
827 Filimon Samuel Şcoala cu clasele I-VIII Tîmboieşti 6,60 8,15 7,37
828 Dumitru Daniel Rareş Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,40 5,30 7,35
829 Tofan Elena Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,10 5,60 7,35
830 Rotaru Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Răstoaca 8,85 5,85 7,35
831 Bocu Sebastian-Georgian Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 8,60 6,10 7,35
832 Gherghescu Valentina Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Rădulescu" Budeşti 8,50 6,20 7,35
833 Pîrjol Robert Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,50 6,20 7,35
834 Costache Andreea Lăcrămioara Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 8,45 6,25 7,35
835 Stoica Florina Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 8,40 6,30 7,35
836 Ciobanu Ioana Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 8,20 6,50 7,35
837 Lozneanu Aurel Şcoala cu clasele I-VIII Goleşti 8,20 6,50 7,35
838 FrăȚilă Cătălin-Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Păuleşti 7,95 6,75 7,35
839 Iute Lucian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 7,80 6,90 7,35
840 Lazăr Richard-Cosmin Liceul cu Program Sportiv Focşani 7,50 7,20 7,35
841 Iacob Bianca Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 7,30 7,40 7,35
842 Dragu Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 7,20 7,50 7,35
843 Roşu Bogdan Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 6,35 8,35 7,35
844 Borş Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,30 5,35 7,32
845 Apetrei Alexandra Grupul Şcolar Mărăşeşti 9,10 5,55 7,32
846 Ion Adina Luiza Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,65 6,00 7,32
847 Bălan Oana Carolina Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 8,40 6,25 7,32
848 Saragea Ramona Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 8,10 6,55 7,32
849 Buboacă Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 7,70 6,95 7,32
850 Codreanu Petronela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 7,15 7,50 7,32
851 BalaȘ Luciana- Elena Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Străoane 9,80 4,80 7,30
852 Banu Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,20 5,40 7,30
853 Cernat Silvia Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 9,00 5,60 7,30
854 Liucă Oana Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 8,70 5,90 7,30
855 Gălăţanu Roxana Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Câmpineanu" Câmpineanca 8,35 6,25 7,30
856 Nedelcu Marian Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 7,55 7,05 7,30
857 Bogdan Cătălina - Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 7,50 7,10 7,30
858 Murgeanu Mihai -Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII Răstoaca 7,50 7,10 7,30
859 Petrea Elvis Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 6,50 8,10 7,30
860 Munteanu Ştefănuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,75 5,80 7,27
861 Mustaţă Ştefania- Elena Şcoala cu clasele I-VIII Rotileştii Mari 8,50 6,05 7,27
862 Vizireanu Mihaela-Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Străoane 8,30 6,25 7,27
863 Cristian Valentin Marian Şcoala cu clasele I-VIII Fitioneşti 8,25 6,30 7,27
864 Cristea Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,95 6,60 7,27
865 Lazăr Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Vîrteşcoiu 7,75 6,80 7,27
866 Cristea Sebastian VlăduȚ Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 7,05 7,50 7,27
867 Ştefan Ionuţ-Constantin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 7,05 7,50 7,27
868 Timciuc Claudiu-Leonard Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 8,70 5,80 7,25
869 Porumboiu Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Suraia 8,40 6,10 7,25
870 Bunduc Ionuţ Marian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 8,15 6,35 7,25
871 Mihăeş Ioana- Loredana Şcoala cu clasele I-VIII Cîmpuri 8,05 6,45 7,25
872 ȚuȚui IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Vintileasca 6,90 7,60 7,25
873 Lupu Andra-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Homocea 6,50 8,00 7,25
874 Apostol Daniela Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,60 4,85 7,22
875 Ciucă Alexandra-Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,25 5,20 7,22
876 Can Mezlum Liceul cu Program Sportiv Focşani 9,05 5,40 7,22
877 Moroşanu Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 8,95 5,50 7,22
878 Jugănaru Alina Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 8,75 5,70 7,22
879 Bughiurlan Marina Şcoala cu clasele I-VIII Cîndeşti 8,55 5,90 7,22
880 ȚuȚu Raluca Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 8,25 6,20 7,22
881 Daraban Aurelian Costin Şcoala cu clasele I-VIII Voetin 7,95 6,50 7,22
882 Bratu Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,70 6,75 7,22
883 Buruiană Oana Ionelia Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Urecheşti 7,40 7,05 7,22
884 Popescu Tomas- Manuel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 7,30 7,15 7,22
885 Avram Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 7,15 7,30 7,22
886 Frangu Ana Mirela Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 9,10 5,30 7,20
887 Micu Ramona Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 8,90 5,50 7,20
888 Soare Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 8,75 5,65 7,20
889 Strat Andra Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,75 5,65 7,20
890 Bîrsescu Marian Şcoala cu clasele I-VIII Clipiceşti 8,70 5,70 7,20
891 Ploscaru Răzvan-Narcis Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 8,70 5,70 7,20
892 Baciu Cristian - Andrei Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 8,40 6,00 7,20
893 Munteanu Ana-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Ţifeşti 8,30 6,10 7,20
894 Paraschiv Georgian Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Bradului 8,15 6,25 7,20
895 Harţuche Andreea-Valentina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Găgeşti - Boloteşti 8,00 6,40 7,20
896 Moroca Ionela- Larisa Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 7,85 6,55 7,20
897 Elenoiu Camelia-Bianca Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 7,70 6,70 7,20
898 Scripcaru Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 7,50 6,90 7,20
899 Bulancea Madlen-Geogeana Grupul Şcolar Mărăşeşti 7,40 7,00 7,20
900 Tîrlea Elena Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 6,85 7,55 7,20
901 Oprea Mirela Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 8,95 5,40 7,17
902 Rotaru Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Garoafa 8,70 5,65 7,17
903 Saulea Gianina - Isabela Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 8,70 5,65 7,17
904 Ivan Iulia Cristina Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 8,65 5,70 7,17
905 Enciu Ştefan-Adrian Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 8,60 5,75 7,17
906 Manea Cătălin Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Angheleşti 8,15 6,20 7,17
907 Buloi Cătălina Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 8,10 6,25 7,17
908 Mihai Nadia Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 8,10 6,25 7,17
909 Munteanu Robert-Toma Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Găgeşti - Boloteşti 7,40 6,95 7,17
910 Trompac Violeta Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 7,35 7,00 7,17
911 Popa Florin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 7,25 7,10 7,17
912 Coman Laurenţiu Dănuţ Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 7,15 7,20 7,17
913 Munteanu Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Putna 6,80 7,55 7,17
914 Iamandi Alexandra Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 8,85 5,45 7,15
915 Rotaru Alina-Silvia Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 8,70 5,60 7,15
916 Drîmbă Dan Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,65 5,65 7,15
917 Palade Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,00 6,30 7,15
918 Năstasă Robert - Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII "Mihail Armencea" Adjud 7,80 6,50 7,15
919 Jîiu Vasilică Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 7,30 7,00 7,15
920 Năstase Mircea-Emanuel Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 7,20 7,10 7,15
921 Ungureanu Roxana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 6,95 7,35 7,15
922 Crucianu Simona-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Jos 9,10 5,15 7,12
923 Pasăre Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 8,85 5,40 7,12
924 Bobeică Gabriela Ionelia Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,80 5,45 7,12
925 Pleşcan Bianca Alexandra Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 8,65 5,60 7,12
926 Ciobotaru Diana - Ioana Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 8,20 6,05 7,12
927 Iorga Laura Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 8,15 6,10 7,12
928 Aghiniţei Ionuţ-Marius Şcoala cu clasele I-VIII Homocea 7,20 7,05 7,12
929 Cristea Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 7,15 7,10 7,12
930 Aftim Anca-Gabriela Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 8,70 5,50 7,10
931 Chiriac Cornel Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 8,50 5,70 7,10
932 Coc Îiu Costel Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 8,50 5,70 7,10
933 Păiuş Cătălina Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 8,35 5,85 7,10
934 Basma Bogdan Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 8,30 5,90 7,10
935 Chivoiu Petruţa Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 7,65 6,55 7,10
936 Brădac Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 7,55 6,65 7,10
937 Vlasceanu Liviu-Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Lăstuni 7,20 7,00 7,10
938 Ionescu Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Homocea 6,95 7,25 7,10
939 Ploscaru Andrei Robert Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 8,65 5,50 7,07
940 Gîrneaţă Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,60 5,55 7,07
941 Muscă Andrei-Raphael Şcoala cu clasele I-VIII Pituluşa 8,20 5,95 7,07
942 Mănăilă Roxana Adriana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 6,85 7,30 7,07
943 Buscă Ionelia Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,00 5,10 7,05
944 Popa Răzvan Şcoala cu clasele I-VIII "Dumitru Pricop" Negrileşti 8,95 5,15 7,05
945 Chiric Codruţa- Elena Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 8,90 5,20 7,05
946 MardareȚ Simona - Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 8,50 5,60 7,05
947 Ulmeteanu Alexandru-Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 8,15 5,95 7,05
948 Ichim IonuȚ Florin Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 8,10 6,00 7,05
949 Bogdăneanu Dragoş Emilian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 8,00 6,10 7,05
950 Dascălu Monica Veronica Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 8,00 6,10 7,05
951 Banu Iuliana Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Tîmboieşti 7,70 6,40 7,05
952 Anton Dorin Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 7,65 6,45 7,05
953 Apostu Andreea Lenuţa Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă "Elena Doamna" Focşani 6,80 7,30 7,05
954 Buzăianu Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,90 5,15 7,02
955 Babalîc Vlad Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 8,55 5,50 7,02
956 Sărăcuţu Alina Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,45 5,60 7,02
957 Iordache Laura Tatiana Şcoala cu clasele I-VIII Coroteni 8,35 5,70 7,02
958 Enache Ionuţ-Mihai Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 8,25 5,80 7,02
959 Mănăilă Alexandru Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,15 5,90 7,02
960 Anton Oana Şcoala cu clasele I-VIII Tătăranu 8,10 5,95 7,02
961 Butnaru Laura Şcoala cu clasele I-VIII Vintileasca 7,90 6,15 7,02
962 Dima Victor Cristian Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,35 6,70 7,02
963 Dochiu Ionuţ Florin Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 7,30 6,75 7,02
964 Titoiu Madalina Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 8,70 5,30 7,00
965 Serea Florin Madalin Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 8,35 5,65 7,00
966 Miron Maria-Teodora Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 8,20 5,80 7,00
967 Drăghiciu Mihăiţă Alin Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 8,00 6,00 7,00
968 Ştefănescu Robert Adelin Şcoala cu clasele I-VIII Cîndeşti 7,90 6,10 7,00
969 Vlădescu Vasile Şcoala cu clasele I-VIII Cîmpuri 7,70 6,30 7,00
970 Stanciu Carmen-Elena Şcoala cu clasele I-VIII Homocea 7,50 6,50 7,00
971 Mîrza Silviu-Vasilică Şcoala cu clasele I-VIII Fitioneşti 7,40 6,60 7,00
972 Dima Diana Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 6,90 7,10 7,00
973 Popa Constantin Cristinel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 6,35 7,65 7,00
974 Gurea Mihai Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 9,60 4,35 6,97
975 Arbănaş Oana-Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 8,95 5,00 6,97
976 Sararu Andrei Dumitru Şcoala cu clasele I-VIII Jitia 8,15 5,80 6,97
977 ChiricuȚă Virgil-Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Feldioara 8,10 5,85 6,97
978 Munteanu Cristi Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Năneşti 7,00 6,95 6,97
979 Cruceanu Adelaida- Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Străoane 8,80 5,10 6,95
980 Fronea Gabriela-Florina Liceul cu Program Sportiv Focşani 8,75 5,15 6,95
981 Bîrsan Ana-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 8,70 5,20 6,95
982 Ciupercă Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,55 5,35 6,95
983 Filip Cătălin - Florin Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 8,40 5,50 6,95
984 Busuioc Mălina Giorgiana Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 8,35 5,55 6,95
985 Baciu Florin Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 8,05 5,85 6,95
986 Bordei Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Băleşti 7,65 6,25 6,95
987 Chirilă Gabriela-Cătălina Şcoala cu clasele I-VIII Bîrseşti 7,50 6,40 6,95
988 Mălureanu Vasile Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 7,50 6,40 6,95
989 Ștefan Mălina Cătălina Şcoala cu clasele I-VIII Obrejiţa 6,85 7,05 6,95
990 Corpaciu Ionela Şcoala cu clasele I-VIII Homocea 6,80 7,10 6,95
991 Vintilă Tudor Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 6,80 7,10 6,95
992 Pîrlog Adelin Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 6,35 7,55 6,95
993 ArbanaȘ Sorina Dorina Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 9,10 4,75 6,92
994 Dumitru Irina-Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,05 4,80 6,92
995 Moldovan Lucia Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 9,05 4,80 6,92
996 Damian Ionela- Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 9,00 4,85 6,92
997 Enache Cristinel Şcoala cu clasele I-VIII Păuleşti 8,70 5,15 6,92
998 Crăciun Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,30 5,55 6,92
999 Taslău Valentina - Elena Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Ciorăşti 8,00 5,85 6,92
1000 Cîcu Paul Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 7,85 6,00 6,92
1001 Şalaru Diana Mihaela Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă "Elena Doamna" Focşani 7,75 6,10 6,92
1002 Vişan Daniela-Denisa Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 7,35 6,50 6,92
1003 Zaharia Iulian Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 7,30 6,55 6,92
1004 Lefter Florin Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Gugeşti 7,10 6,75 6,92
1005 PăltinuȘ Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 9,10 4,70 6,90
1006 Corozanu Cosmin-Florin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Găgeşti - Boloteşti 8,65 5,15 6,90
1007 Baniţă Mirela -Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 8,45 5,35 6,90
1008 Anastasiu Simona Violeta Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,40 5,40 6,90
1009 BoȘtiog Lucian-Florin Şcoala cu clasele I-VIII Păuleşti 8,40 5,40 6,90
1010 Răducan Gina Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 8,30 5,50 6,90
1011 Georgescu Costel Viorel Şcoala cu clasele I-VIII Coteşti 8,05 5,75 6,90
1012 Andrieş Diana-Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Homocea 8,00 5,80 6,90
1013 Burduja Ana-Maria Școala cu clasele I-VIII Coza 7,70 6,10 6,90
1014 Ionica Claudia Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 7,70 6,10 6,90
1015 Vasiliu Daniel-Tudorel Şcoala cu clasele I-VIII Pituluşa 7,50 6,30 6,90
1016 Frangulea George-Octavian Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 7,40 6,40 6,90
1017 Lăutaru Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Mănăstirească 7,40 6,40 6,90
1018 Abeaboer Ana-Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 9,40 4,35 6,87
1019 Budeanu Ionelia Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 8,75 5,00 6,87
1020 Munteanu Diana Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Vîrteşcoiu 8,65 5,10 6,87
1021 Balica Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 8,60 5,15 6,87
1022 Popa Florina - Andreea Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 8,40 5,35 6,87
1023 Coman Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 7,65 6,10 6,87
1024 Iuraşcu Elena Alexandra Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 8,85 4,85 6,85
1025 Chilimbar Lia Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 8,60 5,10 6,85
1026 Blănaru Valentin-Tudor Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bilieşti 8,50 5,20 6,85
1027 Olteanu Cornel-Daniel Grupul Şcolar Mărăşeşti 8,20 5,50 6,85
1028 Chelaru Nicolae Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Străoane 6,20 7,50 6,85
1029 Ţărâncă Gheorghe Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 9,25 4,40 6,82
1030 AngheluȚă Cosmina Ramona Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 8,65 5,00 6,82
1031 Alexandrescu Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 8,60 5,05 6,82
1032 Scarlat Mirela Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 8,55 5,10 6,82
1033 Sărăcuţu Ioana Şcoala cu clasele I-VIII Ţifeşti 8,40 5,25 6,82
1034 Chelmuş Denisa Ştefania Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 8,10 5,55 6,82
1035 Balan Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 8,05 5,60 6,82
1036 Gavrilă Alina-Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Fitioneşti 7,85 5,80 6,82
1037 Bontă Adelina Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 7,60 6,05 6,82
1038 Vatamaniuc Andreea-Bianca Grupul Şcolar Mărăşeşti 7,60 6,05 6,82
1039 Tontoroiu Catalin-Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII Lăstuni 7,40 6,25 6,82
1040 Onofrei Raluca Tatiana Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 7,20 6,45 6,82
1041 Bergheş Alin Ştefan Şcoala cu clasele I-VIII Năneşti 7,10 6,55 6,82
1042 Bîşcă Andra-Carmen Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,80 3,80 6,80
1043 Andronache Ramona-Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,50 4,10 6,80
1044 Penghiş Cătălin Romeo Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 9,40 4,20 6,80
1045 Craiu Ionuţ Bogdan Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 8,60 5,00 6,80
1046 Bozian Diana Şcoala cu clasele I-VIII Feldioara 8,50 5,10 6,80
1047 Munteanu Florin Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 8,50 5,10 6,80
1048 Enoiu Mădălina-Mirela Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 8,15 5,45 6,80
1049 Căpăţînă Dana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 8,10 5,50 6,80
1050 Pleşea Ionuţ Dragoş Şcoala cu clasele I-VIII Cîndeşti 8,10 5,50 6,80
1051 Bolocan Narcis Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Mănăstirească 7,70 5,90 6,80
1052 Iuga Mădălina Tatiana Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,30 6,30 6,80
1053 CreȚu Andrei Ionel Şcoala cu clasele I-VIII Obrejiţa 7,00 6,60 6,80
1054 Plantos Diana-Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Lespezi 7,00 6,60 6,80
1055 Hortolomei Auraş -Ştefănel Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 6,50 7,10 6,80
1056 Neghină Maria Cristina Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 9,45 4,10 6,77
1057 Corugă Daniela- Valentina Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,10 4,45 6,77
1058 Barău Ionuţ-Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 8,85 4,70 6,77
1059 Spulber Gabriela Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 8,85 4,70 6,77
1060 Nicoară Mihaela-Roxana Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 8,55 5,00 6,77
1061 Lăţcan Cosmina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Găgeşti - Boloteşti 8,50 5,05 6,77
1062 Dinu Laura-Veronica Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 8,45 5,10 6,77
1063 Toma Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 8,10 5,45 6,77
1064 Apostu Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 8,05 5,50 6,77
1065 Darie Diana Şcoala cu clasele I-VIII Bătineşti 8,00 5,55 6,77
1066 Croitoru Valentin Paul Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 7,75 5,80 6,77
1067 Pârâiac Cosmin-Vlăduţ Grupul Şcolar Mărăşeşti 7,55 6,00 6,77
1068 Ciufu Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Obrejiţa 7,35 6,20 6,77
1069 Panciu Nicolae Andrei Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 6,50 7,05 6,77
1070 Stanciu Robert Cătălin Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 6,25 7,30 6,77
1071 Simon Atena Sabina Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 9,70 3,80 6,75
1072 Gegea Marius- Vasile Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Străoane 9,40 4,10 6,75
1073 Gălăţanu Florina Şcoala cu clasele I-VIII Garoafa 9,00 4,50 6,75
1074 Stamate Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,80 4,70 6,75
1075 Trif Adela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Hăulişca 8,70 4,80 6,75
1076 Palade Laura Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 8,65 4,85 6,75
1077 Beşleagă Georgiana-Camelia Şcoala cu clasele I-VIII Putna 8,00 5,50 6,75
1078 Iordachi Adriana Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 8,00 5,50 6,75
1079 CîȚu Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Hăulişca 7,90 5,60 6,75
1080 Cimpoeşu Alin Florin Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 7,65 5,85 6,75
1081 Caragaţă Florin Liceul cu Program Sportiv Focşani 7,55 5,95 6,75
1082 Nistoroiu Eugen Nicolae Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,55 5,95 6,75
1083 Răducanu Mirela Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 7,40 6,10 6,75
1084 Solonca Veronica Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă "Elena Doamna" Focşani 7,30 6,20 6,75
1085 Nahorne Maria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 7,15 6,35 6,75
1086 Neagu Ana-Maria Grupul Şcolar Mărăşeşti 7,10 6,40 6,75
1087 Marcu Adrian Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Nistoreşti 7,05 6,45 6,75
1088 Ragea Beatrice-Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Străoane 9,60 3,85 6,72
1089 Bezea Georgiana Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 8,85 4,60 6,72
1090 Ciuciur Denis Cristian Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 8,70 4,75 6,72
1091 Rusu Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 8,65 4,80 6,72
1092 Briciu Alexandra Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 8,40 5,05 6,72
1093 Badiu Eliza - Andreea Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 8,30 5,15 6,72
1094 Pascal Nicu Sabin Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 7,95 5,50 6,72
1095 Dascălu Adrian Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,85 5,60 6,72
1096 Poiană Claudiu-Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Găgeşti - Boloteşti 7,80 5,65 6,72
1097 Creţu Adrian - Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 7,75 5,70 6,72
1098 Hazazup George Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 7,75 5,70 6,72
1099 Voicu Nicoleta Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 7,60 5,85 6,72
1100 Cernat Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 7,50 5,95 6,72
1101 Balaciu IonuȚ Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 7,35 6,10 6,72
1102 Sbîrciog Violeta Şcoala cu clasele I-VIII Bîrseşti 7,30 6,15 6,72
1103 Ţîrdea Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 7,15 6,30 6,72
1104 Toma Andreea Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 6,35 7,10 6,72
1105 Bangata Luminiţa-Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 8,90 4,50 6,70
1106 Baniţă Andreea -Iulia Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 8,55 4,85 6,70
1107 Mereuţă Georgiana Sorina Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 8,40 5,00 6,70
1108 Iacob Mihai Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 8,35 5,05 6,70
1109 Nicolae Daniela Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 8,10 5,30 6,70
1110 Şerbănoiu Cristina-Nuţica Şcoala cu clasele I-VIII Dealu Lung 7,80 5,60 6,70
1111 Nicoară Marian Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 7,60 5,80 6,70
1112 Ispir Ionel-Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Lespezi 7,00 6,40 6,70
1113 Toader Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 6,75 6,65 6,70
1114 Crînganu Răzvan-Robert Şcoala cu clasele I-VIII Tănăsoaia 6,50 6,90 6,70
1115 Pupăză Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 5,70 7,70 6,70
1116 Alexe Roxana-Gianina Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 8,65 4,70 6,67
1117 Bratu Mihai Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Câmpineanu" Câmpineanca 8,60 4,75 6,67
1118 Craciun Albert-Iulian Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 8,55 4,80 6,67
1119 Stoica Gabriela Dalila Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,50 4,85 6,67
1120 Coman Florin- Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,35 5,00 6,67
1121 Lungu Adriana Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 8,35 5,00 6,67
1122 Moroiu Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Voetin 8,30 5,05 6,67
1123 Hagiu Andreea Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 8,05 5,30 6,67
1124 Şuşu Gheorghe-Gabriel Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 7,95 5,40 6,67
1125 Toma Andreea-Simona Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 7,80 5,55 6,67
1126 Bălan Stefana Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 7,40 5,95 6,67
1127 Bucă Marius- Alex- Roberto Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Străoane 7,40 5,95 6,67
1128 Tănăsoiu Viorel Costinel Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 6,90 6,45 6,67
1129 Ghemuleţ Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,30 4,00 6,65
1130 Obreja Emma Cătălina Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 9,15 4,15 6,65
1131 Ciubotaru Diana Mariana Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 8,80 4,50 6,65
1132 Stoian George Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 8,55 4,75 6,65
1133 Teişanu Sorina-Nicoleta Liceul cu Program Sportiv Focşani 8,40 4,90 6,65
1134 Oana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 7,90 5,40 6,65
1135 Velovici Onica Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 7,70 5,60 6,65
1136 Cîrlioru Lăcrămioara-Roxana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 7,25 6,05 6,65
1137 Damian George - Octavian Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 7,10 6,20 6,65
1138 Ciubotaru Alexandru Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Rădulescu" Budeşti 7,00 6,30 6,65
1139 Cosma Loredana Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 6,75 6,55 6,65
1140 Gurău Andrei-Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Fitioneşti 6,60 6,70 6,65
1141 Chiriec Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 9,50 3,75 6,62
1142 Prescorniţoiu Petru Octavian Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,35 4,90 6,62
1143 Nomoloşanu Andrei-Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 8,20 5,05 6,62
1144 Arbunescu Petruş Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,75 5,50 6,62
1145 Drîmbă Dorin Liceul cu Program Sportiv Focşani 7,55 5,70 6,62
1146 Popa Silviu Alexandru Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă "Elena Doamna" Focşani 7,10 6,15 6,62
1147 Iancu Doriana-Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Bordeşti 8,15 5,05 6,60
1148 Munteanu Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,10 5,10 6,60
1149 Alexe Ioana-Adriana Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 8,00 5,20 6,60
1150 Făinită Lavinia Diana Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 8,00 5,20 6,60
1151 Dolghii Daria Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 7,90 5,30 6,60
1152 Fătu Cosmin - Alexandru Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 7,85 5,35 6,60
1153 Dîrloman Cosmina Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 7,70 5,50 6,60
1154 Darie Andrei - Iulian Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Ciorăşti 7,60 5,60 6,60
1155 Movilă Alexandra-Violeta Şcoala cu clasele I-VIII "Ionel Sîrbu" Ciorăşti 7,60 5,60 6,60
1156 Tudorache Violeta Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 7,50 5,70 6,60
1157 ChiriȚă Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 7,20 6,00 6,60
1158 Popescu Alexandru Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 7,20 6,00 6,60
1159 Nicodim Valentin Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Urecheşti 6,80 6,40 6,60
1160 Jechian Mariana Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 6,60 6,60 6,60
1161 Borcea Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Răstoaca 6,20 7,00 6,60
1162 Pintilie Maria Geanina Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 9,15 4,00 6,57
1163 Lazăr Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 8,65 4,50 6,57
1164 Cujbă Andrei-Sorin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 8,20 4,95 6,57
1165 Cenuşă Alexandru- Gheorghe Şcoala cu clasele I-VIII Bătineşti 8,05 5,10 6,57
1166 Marinescu Ionuţ-Florin Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 7,80 5,35 6,57
1167 Bratosin Adina-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Hăulişca 7,75 5,40 6,57
1168 Saulea Marielena - Cosmina Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 7,60 5,55 6,57
1169 Minuţ Emanuela Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 8,50 4,60 6,55
1170 Cernat Georgiana- Valentina Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,40 4,70 6,55
1171 CoȘug Andreea Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 8,30 4,80 6,55
1172 Harapcea Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 8,20 4,90 6,55
1173 Bejan Marian - Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 8,10 5,00 6,55
1174 Popa Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 8,10 5,00 6,55
1175 Afrăsinei Florina Laura Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Suraia 8,00 5,10 6,55
1176 Ichim Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 7,90 5,20 6,55
1177 Neagu Georghiana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 7,85 5,25 6,55
1178 Soare Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 7,60 5,50 6,55
1179 Avram Paul Constantin Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 7,30 5,80 6,55
1180 Bouroş Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Reghiu - Şindrilari 7,30 5,80 6,55
1181 Matache Mirela Şcoala cu clasele I-VIII Slimnic 6,90 6,20 6,55
1182 Anghel Valerian RareȘ Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 6,80 6,30 6,55
1183 Olaru Robert-Mădălin Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 6,55 6,55 6,55
1184 Bucur Georgian Şcoala cu clasele I-VIII Răstoaca 6,30 6,80 6,55
1185 Olteanu Cătălin-LaurenȚiu Şcoala cu clasele I-VIII "Ionel Sîrbu" Ciorăşti 5,95 7,15 6,55
1186 Bouroşu Florin Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 8,85 4,20 6,52
1187 Bălan Marina Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 8,50 4,55 6,52
1188 Neacşu Armand Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 8,05 5,00 6,52
1189 Antonache Nicoleta Florentina Şcoala cu clasele I-VIII Cîndeşti 8,00 5,05 6,52
1190 Coviltir Iuliana-Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 7,95 5,10 6,52
1191 Lăpău Cosmina Roxana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 7,65 5,40 6,52
1192 TăchiȚă Marius Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 7,15 5,90 6,52
1193 GheorghiȚă Monica Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 7,05 6,00 6,52
1194 Alexa Sebastian Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 6,90 6,15 6,52
1195 Ipate Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Ţifeşti 6,00 7,05 6,52
1196 Niţică Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 8,40 4,60 6,50
1197 Niţică Liliana Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 8,10 4,90 6,50
1198 Istrate Gina Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 8,00 5,00 6,50
1199 Ghitiu Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 7,80 5,20 6,50
1200 Şerban Denise Iuliana Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 7,60 5,40 6,50
1201 Isofache Ramona Liliana Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 7,45 5,55 6,50
1202 Popa Florin Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 7,40 5,60 6,50
1203 Feraru Loredana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bilieşti 7,20 5,80 6,50
1204 Glăvan Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 7,05 5,95 6,50
1205 Mărăşescu Mihaela-Manuela Şcoala cu clasele I-VIII Bătineşti 6,95 6,05 6,50
1206 Vulpe Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Tănăsoaia 6,90 6,10 6,50
1207 Chiriac Sorin-Eugen Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 8,75 4,20 6,47
1208 Ştefănescu Robert-Eduard Grupul Şcolar Mărăşeşti 8,65 4,30 6,47
1209 Primovăruş Denisa Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 8,40 4,55 6,47
1210 Alban Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 8,30 4,65 6,47
1211 Popa Adelina Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 8,15 4,80 6,47
1212 Cherciu Silviu-Ionică Şcoala cu clasele I-VIII Păuleşti 8,05 4,90 6,47
1213 Petrea Emanuel Constantin Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,00 4,95 6,47
1214 Blăgan Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Străoane 7,80 5,15 6,47
1215 Ene Roxana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 6,80 6,15 6,47
1216 Adomnică Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 6,65 6,30 6,47
1217 Lădaru Iulian Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 6,55 6,40 6,47
1218 Marian Andreea Daniela Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,15 3,75 6,45
1219 Vultur Gabriela- Miruna Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,80 4,10 6,45
1220 Sava Violeta Şcoala cu clasele I-VIII Mirceşti 8,55 4,35 6,45
1221 Chiper Ramona Denisa Şcoala cu clasele I-VIII Fitioneşti 8,40 4,50 6,45
1222 Şogor Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Nistoreşti 8,40 4,50 6,45
1223 Bratu Oana-Adina Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 8,25 4,65 6,45
1224 Craciun Alin-Iulian Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 8,25 4,65 6,45
1225 Stoian George Daniel Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 8,20 4,70 6,45
1226 Zăuşilă George Mihai Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 8,15 4,75 6,45
1227 Ursache IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 7,60 5,30 6,45
1228 Moldoveanu Camelia Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,50 5,40 6,45
1229 Făinită Florentina Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 7,40 5,50 6,45
1230 Stoica Diana-Elena Şcoala cu clasele I-VIII Bogheşti 7,10 5,80 6,45
1231 Popa Răducu-Alexandru Grupul Şcolar Mărăşeşti 6,95 5,95 6,45
1232 Vrabie Mihaela Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 6,95 5,95 6,45
1233 Chirilă Giorgiana- Florentina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 6,70 6,20 6,45
1234 Olaru Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Obrejiţa 9,00 3,85 6,42
1235 Gheorghiţă Cătălin- Teodor Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,45 4,40 6,42
1236 Mărgărit Elena Şcoala cu clasele I-VIII Domneşti - Tîrg 8,15 4,70 6,42
1237 Stanciu Doru Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 8,00 4,85 6,42
1238 Toader Silvia Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 7,75 5,10 6,42
1239 Ionaşc Denisia-Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Simion Mehedinţi" Soveja 7,60 5,25 6,42
1240 Croitoru Răzvan Alin Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,35 5,50 6,42
1241 Ionel Andra-Elena Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Ciorăşti 7,00 5,85 6,42
1242 Lupu Mihail Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 6,25 6,60 6,42
1243 Damian Rodica-Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Jos 8,50 4,30 6,40
1244 Rotaru Diana-Octavia Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 8,50 4,30 6,40
1245 Strauneanu Adriana Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 8,30 4,50 6,40
1246 Năstase Marius-Săndel Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,10 4,70 6,40
1247 Chiriac Florentina Mariana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 7,80 5,00 6,40
1248 Sava Cristinel Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 7,75 5,05 6,40
1249 Bucur Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 7,40 5,40 6,40
1250 Vlaşin Ovidiu Ionuţ Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă "Elena Doamna" Focşani 7,40 5,40 6,40
1251 Stoian Raluca-Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Bîrseşti 7,20 5,60 6,40
1252 HîrȘu Bogdan IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 6,50 6,30 6,40
1253 Damian Săndel-Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 6,25 6,55 6,40
1254 Gavrilov Cătălina Lăcrămioara Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 6,20 6,60 6,40
1255 Petrea Cosmin-Mihail Şcoala cu clasele I-VIII Lespezi 6,10 6,70 6,40
1256 Năstase Mădălina Adriana Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 9,30 3,45 6,37
1257 Cristea Diana Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,75 4,00 6,37
1258 Sava Teodor Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 8,75 4,00 6,37
1259 Marin Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 8,45 4,30 6,37
1260 Băciucă Florin Iulian Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Rădulescu" Budeşti 8,15 4,60 6,37
1261 Sava Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII Răstoaca 8,00 4,75 6,37
1262 Cosma Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Hînguleşti 7,90 4,85 6,37
1263 Alexă Viorel-Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Tănăsoaia 7,75 5,00 6,37
1264 Albu Ramona Mirela Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 7,50 5,25 6,37
1265 Cenuşă Georgiana-Adriana Şcoala cu clasele I-VIII Bătineşti 7,50 5,25 6,37
1266 Stanila Florin Şcoala cu clasele I-VIII Lăstuni 7,20 5,55 6,37
1267 Soare Nicoleta Roxana Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 7,15 5,60 6,37
1268 Răuţă Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Câmpineanu" Câmpineanca 7,00 5,75 6,37
1269 Balaş Florin Ionuţ Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 6,40 6,35 6,37
1270 Baltag Diana Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 8,20 4,50 6,35
1271 Capătă Georgiana Luciana Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 7,55 5,15 6,35
1272 Lepădatu Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Tîmboieşti 7,45 5,25 6,35
1273 Deaconu Codruţ Şcoala cu clasele I-VIII Ţifeşti 7,25 5,45 6,35
1274 Teodorescu Simona Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 7,10 5,60 6,35
1275 Zaharia Adrian-Marian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 7,05 5,65 6,35
1276 Danţiş Ionelia Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 6,70 6,00 6,35
1277 Oncioiu Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Răstoaca 6,65 6,05 6,35
1278 Bercuci Cătălin Stelian Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 6,60 6,10 6,35
1279 Nechifor Mădălina-Elena Şcoala cu clasele I-VIII Homocea 6,60 6,10 6,35
1280 Aga Marius Şcoala cu clasele I-VIII Garoafa 6,30 6,40 6,35
1281 Geru Silviu-NicuȘor Şcoala cu clasele I-VIII Fitioneşti 6,00 6,70 6,35
1282 Cîrjău Georgiana Petronela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 8,60 4,05 6,32
1283 Neagu Denisa-Laura Şcoala cu clasele I-VIII Năneşti 8,20 4,45 6,32
1284 Mustea Roxana - Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 8,10 4,55 6,32
1285 Potecă Marina-Genoveva Şcoala cu clasele I-VIII Dealu Lung 8,05 4,60 6,32
1286 Bădicu Nina-Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Pituluşa 7,90 4,75 6,32
1287 Cotea Cosmin Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 7,80 4,85 6,32
1288 Constantin Cosmin Adrian Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 7,65 5,00 6,32
1289 Ionaşcu Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 7,65 5,00 6,32
1290 Marin Robert-George Şcoala cu clasele I-VIII Ţifeşti 7,65 5,00 6,32
1291 Mihu Diana-Iolanda Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 7,65 5,00 6,32
1292 Bîznă George-Cristian Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 7,50 5,15 6,32
1293 Dobre Georgian Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 7,35 5,30 6,32
1294 Gherghiniş Mirela Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 7,15 5,50 6,32
1295 Robu Ionela Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 7,15 5,50 6,32
1296 Iacob Irina Şcoala cu clasele I-VIII Coteşti 6,55 6,10 6,32
1297 Strat Dan-Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Hînguleşti 6,40 6,25 6,32
1298 Răducan Emanuela- Lăcrămioara Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 8,30 4,30 6,30
1299 Anuţoiu Mădălina-Marinela Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 7,60 5,00 6,30
1300 Gavrilă Mariana-Loredana Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 7,60 5,00 6,30
1301 Olaru Alexandru - Mihail Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 7,60 5,00 6,30
1302 Barbăroşie Valentin-Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 7,30 5,30 6,30
1303 Ungureanu Mihaela Daniela Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Rădulescu" Budeşti 7,30 5,30 6,30
1304 CiribaȘa Andreea-Diana Şcoala cu clasele I-VIII Bordeşti 7,15 5,45 6,30
1305 Milea Claudia Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 7,15 5,45 6,30
1306 Răuţă Robert - Ştefan Şcoala cu clasele I-VIII "Mihail Armencea" Adjud 7,10 5,50 6,30
1307 Dascălu Eduard Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 6,60 6,00 6,30
1308 Stan Denisa-Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Lespezi 5,70 6,90 6,30
1309 Vrânceanu Ionelia Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 8,85 3,70 6,27
1310 Buleandră Denis Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 8,35 4,20 6,27
1311 Palade Nicoleta - Marinela Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 8,35 4,20 6,27
1312 Buruiana Alina Şcoala cu clasele I-VIII Lăstuni 7,85 4,70 6,27
1313 Manea Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Angheleşti 7,80 4,75 6,27
1314 Popa Alina Ramona Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 7,55 5,00 6,27
1315 Drăgan Dragoş Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 7,40 5,15 6,27
1316 Tatu Gianina - Florentina Şcoala cu clasele I-VIII Tătăranu 7,20 5,35 6,27
1317 Irimia Teodora Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 7,15 5,40 6,27
1318 Donosă Alina Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 7,10 5,45 6,27
1319 Roşca Iulian Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 7,05 5,50 6,27
1320 Guzu Aurelian-Mirel Şcoala cu clasele I-VIII Goleşti 6,10 6,45 6,27
1321 Ştirbăţ Cătălina-Ioana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 9,30 3,20 6,25
1322 Ciocan Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 8,35 4,15 6,25
1323 Sfîrlea Simona Dana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 8,00 4,50 6,25
1324 Dediu Cătălina Şcoala cu clasele I-VIII Boţîrlău 7,75 4,75 6,25
1325 Androne Lucian Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Coteşti 7,65 4,85 6,25
1326 Alexe Alina Elena Şcoala cu clasele I-VIII Obrejiţa 7,60 4,90 6,25
1327 Agache Cosmin Neculai Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 7,50 5,00 6,25
1328 Bîgiu Cosmin-Leonard Şcoala cu clasele I-VIII Păuleşti 7,50 5,00 6,25
1329 Tutoveanu Virginia.Elena Şcoala cu clasele I-VIII Clipiceşti 7,30 5,20 6,25
1330 Rosu Petru Şcoala cu clasele I-VIII Băleşti 6,95 5,55 6,25
1331 Danţiş Ana-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 6,75 5,75 6,25
1332 Sava Simona Elena Şcoala cu clasele I-VIII Ireşti 6,30 6,20 6,25
1333 Iancu Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 7,95 4,50 6,22
1334 Rusu Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 7,90 4,55 6,22
1335 Lazăr Simona Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 7,70 4,75 6,22
1336 Spînu Cosmin Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 7,60 4,85 6,22
1337 Pavel Lorena- Daniela Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 7,55 4,90 6,22
1338 Trif Sorin-Iulian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Hăulişca 7,55 4,90 6,22
1339 Păroiu Carmen Ramona Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 7,45 5,00 6,22
1340 Diaconu Ana-Maria Ionela Şcoala cu clasele I-VIII Nistoreşti 7,30 5,15 6,22
1341 Cosma Cosmin-Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Gura Caliţei 7,25 5,20 6,22
1342 Gavrilaş Daniel Nicolae Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 7,10 5,35 6,22
1343 Munteanu Ioana-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Bogheşti 7,05 5,40 6,22
1344 Valesăreanu Dorin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 6,30 6,15 6,22
1345 Șurubaru Larisa -N Ionelia Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 9,40 3,00 6,20
1346 Ursu Giulia Andra Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,70 3,70 6,20
1347 GuȚu Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 8,50 3,90 6,20
1348 Nicolaie Roxana-Gabriela Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 8,15 4,25 6,20
1349 Roman Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 8,00 4,40 6,20
1350 Făinoiu Andreea Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 7,90 4,50 6,20
1351 Sofica Maruis-Laurenţiu Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 7,90 4,50 6,20
1352 Albu Ionelia Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 7,80 4,60 6,20
1353 Pâtea Mihai Daniel Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 7,60 4,80 6,20
1354 Pal Larisa Mihaela Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 7,40 5,00 6,20
1355 Stroe Carmen Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Cîndeşti 7,40 5,00 6,20
1356 Dima Ioan Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 7,30 5,10 6,20
1357 Mazere Elena- Denisa Şcoala cu clasele I-VIII Fitioneşti 6,85 5,55 6,20
1358 Apostu Robert-Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 6,55 5,85 6,20
1359 Ivan Florentina-Cosmina Şcoala cu clasele I-VIII Homocea 6,35 6,05 6,20
1360 MuȘat Elena Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 7,90 4,45 6,17
1361 Dogaru Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Găgeşti - Boloteşti 7,85 4,50 6,17
1362 Anghelache Daniel Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 7,75 4,60 6,17
1363 Palade Roxana Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 7,35 5,00 6,17
1364 Silivestru Mihaela Teodora Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 7,15 5,20 6,17
1365 Rusu Ionuţ Adelin Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă "Elena Doamna" Focşani 7,10 5,25 6,17
1366 Sandu Laura Miruna Şcoala cu clasele I-VIII Ciuşlea 7,00 5,35 6,17
1367 Iacab Narcis-Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 6,95 5,40 6,17
1368 Staicu Dorin Eugen Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 6,25 6,10 6,17
1369 Soare Carmen-Andreea Liceul cu Program Sportiv Focşani 8,35 3,95 6,15
1370 Ursu Elena - Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 7,95 4,35 6,15
1371 Petrea Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 7,85 4,45 6,15
1372 Temătoru Adriana Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 7,85 4,45 6,15
1373 Ivanciu Cătălin Liceul cu Program Sportiv Focşani 7,70 4,60 6,15
1374 Stan Ionela-Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Năneşti 7,50 4,80 6,15
1375 Chifor Elisei Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 7,30 5,00 6,15
1376 CîȚu Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Hăulişca 7,30 5,00 6,15
1377 Neagu Gabriela Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 7,30 5,00 6,15
1378 Gîrleanu Nicu Denis Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 7,25 5,05 6,15
1379 Marinică Ionelia - Cătălina Şcoala cu clasele I-VIII Tătăranu 7,20 5,10 6,15
1380 Pintilie Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 7,10 5,20 6,15
1381 Enoiu Manuel Cristian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 7,05 5,25 6,15
1382 Miuţă Mariana Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Câmpineanu" Câmpineanca 7,00 5,30 6,15
1383 Răduţă Ionuţ Adrian Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Câmpineanu" Câmpineanca 6,90 5,40 6,15
1384 Şofran Maria Laura Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Sus 6,90 5,40 6,15
1385 Toma Anamaria-Aurelia Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Mănăstirească 6,80 5,50 6,15
1386 Adafinei Bianca Dana Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 6,00 6,30 6,15
1387 Pălăşanu Cristina-Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Lespezi 4,10 8,20 6,15
1388 Ifrim Bogdan Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 8,40 3,85 6,12
1389 Vasile Lavinia Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Urecheşti 8,30 3,95 6,12
1390 Bizadea Claudiu Bogdănel Şcoala cu clasele I-VIII Cîndeşti 8,10 4,15 6,12
1391 Giurcan Carmen Remina Şcoala cu clasele I-VIII Cîndeşti 8,05 4,20 6,12
1392 Temătoru Ana-Maria-Alina Şcoala cu clasele I-VIII Ciuşlea 7,80 4,45 6,12
1393 Creţu Cătălin Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 7,60 4,65 6,12
1394 Gafton Carla-Aurelia Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Străoane 7,10 5,15 6,12
1395 Solomon Ionel Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 7,05 5,20 6,12
1396 PanȚuȘ Valentina Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 6,90 5,35 6,12
1397 Gheorghiu Romeo-Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Goleşti 5,75 6,50 6,12
1398 Zanfir Florin- IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Străoane 8,30 3,90 6,10
1399 Şandru Denis-Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Mănăstirească 8,25 3,95 6,10
1400 Pavel Costel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Burca 8,00 4,20 6,10
1401 Pelin Andra Florentina Şcoala cu clasele I-VIII Voetin 7,90 4,30 6,10
1402 Neculai Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 7,80 4,40 6,10
1403 Sudureac Cosmina Iuliana Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 7,45 4,75 6,10
1404 Asavei Daniela Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 7,20 5,00 6,10
1405 Bălosu Ionuţ Ciprian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Urecheşti 7,00 5,20 6,10
1406 Costache Elena Larisa Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă "Elena Doamna" Focşani 5,60 6,60 6,10
1407 Bărăgan Ana-Maria Irina Şcoala cu clasele I-VIII Gura Caliţei 9,05 3,10 6,07
1408 Ioniţă Constantin-Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 8,60 3,55 6,07
1409 Horiangă Andreea Cermen Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 7,95 4,20 6,07
1410 Moldoveanu Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Gugeşti 7,75 4,40 6,07
1411 Cojocaru Diana-Ștefania Şcoala cu clasele I-VIII Bîrseşti 7,60 4,55 6,07
1412 Kumova Serkan Liceul cu Program Sportiv Focşani 7,55 4,60 6,07
1413 Bran Raluca - Elisabeta Şcoala cu clasele I-VIII Tătăranu 7,45 4,70 6,07
1414 Păiuş Ana-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 7,35 4,80 6,07
1415 Asmarandei Marina-Emilia Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 7,20 4,95 6,07
1416 Alexandrescu Ioan Dragoş Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 6,90 5,25 6,07
1417 Bătrînu Diana Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 6,30 5,85 6,07
1418 Barbu Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 8,95 3,15 6,05
1419 Ene Alina Georgiana Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 8,90 3,20 6,05
1420 Pistrui Silvia Ionica Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 8,20 3,90 6,05
1421 Crişan Adina Lidia Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 8,10 4,00 6,05
1422 Ciobotaru Teodor Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 7,70 4,40 6,05
1423 Cîmpeanu Cosmin Valentin Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 7,70 4,40 6,05
1424 Nicolescu Dragos-Iulian Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 7,60 4,50 6,05
1425 Popescu Marian-Claudiu Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bilieşti 7,60 4,50 6,05
1426 Dascălu Alexandra Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Urecheşti 7,50 4,60 6,05
1427 Păduraru Teodora Sabina Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 7,40 4,70 6,05
1428 Munteanu Marian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 7,10 5,00 6,05
1429 Ţăranu Violeta Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 7,05 5,05 6,05
1430 Maftei Vasilică Octavian Marius Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 7,00 5,10 6,05
1431 Busuioc Alin Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 6,95 5,15 6,05
1432 Grosu Camelia Eugenia Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 6,50 5,60 6,05
1433 Titilia Robert Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 6,35 5,75 6,05
1434 Hârlãu Nicuşor Şcoala cu clasele I-VIII Năneşti 5,90 6,20 6,05
1435 Năstasă Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 8,55 3,50 6,02
1436 Cruceanu Estela Octavia Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 8,50 3,55 6,02
1437 Trandafir Mariana Şcoala cu clasele I-VIII Faraoanele 7,65 4,40 6,02
1438 Bîra IonuȚ Florin Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 7,50 4,55 6,02
1439 Vasilache Sorin Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 7,30 4,75 6,02
1440 Petraru Andreea-Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Tănăsoaia 7,20 4,85 6,02
1441 Spiridon Andrei Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 7,15 4,90 6,02
1442 Isofache Georgiana Eiza Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 7,05 5,00 6,02
1443 Strîmbei Maria Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 6,90 5,15 6,02
1444 Dîrdală Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 6,75 5,30 6,02
1445 Cernica Corneliu Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 6,65 5,40 6,02
1446 Fedotov Ioan Lucian Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 6,60 5,45 6,02
1447 Mihaiu Marian Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 6,60 5,45 6,02
1448 Apostu Florin Emilian Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 6,35 5,70 6,02
1449 Tuchiluş Nicuşor Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 6,05 6,00 6,02
1450 Oseciuc Florentina-Oana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 8,60 3,40 6,00
1451 Trifu Cosmin Ştefan Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 8,40 3,60 6,00
1452 Chiriac Maricica Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 8,05 3,95 6,00
1453 Borcea Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 7,95 4,05 6,00
1454 Soare Raluca Teodora Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,70 4,30 6,00
1455 Ciută Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 7,50 4,50 6,00
1456 Proca Florin-Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Feldioara 7,20 4,80 6,00
1457 Angheluţă Elena-Mariana Şcoala cu clasele I-VIII Lespezi 7,05 4,95 6,00
1458 Oancia Vasile Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 7,00 5,00 6,00
1459 Popa Dorina Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 7,00 5,00 6,00
1460 Apostol Nicoleta Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 6,95 5,05 6,00
1461 Bărbieru Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Bătineşti 6,90 5,10 6,00
1462 Truşcă Diana Iulia Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 6,40 5,60 6,00
1463 Munteanu Raluca Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 6,35 5,65 6,00
1464 Solomon Eusebiu Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 9,10 2,85 5,97
1465 Făşioiu Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Jos 8,50 3,45 5,97
1466 Cărea Marius-Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 8,45 3,50 5,97
1467 Manea Laura Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 8,25 3,70 5,97
1468 Ristache-Tudorache Lorena - Maria Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 8,25 3,70 5,97
1469 Hazu Adelina Elena Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 7,70 4,25 5,97
1470 Chirică Eduard-Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 7,60 4,35 5,97
1471 Boubătrîn Mădălina- Daniela Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 7,55 4,40 5,97
1472 Caşuneanu Aura - Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 7,20 4,75 5,97
1473 Grig Daniel Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 7,05 4,90 5,97
1474 Tatu Alin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 7,05 4,90 5,97
1475 Albu Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 6,95 5,00 5,97
1476 Rotaru Petru-Codruţ Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 6,95 5,00 5,97
1477 Neagu Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 6,85 5,10 5,97
1478 Soare Costel Şcoala cu clasele I-VIII "Dumitru Pricop" Negrileşti 6,70 5,25 5,97
1479 Nan Alina-Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Pituluşa 6,50 5,45 5,97
1480 Urzică Elena Claudia Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 8,60 3,30 5,95
1481 Rusu Loredana-Adela Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 7,55 4,35 5,95
1482 Robu George Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 6,50 5,40 5,95
1483 Turbatu Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 6,50 5,40 5,95
1484 Irimia Alin Ionuţ Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă "Elena Doamna" Focşani 6,40 5,50 5,95
1485 Titire Elena-Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Găgeşti - Boloteşti 6,40 5,50 5,95
1486 Arsenie Costel-Napoleon Şcoala cu clasele I-VIII Gura Caliţei 6,15 5,75 5,95
1487 Cernica Maria-Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 8,50 3,35 5,92
1488 Boşcăneanu Andrei-Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 7,85 4,00 5,92
1489 Gheorghiţă Alexandru Sorin Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 7,80 4,05 5,92
1490 Bîra Corina Şcoala cu clasele I-VIII Dealu Lung 7,70 4,15 5,92
1491 Pomîrleanu Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 7,65 4,20 5,92
1492 Lalu Madalina Manuela Şcoala cu clasele I-VIII Jitia 7,55 4,30 5,92
1493 Oana Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 7,55 4,30 5,92
1494 Crăciun Vali Dorina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Suraia 7,50 4,35 5,92
1495 Dănilă Cosmin-Vasilică Şcoala cu clasele I-VIII Fitioneşti 7,40 4,45 5,92
1496 Mîrzac Bogdan-Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Tănăsoaia 7,30 4,55 5,92
1497 Bratu Cosmin-Marian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Găgeşti - Boloteşti 6,85 5,00 5,92
1498 Perişoară Oana Maria Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 6,50 5,35 5,92
1499 Dobrică Sorin-Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Ciorăşti 6,40 5,45 5,92
1500 Grigoraş Nadia-Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Clipiceşti 6,35 5,50 5,92
1501 Niculcea Raluca Loredana Şcoala cu clasele I-VIII Obrejiţa 8,45 3,35 5,90
1502 Grigore Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 8,35 3,45 5,90
1503 Mincu Simona Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 7,90 3,90 5,90
1504 Bululete George IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Mirceşti 7,80 4,00 5,90
1505 Toiu Vasilică Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 7,80 4,00 5,90
1506 Bogdan Cornelia Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 7,65 4,15 5,90
1507 Radu Iulian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Bordeasca Veche 7,65 4,15 5,90
1508 Lăzăroiu Irina-Lăcrămioara Şcoala cu clasele I-VIII Gura Caliţei 7,50 4,30 5,90
1509 Vlad Camelia- Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Cîmpuri 7,40 4,40 5,90
1510 Oprea Roxana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Găgeşti - Boloteşti 7,15 4,65 5,90
1511 Velişcu Mariana Şcoala cu clasele I-VIII Bătineşti 7,10 4,70 5,90
1512 Iacob Natalia Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 7,00 4,80 5,90
1513 Tanasă Claudiu-Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Bătineşti 6,80 5,00 5,90
1514 Dobrilă Paul Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Focşani 6,60 5,20 5,90
1515 Răduţă Irina Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Câmpineanu" Câmpineanca 6,60 5,20 5,90
1516 Tăpîrjan Oana-Elena Şcoala cu clasele I-VIII Putna 6,40 5,40 5,90
1517 Giurcan Gianina-Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Bordeşti 6,15 5,65 5,90
1518 Mărcuţă Nicuşor Şcoala cu clasele I-VIII Homocea 5,60 6,20 5,90
1519 Borcaias Florica Şcoala cu clasele I-VIII Jitia 8,25 3,50 5,87
1520 Chiriţă Cosmin Alin Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 7,70 4,05 5,87
1521 Steclaru Vlăduţ Antonio Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 7,60 4,15 5,87
1522 Mihai Ioan-Denis Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 7,35 4,40 5,87
1523 Călugăroiu Nicolae Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 7,30 4,45 5,87
1524 Mazilu George Alexandru Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 7,05 4,70 5,87
1525 Rusu Ana Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 7,00 4,75 5,87
1526 Purcel Victor-Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Găgeşti - Boloteşti 6,80 4,95 5,87
1527 Aoroşoaiei Ştefan-Gabriel Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 6,70 5,05 5,87
1528 Buită Ana Maria Roxana Şcoala cu clasele I-VIII Tîmboieşti 6,50 5,25 5,87
1529 Partenie NicuȘor Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 6,45 5,30 5,87
1530 Găman Roxana Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 8,70 3,00 5,85
1531 Ursu Constantin Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 8,30 3,40 5,85
1532 Câţu Beniamin Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 8,10 3,60 5,85
1533 CẦntacea Ionuţ-Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 8,05 3,65 5,85
1534 Neculai Daniel Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 8,00 3,70 5,85
1535 Anisie Daniel Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 7,90 3,80 5,85
1536 Pavel IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Coroteni 7,85 3,85 5,85
1537 Gheorghiţă Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 7,70 4,00 5,85
1538 Zaharia Florina Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 7,70 4,00 5,85
1539 Ianovici Bianca Ioana Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 7,60 4,10 5,85
1540 Ciută Camelia Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 7,50 4,20 5,85
1541 Quzah Tair Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 7,50 4,20 5,85
1542 CălăraȘu Mariana Bianca Şcoala cu clasele I-VIII Angheleşti 7,35 4,35 5,85
1543 Strat Ana-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Bătineşti 7,20 4,50 5,85
1544 Balcu Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 7,10 4,60 5,85
1545 Leţu Dragomir Filip-Emanuel Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 6,70 5,00 5,85
1546 MurguleȚ Andreea-Violeta Şcoala cu clasele I-VIII Feldioara 6,60 5,10 5,85
1547 Iftimie Alin Şcoala cu clasele I-VIII Hînguleşti 6,20 5,50 5,85
1548 Costin Mădălin - Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Ciorăşti 6,05 5,65 5,85
1549 Simion Diana Cătălina Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,50 3,15 5,82
1550 Bâra Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 7,65 4,00 5,82
1551 Grigoraş Marius-Valentin Liceul cu Program Sportiv Focşani 7,35 4,30 5,82
1552 Căpăţînă Aurelian Şcoala cu clasele I-VIII Coteşti 7,30 4,35 5,82
1553 Zaharia Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Străoane 6,85 4,80 5,82
1554 Marin Diana Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 6,55 5,10 5,82
1555 Zoia Cosmina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 6,40 5,25 5,82
1556 Cristea Violeta Şcoala cu clasele I-VIII Vîrteşcoiu 6,25 5,40 5,82
1557 Dobrescu Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Dealu Lung 5,95 5,70 5,82
1558 Cobzaru Ana Maria Teodora Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 7,80 3,80 5,80
1559 Pogan Ionut Şcoala cu clasele I-VIII Ţifeşti 7,70 3,90 5,80
1560 Saghin George Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,65 3,95 5,80
1561 Condruz Alexandru Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 7,10 4,50 5,80
1562 MuȘat Iulian Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 7,00 4,60 5,80
1563 Dobrea Diana Irina Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 6,90 4,70 5,80
1564 Brădac Elena Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 6,60 5,00 5,80
1565 Rachieru Camelia Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 6,50 5,10 5,80
1566 Nichita Silvia Simona Şcoala cu clasele I-VIII Vîrteşcoiu 6,40 5,20 5,80
1567 Anghel Robert Iulian Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 6,30 5,30 5,80
1568 Gorgan Marius Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Ciorăşti 6,30 5,30 5,80
1569 Cantaragiu Gheorghe Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă "Elena Doamna" Focşani 5,90 5,70 5,80
1570 Stoian Ionica - Maria Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 5,65 5,95 5,80
1571 Munteanu Vasile-Alin Şcoala cu clasele I-VIII Lespezi 5,60 6,00 5,80
1572 Rusu Ciprian-Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Năneşti 5,50 6,10 5,80
1573 Celmic Elena Şcoala cu clasele I-VIII Goleşti 5,10 6,50 5,80
1574 Prepeliţă Loredana Gabriela Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 7,80 3,75 5,77
1575 Nica Dragoş Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 7,70 3,85 5,77
1576 Dogaru Victoraş Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 7,55 4,00 5,77
1577 Mocanu Andrei-Răzvan Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 7,50 4,05 5,77
1578 Ghidarcia Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Câmpineanu" Câmpineanca 7,15 4,40 5,77
1579 Costea Mihaela Simona Şcoala cu clasele I-VIII Garoafa 6,60 4,95 5,77
1580 Căruceru Doru Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 6,55 5,00 5,77
1581 Bozianu Paula-Ionelia Şcoala cu clasele I-VIII Tănăsoaia 6,50 5,05 5,77
1582 Ciobotaru Marius-Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Mănăstirească 6,50 5,05 5,77
1583 Vartic Ciprian Florin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 5,20 6,35 5,77
1584 Gogu Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,40 3,10 5,75
1585 Șchiopu Mihail Fanică Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 8,00 3,50 5,75
1586 Chelaru Elena Cosmina Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 7,40 4,10 5,75
1587 Pavel DănuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Străoane 7,40 4,10 5,75
1588 Mocanu Ionelia Mirela Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 7,20 4,30 5,75
1589 Fugaş Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 6,85 4,65 5,75
1590 Răducan Gabi LaurenȚiu Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Suraia 6,75 4,75 5,75
1591 Bostănică Alexandra Valentina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 6,35 5,15 5,75
1592 Asăndulesei Cosmin -Costel Şcoala cu clasele I-VIII Bătineşti 6,30 5,20 5,75
1593 Măimăscu Adrian-Emanuel Şcoala cu clasele I-VIII Fitioneşti 6,05 5,45 5,75
1594 Dima Alexandru - Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 5,80 5,70 5,75
1595 Cîrligeanu Cristina Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 8,35 3,10 5,72
1596 Hagiu Valentin Daniel Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 7,65 3,80 5,72
1597 PufuleȚ Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 6,75 4,70 5,72
1598 Frîncu Marian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 6,40 5,05 5,72
1599 Toma Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 5,95 5,50 5,72
1600 Petrea Daniel Florin Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 5,80 5,65 5,72
1601 Fotea Ionelia Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 5,35 6,10 5,72
1602 Iliescu Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Lespezi 3,90 7,55 5,72
1603 AlbineȚ George-Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Bîrseşti 7,90 3,50 5,70
1604 Căldărescu Georgeta Anamaria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 7,90 3,50 5,70
1605 Gavrilă Mirela Şcoala cu clasele I-VIII Ciuşlea 7,90 3,50 5,70
1606 Oancea Laura Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 7,80 3,60 5,70
1607 Rotilă Iasmina - Roxana Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 7,70 3,70 5,70
1608 Pîrvu Valentina Şcoala cu clasele I-VIII Ireşti 7,00 4,40 5,70
1609 Pătrăşcanu Stefan Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 6,90 4,50 5,70
1610 Baraboiu Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 6,80 4,60 5,70
1611 Isac Maricel Şcoala cu clasele I-VIII Ciuşlea 6,60 4,80 5,70
1612 NegoiȚă Sandu-Cristinel Şcoala cu clasele I-VIII Bordeşti 6,40 5,00 5,70
1613 Blezu Elena Şcoala cu clasele I-VIII Clipiceşti 6,30 5,10 5,70
1614 Iorga Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Răstoaca 6,30 5,10 5,70
1615 Plugaru Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 4,10 7,30 5,70
1616 Fotache Dan Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,15 3,20 5,67
1617 Bucătaru Mariana Elena Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 8,10 3,25 5,67
1618 Dima Mariana Cosmina Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 7,80 3,55 5,67
1619 Briciu Alexandru George Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 7,15 4,20 5,67
1620 Şerban Costel-Mihăiţă Şcoala cu clasele I-VIII Putna 6,35 5,00 5,67
1621 Sîrbu Ionel Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Jos 8,00 3,30 5,65
1622 Craciun Cosmina Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 7,80 3,50 5,65
1623 Vişan Valeriu Liceul cu Program Sportiv Focşani 7,50 3,80 5,65
1624 Cenan Daniela Colegiul Naţional "Unirea" Focşani 7,25 4,05 5,65
1625 Cobzaru Florin-Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Păuleşti 6,65 4,65 5,65
1626 Căşuneanu Florian Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 6,55 4,75 5,65
1627 Popa Florentina Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Burca 6,40 4,90 5,65
1628 Nedelcu Liviu-Daniel Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 6,30 5,00 5,65
1629 Ene Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 5,70 5,60 5,65
1630 Mănăilă Florentina Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 8,10 3,15 5,62
1631 Băjenaru Melania -Daniela Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 7,95 3,30 5,62
1632 Dragomir Ionuţ Ştefănel Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,50 3,75 5,62
1633 Rotaru Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Ciuşlea 7,30 3,95 5,62
1634 Rusu Violeta Şcoala cu clasele I-VIII Târâtu 7,25 4,00 5,62
1635 Filip Veronica Şcoala cu clasele I-VIII Coroteni 7,10 4,15 5,62
1636 Grecu Ciprian-Costinel Liceul cu Program Sportiv Focşani 7,05 4,20 5,62
1637 Codrescu Iulian Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 6,85 4,40 5,62
1638 Rebega Alina Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 6,85 4,40 5,62
1639 Avram Laura Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 6,80 4,45 5,62
1640 Grigore Mădălin Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 6,35 4,90 5,62
1641 Zaharia Camelia-Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Bogheşti 6,30 4,95 5,62
1642 Bozianu Simona Şcoala cu clasele I-VIII Feldioara 6,20 5,05 5,62
1643 Rotaru Sorin Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 6,10 5,15 5,62
1644 Sichin Bogdan-Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Găgeşti - Boloteşti 5,90 5,35 5,62
1645 Sargu Ionut-Codrut Şcoala cu clasele I-VIII Bogheşti 5,85 5,40 5,62
1646 Enache Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Faraoanele 5,80 5,45 5,62
1647 Drumaru Iulian-Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Putna 5,60 5,65 5,62
1648 Borcăiaş Remus Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,80 2,40 5,60
1649 Preda Nicoleta-Loredana Şcoala cu clasele I-VIII Gura Caliţei 7,50 3,70 5,60
1650 Lăţcan Florentina-Valentina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Găgeşti - Boloteşti 7,20 4,00 5,60
1651 Lechea Elena Liviţa Şcoala cu clasele I-VIII "Dumitru Pricop" Negrileşti 6,90 4,30 5,60
1652 Bratu Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 6,70 4,50 5,60
1653 Lera Roxana Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 6,65 4,55 5,60
1654 Peltea Georgiana-Ramona Şcoala cu clasele I-VIII Bătineşti 6,60 4,60 5,60
1655 Bran Claudiu Dumitru Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 6,40 4,80 5,60
1656 Costache Georgian-Paul Şcoala cu clasele I-VIII Gura Caliţei 6,25 4,95 5,60
1657 Panţic Vasile Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 6,20 5,00 5,60
1658 Iliescu Florin Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 7,45 3,70 5,57
1659 Oană Gheorghe Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 7,40 3,75 5,57
1660 Dobrea Dorina Școala cu clasele I-VIII Coza 7,35 3,80 5,57
1661 Micu Monica Şcoala cu clasele I-VIII Vîrteşcoiu 7,30 3,85 5,57
1662 Voinea Sorin Madalin Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 7,15 4,00 5,57
1663 Şandru Sorin Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 6,80 4,35 5,57
1664 Dumitran Marius Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 6,55 4,60 5,57
1665 NemȚanu Alexandra - Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 8,10 3,00 5,55
1666 Kavuncu Nihal Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 7,45 3,65 5,55
1667 Pascu Marius-Cătălin Liceul cu Program Sportiv Focşani 7,40 3,70 5,55
1668 Chiriac Mihaela Giorgiana Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 7,10 4,00 5,55
1669 Păun Iurie Andi Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 6,95 4,15 5,55
1670 Neculai Maria Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 6,90 4,20 5,55
1671 Ene Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 6,60 4,50 5,55
1672 Gheorghiţă Aurel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 6,60 4,50 5,55
1673 Lazăr Dan Albert Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 6,50 4,60 5,55
1674 Munteanu Oana Marina Şcoala cu clasele I-VIII Domneşti - Tîrg 5,75 5,35 5,55
1675 Staicu LaurenȚiu Iulian Şcoala cu clasele I-VIII Vîrteşcoiu 5,60 5,50 5,55
1676 Murguleţ Valentin Florin Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,30 2,75 5,52
1677 Stoica Nela Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 8,20 2,85 5,52
1678 Popescu Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 7,90 3,15 5,52
1679 Ticu Dorian VlăduȚ Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 7,60 3,45 5,52
1680 Bucur Sebastian-Ionuţ Liceul cu Program Sportiv Focşani 7,10 3,95 5,52
1681 Dumitrache Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Feldioara 6,50 4,55 5,52
1682 Turcu Marius -Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 6,10 4,95 5,52
1683 Dascălu Ionel Şcoala cu clasele I-VIII Dealu Lung 5,50 5,55 5,52
1684 Muşat Narcis- Ionut Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 5,40 5,65 5,52
1685 Ionescu Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Homocea 5,00 6,05 5,52
1686 Sbîrciog Alexandru - Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 8,30 2,70 5,50
1687 Jugănaru Daniela Cătălina Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 7,95 3,05 5,50
1688 Ichim Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 7,45 3,55 5,50
1689 Lupu Iulian Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Câmpineanu" Câmpineanca 7,30 3,70 5,50
1690 Mocanu Nicolae Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Jos 7,25 3,75 5,50
1691 Pasăre Simona-Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 7,20 3,80 5,50
1692 Rusu Cristinela Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 6,80 4,20 5,50
1693 Catîru Cătălin-Dorin Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 6,70 4,30 5,50
1694 Melucă Dana Ionelia Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 6,70 4,30 5,50
1695 Mafteiu Florin Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 6,60 4,40 5,50
1696 Lungu Mirela Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 6,40 4,60 5,50
1697 Fotin Mihai - Cezar Şcoala cu clasele I-VIII Tătăranu 6,35 4,65 5,50
1698 Temătoru Ionuţ Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 6,20 4,80 5,50
1699 Posa Ionuţ Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 6,00 5,00 5,50
1700 Şuviţeanu Valentin Alin Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 6,00 5,00 5,50
1701 Dumbravă Ionuţ Dănuţ Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 5,60 5,40 5,50
1702 Mate Francisc-Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Ţifeşti 5,35 5,65 5,50
1703 Cojocaru Larisa- Violeta Şcoala cu clasele I-VIII Cîmpuri 8,25 2,70 5,47
1704 Ploscaru Gina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 8,20 2,75 5,47
1705 Mărcuţă Larisa Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 7,85 3,10 5,47
1706 Crăciun Dorinel-Florin Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 7,65 3,30 5,47
1707 Smarandescu Tatiana Şcoala cu clasele I-VIII Jitia 7,45 3,50 5,47
1708 Reclaru Andreea - Elisa Şcoala cu clasele I-VIII Tătăranu 7,00 3,95 5,47
1709 State Andreea Luana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 6,95 4,00 5,47
1710 Aldea Alin Nicuşor Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 6,80 4,15 5,47
1711 Manea Georgel-Romel Liceul cu Program Sportiv Focşani 6,70 4,25 5,47
1712 Beza Constantin Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 6,45 4,50 5,47
1713 Berţa Dorina Şcoala cu clasele I-VIII Ireşti 6,30 4,65 5,47
1714 Cepoiu Geanina Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 5,65 5,30 5,47
1715 Ardeleanu Tabita Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 8,90 2,00 5,45
1716 Năstase Valentin Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 7,70 3,20 5,45
1717 Toma Alexandra Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 7,60 3,30 5,45
1718 Bozian Mădălina-Valentina Liceul cu Program Sportiv Focşani 7,50 3,40 5,45
1719 Andrei Cristina-Viorelia Grupul Şcolar Mărăşeşti 7,40 3,50 5,45
1720 Ariton Maria Marcela Şcoala cu clasele I-VIII Jitia 7,40 3,50 5,45
1721 Dragomir Andreea Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 7,40 3,50 5,45
1722 Magadan Claudiu Constantin Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 7,35 3,55 5,45
1723 Bărbieru Andreea Rodica Şcoala cu clasele I-VIII Coteşti 7,05 3,85 5,45
1724 Pleşa Mihai-Emanuel Liceul cu Program Sportiv Focşani 7,00 3,90 5,45
1725 Barbu NicuȘor Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 6,90 4,00 5,45
1726 Borcea Adriana -Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 6,80 4,10 5,45
1727 Bălan Aln Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 6,55 4,35 5,45
1728 NoapteȘ Mioara-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Vintileasca 6,50 4,40 5,45
1729 Jinga Florentina Şcoala cu clasele I-VIII Pituluşa 5,15 5,75 5,45
1730 Varvariche Liana-Denisa Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 7,20 3,65 5,42
1731 Manole Mădălina-Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 6,90 3,95 5,42
1732 Muscalu Nicoleta Florina Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 6,90 3,95 5,42
1733 Grosu Mirela-Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 6,85 4,00 5,42
1734 MurguleȚ Vasile Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 6,50 4,35 5,42
1735 Ilie Dorian-Mihail Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 6,30 4,55 5,42
1736 Darie Iuliana-Loredana Şcoala cu clasele I-VIII Lăstuni 6,25 4,60 5,42
1737 Ariton Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 6,15 4,70 5,42
1738 Lungu Viorel-Mihai-Cosmin Liceul cu Program Sportiv Focşani 5,85 5,00 5,42
1739 Negrea Robert Florin Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 5,65 5,20 5,42
1740 Oancea Florina Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 7,90 2,90 5,40
1741 IoniȚă Adriana Emilia Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 7,80 3,00 5,40
1742 CoȘeriu Ana-Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 7,30 3,50 5,40
1743 Pintilie Roxana Ionela Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 7,30 3,50 5,40
1744 Sandu Valentin Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 7,30 3,50 5,40
1745 Sandu Lorena Anişoara Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 7,15 3,65 5,40
1746 Roşu Marius Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 7,10 3,70 5,40
1747 Modreanu Daniel Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 6,90 3,90 5,40
1748 Boacnă Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 6,80 4,00 5,40
1749 Popa Robert Ştefan Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Burca 6,80 4,00 5,40
1750 Grosu Andrei-Constantin Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 6,70 4,10 5,40
1751 Băeşu Clara Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 6,60 4,20 5,40
1752 Săvulescu Raluca Adina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 6,60 4,20 5,40
1753 Trestianu NicuȘor Şcoala cu clasele I-VIII Vintileasca 6,30 4,50 5,40
1754 Ilie Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Angheleşti 6,20 4,60 5,40
1755 Zbîrciog Ilinoiu Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Târâtu 6,10 4,70 5,40
1756 Paraipan Cristian Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 7,75 3,00 5,37
1757 GrigoraȘ Anca - Elena Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 7,50 3,25 5,37
1758 Bolovan Sorin Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Rădulescu" Budeşti 7,05 3,70 5,37
1759 Mihăilă Viorel Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 7,05 3,70 5,37
1760 DumitraȘcu Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII "Ionel Sîrbu" Ciorăşti 4,30 6,45 5,37
1761 Condurache Robert - Vasilică Şcoala cu clasele I-VIII "Simion Mehedinţi" Soveja 7,70 3,00 5,35
1762 Tamaş Mădălina-Maricica Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 7,70 3,00 5,35
1763 Aioanei Dănuţ Ştefan Şcoala cu clasele I-VIII Garoafa 7,25 3,45 5,35
1764 Neagu Ana-Maria Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 7,20 3,50 5,35
1765 Taftă Dana Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 7,20 3,50 5,35
1766 Popa Dănuţ Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 7,05 3,65 5,35
1767 Ungureanu Bianca-Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Străoane 6,75 3,95 5,35
1768 Răducan Vlad - Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Mihail Armencea" Adjud 6,60 4,10 5,35
1769 Leca Simona Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 6,00 4,70 5,35
1770 Gogu Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 6,60 4,05 5,32
1771 Robu Sebastian Lucian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Străoane 6,55 4,10 5,32
1772 Miron Dorin-Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Homocea 5,85 4,80 5,32
1773 Olteanu Crina-Violeta Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Ciorăşti 5,65 5,00 5,32
1774 BucȘă Adrian Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 5,20 5,45 5,32
1775 Stănculea Narcis Şcoala cu clasele I-VIII Homocea 5,00 5,65 5,32
1776 Radu Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 7,80 2,80 5,30
1777 Enache Mădălina Iulia Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 7,60 3,00 5,30
1778 Macovei Răzvan Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 7,40 3,20 5,30
1779 Măciucă Camelia Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 7,25 3,35 5,30
1780 Mogîldea Diana Mariana Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 7,10 3,50 5,30
1781 Tătaru Maricel Georgel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 6,75 3,85 5,30
1782 Leocă Daniela-Elena Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 6,60 4,00 5,30
1783 Adane IonuȚ-Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Bîrseşti 6,25 4,35 5,30
1784 Diţu Cristina-Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 6,00 4,60 5,30
1785 Tănasă Cosmin-Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Bătineşti 6,00 4,60 5,30
1786 Boacă Marcela Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 5,95 4,65 5,30
1787 Gavrila Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Bogheşti 5,65 4,95 5,30
1788 Păvăluca Silviu Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 5,60 5,00 5,30
1789 Ene George Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 5,40 5,20 5,30
1790 Stoica Florin- Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 5,35 5,25 5,30
1791 Dinică Auraş Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 5,10 5,50 5,30
1792 Miron George-Irinel Şcoala cu clasele I-VIII Goleşti 4,15 6,45 5,30
1793 Geambaşu Carmen - Valentina Şcoala cu clasele I-VIII Tătăranu 7,95 2,60 5,27
1794 Ţiţirigă Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII "Dumitru Pricop" Negrileşti 7,55 3,00 5,27
1795 Toader Ticu Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 6,80 3,75 5,27
1796 Stoica Irina Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 6,75 3,80 5,27
1797 Căpăţînă Cătălin Marian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 6,20 4,35 5,27
1798 Anton Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Angheleşti 6,05 4,50 5,27
1799 Oprea Alexandru Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Gugeşti 6,00 4,55 5,27
1800 Călin Costel-Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Lespezi 5,40 5,15 5,27
1801 Cojocaru Elena -Ştefania Şcoala cu clasele I-VIII Ţifeşti 5,20 5,35 5,27
1802 Florea Cătălin-Petrică Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 5,05 5,50 5,27
1803 Liulea Oana-Ionelia Şcoala cu clasele I-VIII Bătineşti 5,00 5,55 5,27
1804 Pricope Adrian-Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Cîmpuri 8,00 2,50 5,25
1805 Preda Cristi - Stelică Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Bordeasca Veche 7,35 3,15 5,25
1806 Ion Georgiana Gianina Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Rădulescu" Budeşti 7,10 3,40 5,25
1807 Nica Mihail Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 7,10 3,40 5,25
1808 Manea IonuȚ Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Angheleşti 7,00 3,50 5,25
1809 Negrea Cristinel Florin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Gugeşti 7,00 3,50 5,25
1810 Vulpoiu Dani Georgian Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 6,60 3,90 5,25
1811 Găman Alina-Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 6,40 4,10 5,25
1812 Cojocaru Valerică Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Hăulişca 5,85 4,65 5,25
1813 BucăluȚă Marian Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 5,40 5,10 5,25
1814 Bălăiţă Alexandra Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă "Elena Doamna" Focşani 4,90 5,60 5,25
1815 Ionescu Gabriel Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 7,95 2,50 5,22
1816 Giurea Tudor-Bogdan Liceul cu Program Sportiv Focşani 7,35 3,10 5,22
1817 Lazăr Alin-Marius Liceul cu Program Sportiv Focşani 6,65 3,80 5,22
1818 Săvulescu Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 6,65 3,80 5,22
1819 Spânu Andrei Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 6,55 3,90 5,22
1820 Buciuc Mădălina Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 6,50 3,95 5,22
1821 Călin Ana Maria Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 6,45 4,00 5,22
1822 Secară Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 6,45 4,00 5,22
1823 Micu Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Hăulişca 6,40 4,05 5,22
1824 Craciun Ionut Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 5,75 4,70 5,22
1825 Gîrboiu Vlad Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 5,70 4,75 5,22
1826 Platon Lucia-Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Ţifeşti 5,55 4,90 5,22
1827 Iordan Marius Georgian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 5,15 5,30 5,22
1828 Turcu Alexandra Oana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Focşani 5,00 5,45 5,22
1829 Dulcă Mădălin Vasile Şcoala cu clasele I-VIII Tîmboieşti 4,70 5,75 5,22
1830 Amăriuţei Diana-Iuliana Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 7,30 3,10 5,20
1831 Bîra Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 7,25 3,15 5,20
1832 Neagu Bogdan-George Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 6,80 3,60 5,20
1833 Ailincăi Mihai-Vasile Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 6,40 4,00 5,20
1834 CiuȘleanu Mihaela-Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Bîrseşti 6,40 4,00 5,20
1835 Popa Cosmin Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 6,40 4,00 5,20
1836 Blaga Cosmin-Maricel Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 6,35 4,05 5,20
1837 Bardas Georgian Razvan Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 6,30 4,10 5,20
1838 Dumitrache Dragoş Şcoala cu clasele I-VIII Tătăranu 6,10 4,30 5,20
1839 Robu Bogdan Alexandru Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 5,90 4,50 5,20
1840 Țugui Marcel Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII Domneşti - Tîrg 5,70 4,70 5,20
1841 Ghinea Alin Constantin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Mărăşeşti 5,60 4,80 5,20
1842 Iorga Nicuşor Manuel Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 5,60 4,80 5,20
1843 Melinte Andrei-Florin Şcoala cu clasele I-VIII Lespezi 3,40 7,00 5,20
1844 Tănăsoiu Elena- Larisa Şcoala cu clasele I-VIII Cîmpuri 7,70 2,65 5,17
1845 Poiană Florin Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,25 3,10 5,17
1846 Dumitriu Ana Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 7,10 3,25 5,17
1847 LăbonȚu IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 7,00 3,35 5,17
1848 Rusu Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 6,80 3,55 5,17
1849 Pogan Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 6,35 4,00 5,17
1850 Benchea Ionela Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 5,20 5,15 5,17
1851 Niţu Alina-Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Putna 4,90 5,45 5,17
1852 Lepădatu Denis Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 7,70 2,60 5,15
1853 Marin Bogdan Emanuel Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 7,20 3,10 5,15
1854 Popa Andrei Gabriel Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 7,10 3,20 5,15
1855 Goşman Silviu Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Gugeşti 6,75 3,55 5,15
1856 Tarbă Dani Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 6,70 3,60 5,15
1857 IvănuȚă Florentina Şcoala cu clasele I-VIII Vîrteşcoiu 6,40 3,90 5,15
1858 Mihai Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Bîrseşti 6,30 4,00 5,15
1859 Toma Alina Şcoala cu clasele I-VIII Dealu Lung 6,25 4,05 5,15
1860 Oprea Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Bogheşti 6,20 4,10 5,15
1861 Vlasceanu Ionelia Şcoala cu clasele I-VIII Lăstuni 6,20 4,10 5,15
1862 Păroiu Simona Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 6,10 4,20 5,15
1863 Giurgiu Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 6,05 4,25 5,15
1864 Mosneagu Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 5,90 4,40 5,15
1865 Damian Lucian Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Câmpineanu" Câmpineanca 5,70 4,60 5,15
1866 Vatră Marian Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 5,70 4,60 5,15
1867 Calotă Rodica Şcoala cu clasele I-VIII "Ionel Sîrbu" Ciorăşti 5,60 4,70 5,15
1868 Mălureanu Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 5,60 4,70 5,15
1869 StruȚ Beniamin Adelin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 5,60 4,70 5,15
1870 Toea Sandu-Catalin Şcoala cu clasele I-VIII Năneşti 5,45 4,85 5,15
1871 Vrabie Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 7,25 3,00 5,12
1872 Neagu Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 7,00 3,25 5,12
1873 Preda Florina Cristina Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 6,90 3,35 5,12
1874 Lazăr Sergiu Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 6,80 3,45 5,12
1875 Şendrea Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 6,80 3,45 5,12
1876 Nedelcu Oana Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 6,70 3,55 5,12
1877 Renţea Florin Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Bogza 6,50 3,75 5,12
1878 Anicoloae Valentina Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Urecheşti 6,30 3,95 5,12
1879 Tănăsache Andrei Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 6,30 3,95 5,12
1880 Coman Florina Emanuela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 6,25 4,00 5,12
1881 Ciochină Lucian-Gabriel Liceul cu Program Sportiv Focşani 6,20 4,05 5,12
1882 Grigore Adriana-Ionela Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 5,90 4,35 5,12
1883 Carşoche Mihaela Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 5,85 4,40 5,12
1884 Oprea Mădălina Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 5,85 4,40 5,12
1885 Ilinoiu Mircea Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 5,10 5,15 5,12
1886 Bratu Ana-Maria Daniela Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,10 2,10 5,10
1887 Cristea Corina - Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Tătăranu 7,30 2,90 5,10
1888 ȚuȚoi TicuȚă Şcoala cu clasele I-VIII Păuleşti 6,60 3,60 5,10
1889 Potîrniche Claudiu Bogdănel Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 6,00 4,20 5,10
1890 Donosie Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII Păuleşti 5,65 4,55 5,10
1891 Romanof Marcel Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 5,65 4,55 5,10
1892 Lepădat Marius-Stelian Şcoala cu clasele I-VIII Hînguleşti 5,60 4,60 5,10
1893 Antonaş Alexandru Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 7,15 3,00 5,07
1894 Petrescu Irina-Felicia Şcoala cu clasele I-VIII "Ionel Sîrbu" Ciorăşti 6,25 3,90 5,07
1895 Bratu Ionuţ Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 6,20 3,95 5,07
1896 Leonte Cătălin Mihai Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 6,20 3,95 5,07
1897 Avram LenuȚa Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 6,05 4,10 5,07
1898 Beteringhe Constantin-Cosmin Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 6,00 4,15 5,07
1899 Bratosin Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 6,00 4,15 5,07
1900 Damiean Dan-Alexandru Liceul cu Program Sportiv Focşani 6,00 4,15 5,07
1901 Groza Ionela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 6,00 4,15 5,07
1902 Argatu Alina Şcoala cu clasele I-VIII Răstoaca 5,70 4,45 5,07
1903 Curteanu Lucian Gigel Şcoala cu clasele I-VIII Tîmboieşti 5,15 5,00 5,07
1904 Oprea Livia Şcoala cu clasele I-VIII Coroteni 7,15 2,95 5,05
1905 Dîrdală Iancu Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 7,10 3,00 5,05
1906 DuȚă Ștefan Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 7,10 3,00 5,05
1907 Fîntînaru Dorel Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 7,10 3,00 5,05
1908 Vlase Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 6,65 3,45 5,05
1909 Stan Maria Emanuela Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 6,60 3,50 5,05
1910 ȚuȚoiu Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Hăulişca 6,60 3,50 5,05
1911 Vulpoiu Mariana Şcoala cu clasele I-VIII Vetrești Herăstrău 6,40 3,70 5,05
1912 Abeaboeru Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Urecheşti 6,10 4,00 5,05
1913 Băcan Tudorel Costel Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 6,10 4,00 5,05
1914 Bărbuntoiu Cristian - Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Bordeasca Veche 6,10 4,00 5,05
1915 Saghin Iustina Şcoala cu clasele I-VIII Nistoreşti 6,05 4,05 5,05
1916 Sandu Maria - Isabela Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 5,60 4,50 5,05
1917 Sevastre Ionela-Maricela Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 5,60 4,50 5,05
1918 Apetrei George -Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Ţifeşti 5,00 5,10 5,05
1919 Cimpoeşu Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 5,00 5,10 5,05
1920 Hîngu Andreea-Alicia Şcoala cu clasele I-VIII Tănăsoaia 5,00 5,10 5,05
1921 Laica Ionuţ.Laurenţiu Şcoala cu clasele I-VIII Homocea 3,45 6,65 5,05
1922 Tuvene Petruţa Şcoala cu clasele I-VIII Spineşti 6,55 3,50 5,02
1923 Grigoraş Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Ciuşlea 6,25 3,80 5,02
1924 Manea Marian Cristinel Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 6,15 3,90 5,02
1925 Spataru Camelia Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 6,05 4,00 5,02
1926 Petrea Maria-Marinela Şcoala cu clasele I-VIII Homocea 5,50 4,55 5,02
1927 Balaş Claudiu Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 4,20 5,85 5,02
1928 Caramet Marius Şcoala cu clasele I-VIII Coteşti 7,40 2,60 5,00
1929 Mînea Mirel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 7,25 2,75 5,00
1930 Lupu Ionica Şcoala cu clasele I-VIII Bîrseşti 6,20 3,80 5,00
1931 Stan Dorina-Liliana Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 6,10 3,90 5,00
1932 Pioara Alin Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 5,80 4,20 5,00
1933 Asan Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 5,75 4,25 5,00
1934 CîȚu Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Hăulişca 5,70 4,30 5,00
1935 Tudorache Ionut Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 6,15 3,80 4,97
1936 Rugină Alexandru- Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII Fitioneşti 6,10 3,85 4,97
1937 Herchia Andreea-Violeta Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 6,05 3,90 4,97
1938 Purcel Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 6,00 3,95 4,97
1939 Ionescu Carmen Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Bogza 5,95 4,00 4,97
1940 Necula Marius-Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Răstoaca 5,90 4,05 4,97
1941 Muteş Loredana Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Coteşti 5,85 4,10 4,97
1942 Chelaru Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 5,60 4,35 4,97
1943 Moldoveanu FlorenȚa Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 5,60 4,35 4,97
1944 Ursu Dorinel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Hăulişca 5,50 4,45 4,97
1945 Papuc Dorina Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 5,30 4,65 4,97
1946 Ene Anca-Elena Şcoala cu clasele I-VIII Ţifeşti 5,00 4,95 4,97
1947 Simion Denisa Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 7,50 2,40 4,95
1948 Anghel Petrică Şcoala cu clasele I-VIII Bordeşti 6,85 3,05 4,95
1949 Dăncioiu Denisa Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 6,80 3,10 4,95
1950 Ursu Marian-Fănică Școala cu clasele I-VIII Coza 6,80 3,10 4,95
1951 Puflea Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 6,70 3,20 4,95
1952 Stoian Iuliana - Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Tătăranu 6,40 3,50 4,95
1953 Ciubotaru Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Ciuşlea 6,10 3,80 4,95
1954 Calmuc Valentin-Marian Şcoala cu clasele I-VIII Bogheşti 6,00 3,90 4,95
1955 Alexandru Teodor-Costel Şcoala cu clasele I-VIII Angheleşti 5,90 4,00 4,95
1956 Cristea Violeta Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 5,90 4,00 4,95
1957 Dalica Violeta - Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 5,40 4,50 4,95
1958 Ciută Stanică Şcoala cu clasele I-VIII Nistoreşti 5,10 4,80 4,95
1959 Zară Anamaria-Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 7,70 2,15 4,92
1960 Gheorghiţă Dan Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 7,15 2,70 4,92
1961 Dragomir Fernando - Marian Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 6,85 3,00 4,92
1962 Chetroiu Liviu-Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 6,75 3,10 4,92
1963 Bădic Vasilică Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 6,60 3,25 4,92
1964 Sandu Andreea Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Mirceşti 6,55 3,30 4,92
1965 Dragu Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 6,15 3,70 4,92
1966 Popa Ioana Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 6,10 3,75 4,92
1967 Harabagiu Ion NeluȚu Şcoala cu clasele I-VIII Vîrteşcoiu 5,25 4,60 4,92
1968 Neagu Cosmin-Laurenţiu Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 5,15 4,70 4,92
1969 Ţîrdea Vasilică Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 5,05 4,80 4,92
1970 Dinu Cătălin - Mihai Şcoala cu clasele I-VIII "Mihail Armencea" Adjud 4,55 5,30 4,92
1971 Nour Florin-Dorin Şcoala cu clasele I-VIII Ţifeşti 4,50 5,35 4,92
1972 Hîrşu George - Răzvan Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 7,80 2,00 4,90
1973 Donisanu Marina Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 7,30 2,50 4,90
1974 Simion Alexandra Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Străoane 7,05 2,75 4,90
1975 Zinovie Iulian Costinel Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 6,80 3,00 4,90
1976 Vasilică NeluȚa Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 6,50 3,30 4,90
1977 State Larisa Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 6,40 3,40 4,90
1978 Braşoveanu Lilia-Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 6,30 3,50 4,90
1979 NegruȚă Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Hăulişca 6,25 3,55 4,90
1980 Dobre George-Catalin Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 6,10 3,70 4,90
1981 Bostan Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 5,95 3,85 4,90
1982 Ichim Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 5,80 4,00 4,90
1983 Ștefan George Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 5,80 4,00 4,90
1984 Vintilă Cristina-Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 5,65 4,15 4,90
1985 Ştefănescu Răzvan-Ionel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 5,60 4,20 4,90
1986 Iuga Ion Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 5,30 4,50 4,90
1987 Bratu Georgeta Bianca Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 8,15 1,60 4,87
1988 Filote Tatiana Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 7,25 2,50 4,87
1989 Alpreotesei Rareş Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 7,05 2,70 4,87
1990 Chirică Iulian Şcoala cu clasele I-VIII Bahnele 6,80 2,95 4,87
1991 Filimon Alexandru Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 6,75 3,00 4,87
1992 Alexandru Mădălin Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 6,65 3,10 4,87
1993 Ivanovici Otilia LenuȚa Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 6,65 3,10 4,87
1994 Turea Monica-Sorina Şcoala cu clasele I-VIII Bahnele 6,55 3,20 4,87
1995 Anghel Dănuţ Georgian Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 6,50 3,25 4,87
1996 David Cristian Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 6,45 3,30 4,87
1997 Mihalache Mirela Şcoala cu clasele I-VIII Mirceşti 6,25 3,50 4,87
1998 Isac Narcisa Şcoala cu clasele I-VIII Ireşti 5,90 3,85 4,87
1999 Terţiu Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 5,85 3,90 4,87
2000 Petcu Ionela-Irina Şcoala cu clasele I-VIII Tănăsoaia 5,80 3,95 4,87
2001 Moroiu Ionuţ Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Cîndeşti 5,65 4,10 4,87
2002 Manolache Raluca Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 5,55 4,20 4,87
2003 Filimon Marius-Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bilieşti 5,45 4,30 4,87
2004 Haraga Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Tănăsoaia 5,00 4,75 4,87
2005 Grozavu Alexandru Răzvan Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 6,20 3,50 4,85
2006 Bahnă Mihai Şcoala cu clasele I-VIII Pituluşa 6,00 3,70 4,85
2007 Cuciuc Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 5,95 3,75 4,85
2008 Dragomir Bianca Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 5,95 3,75 4,85
2009 Vasile Cristina Violeta Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 5,90 3,80 4,85
2010 Borodea Mădălin -Nicuşor Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 5,70 4,00 4,85
2011 Merăuţă Giorgiana Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 5,20 4,50 4,85
2012 Grosu Andrei- Richard Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 5,10 4,60 4,85
2013 Dincă Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 5,05 4,65 4,85
2014 Uluitu Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Câmpineanu" Câmpineanca 4,50 5,20 4,85
2015 Zahiu Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Lespezi 3,90 5,80 4,85
2016 Radu Marius -Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 3,80 5,90 4,85
2017 Ivancea Narcis Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Bradului 7,05 2,60 4,82
2018 Buzatu Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 6,30 3,35 4,82
2019 Zamfir Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 6,25 3,40 4,82
2020 Angheluţă Cristian Marian Şcoala cu clasele I-VIII Răstoaca 5,35 4,30 4,82
2021 Matei Daniel Vlad Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 7,30 2,30 4,80
2022 Alexandru Florentina-Geanina Şcoala cu clasele I-VIII Boţîrlău 6,70 2,90 4,80
2023 Cristinoiu Vasilica-Denisa Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 6,70 2,90 4,80
2024 Şerban Monica Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 6,60 3,00 4,80
2025 Gogotă Irina Diana Şcoala cu clasele I-VIII Ciuşlea 6,50 3,10 4,80
2026 Samoilă Florin Școala cu clasele I-VIII Coza 6,05 3,55 4,80
2027 Hanţu George-Eduard Liceul cu Program Sportiv Focşani 6,00 3,60 4,80
2028 Strauneanu Madalina Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 6,00 3,60 4,80
2029 Manole Iulian Robert Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 5,60 4,00 4,80
2030 Neagu Vasilică-Ştefan Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 5,50 4,10 4,80
2031 Puiu Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 5,20 4,40 4,80
2032 Craciun Gheorghita Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 5,00 4,60 4,80
2033 Constantin Georgiana-Livia Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 4,40 5,20 4,80
2034 Muşat Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 8,10 1,45 4,77
2035 Andrei Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 7,35 2,20 4,77
2036 Bîra Andrei Vlăduţ Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 6,40 3,15 4,77
2037 Baldin Gianina Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 6,10 3,45 4,77
2038 Enache Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Burca 5,95 3,60 4,77
2039 Bilibou Andreea-Diana Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 5,45 4,10 4,77
2040 Popescu MihăiȚă Şcoala cu clasele I-VIII Păuleşti 5,00 4,55 4,77
2041 Rusu Virgil Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 4,65 4,90 4,77
2042 Sîrbu Ionelia Anamaria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Gugeşti 7,45 2,05 4,75
2043 Ursu Claudia ClaudiȚa Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 6,20 3,30 4,75
2044 Nicoară Iulian Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Jos 6,10 3,40 4,75
2045 Ciobanu Petruş Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 6,00 3,50 4,75
2046 Ilie IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Străoane 6,00 3,50 4,75
2047 Nicu Marian-Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 6,00 3,50 4,75
2048 Perişan Oana Tatiana Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 5,90 3,60 4,75
2049 Amăricăi Cosmin -PetruȚ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Străoane 5,80 3,70 4,75
2050 Haimana Florin Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 5,80 3,70 4,75
2051 Serea Robert Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 5,50 4,00 4,75
2052 Cristea Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 5,10 4,40 4,75
2053 Zamfir Sorin Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 4,50 5,00 4,75
2054 Manolache Liviu Florin Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 7,55 1,90 4,72
2055 Pleşcan Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 6,75 2,70 4,72
2056 Manta Bianca-Elena Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 6,30 3,15 4,72
2057 Bălan Lucian Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 6,10 3,35 4,72
2058 Petrea Andreea Ionela Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 6,05 3,40 4,72
2059 Herchea Crina-Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 6,00 3,45 4,72
2060 Blăgan Gabriel- Emanuel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Străoane 5,95 3,50 4,72
2061 Voicu IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Coroteni 5,95 3,50 4,72
2062 Rusu Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 5,65 3,80 4,72
2063 Cristian Dragoş-Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 4,90 4,55 4,72
2064 Isofache Cornelia Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII Coroteni 7,45 1,95 4,70
2065 Irimia Mădălina Corina Şcoala cu clasele I-VIII Ciuşlea 7,40 2,00 4,70
2066 Busuioc Mihaela Paula Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 7,30 2,10 4,70
2067 Giurgea Alin Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 6,75 2,65 4,70
2068 Togan Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 6,60 2,80 4,70
2069 Trifan Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 6,45 2,95 4,70
2070 Mocanu Marcel-Florentin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 6,40 3,00 4,70
2071 Drăgoi Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Burca 6,00 3,40 4,70
2072 Sava Oana Şcoala cu clasele I-VIII Bahnele 5,90 3,50 4,70
2073 Lungu Costel Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 5,50 3,90 4,70
2074 Dragotă Ion Şcoala cu clasele I-VIII Băleşti 5,00 4,40 4,70
2075 Spânu Mirela-Mirabela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 7,35 2,00 4,67
2076 Labă Daniela Violeta Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 7,15 2,20 4,67
2077 Tufaru Andy-Florin Liceul cu Program Sportiv Focşani 6,85 2,50 4,67
2078 Alexe Teodor-Cristinel Liceul cu Program Sportiv Focşani 6,50 2,85 4,67
2079 Olaru Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Boţîrlău 6,35 3,00 4,67
2080 Neagu Mădălina Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 5,85 3,50 4,67
2081 Gutunoi Mădălin Marian Şcoala cu clasele I-VIII Faraoanele 5,60 3,75 4,67
2082 Postolache Nicu Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 5,60 3,75 4,67
2083 Costache Andreea- Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Clipiceşti 5,25 4,10 4,67
2084 Andrei Maricel DănuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 5,05 4,30 4,67
2085 Iordăchescu Sorela-Laura Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 7,30 2,00 4,65
2086 Lera Diana- Valentina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Străoane 7,25 2,05 4,65
2087 Ilie Mădălina Florina Şcoala cu clasele I-VIII "Mihail Armencea" Adjud 6,70 2,60 4,65
2088 Surugiu Maria Cristina Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 6,65 2,65 4,65
2089 Păcuraru Nicuşor-Marius Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 6,55 2,75 4,65
2090 Drăgălai Victor-Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 6,00 3,30 4,65
2091 Dobrin Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 5,80 3,50 4,65
2092 Galoiu Catalina Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 5,80 3,50 4,65
2093 Raiu Silviu-Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 5,30 4,00 4,65
2094 Andronache Cristian Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 5,15 4,15 4,65
2095 Saulea Paul - Ştefan Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 5,05 4,25 4,65
2096 Iacob Corina Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 4,70 4,60 4,65
2097 Toma Elis Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 7,25 2,00 4,62
2098 Olteanu Nicolae Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 6,70 2,55 4,62
2099 Olaru Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Mănăstirească 6,15 3,10 4,62
2100 Bălănuţă Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Vetrești Herăstrău 6,05 3,20 4,62
2101 Ciucă Iulian Cătălin Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 6,00 3,25 4,62
2102 Radu Calin-Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 6,00 3,25 4,62
2103 Doldor Valentina Şcoala cu clasele I-VIII Nistoreşti 5,85 3,40 4,62
2104 Vrînceanu Răzvan Iulian Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 5,85 3,40 4,62
2105 Iordache IonuȚ Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Tîmboieşti 5,75 3,50 4,62
2106 Skovronschi Dominicu Bogdan Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 5,65 3,60 4,62
2107 Nişcoveanu Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 4,95 4,30 4,62
2108 Bîndar Ana-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Nistoreşti 7,35 1,85 4,60
2109 Jitea Petru Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 6,65 2,55 4,60
2110 Dumitru Mihaela Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 6,55 2,65 4,60
2111 Burloiu Mioara Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 6,10 3,10 4,60
2112 Calimandruc Georgiana Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Mirceşti 5,70 3,50 4,60
2113 Herchea Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 5,70 3,50 4,60
2114 Nicolau George Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 5,70 3,50 4,60
2115 ManoliȚă Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 5,65 3,55 4,60
2116 Manea Anca Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Angheleşti 5,60 3,60 4,60
2117 Păduraru Andrei Marian Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 5,10 4,10 4,60
2118 Soare Cosmin-Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 5,00 4,20 4,60
2119 Lungu Mihai Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Sus 4,90 4,30 4,60
2120 Tîlvăr Ştefan Şcoala cu clasele I-VIII Bogza 4,70 4,50 4,60
2121 Bughiurlan Cosmin-Viorel Liceul cu Program Sportiv Focşani 4,60 4,60 4,60
2122 Pricop NuȚu Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 4,60 4,60 4,60
2123 Stanciu Alex Cristian Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 7,75 1,40 4,57
2124 Pufulete Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 6,20 2,95 4,57
2125 Behrooz Răzvan Şcoala cu clasele I-VIII Coteşti 6,15 3,00 4,57
2126 Peride Roxana-Petronela Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 6,10 3,05 4,57
2127 Bîrzan Vasilică Şcoala cu clasele I-VIII Spineşti 6,00 3,15 4,57
2128 Buzatu Georgiana-Adela Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 5,65 3,50 4,57
2129 Gurău Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 5,45 3,70 4,57
2130 Sofronie Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 5,45 3,70 4,57
2131 Duminica Minca Teodor Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Burca 5,35 3,80 4,57
2132 Miron Mihai Şcoala cu clasele I-VIII Pituluşa 5,00 4,15 4,57
2133 Dumitru Florin Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 4,65 4,50 4,57
2134 Cosma Valentin Ionel Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 4,60 4,55 4,57
2135 Lăutaru Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Mănăstirească 4,60 4,55 4,57
2136 Şerban Alexandru-Ştefan Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 4,45 4,70 4,57
2137 Tufănoiu Cătălina Şcoala cu clasele I-VIII Bahnele 7,00 2,10 4,55
2138 Constantin Daniel - Laurenţiu Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Bordeasca Veche 6,90 2,20 4,55
2139 Ţiţirigă Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Dumitru Pricop" Negrileşti 6,40 2,70 4,55
2140 Epuraş Adela Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 6,10 3,00 4,55
2141 Crintea Florentina Mirela Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 6,00 3,10 4,55
2142 Bulgaru Floricica Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 5,90 3,20 4,55
2143 Cărea Vasilica Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 5,90 3,20 4,55
2144 Moldoveanu Florentin-Claudiu Liceul cu Program Sportiv Focşani 5,90 3,20 4,55
2145 Buhai Elvis-Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 5,60 3,50 4,55
2146 Ungureanu Adrian Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Rădulescu" Budeşti 5,60 3,50 4,55
2147 Necula Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 5,55 3,55 4,55
2148 Şoric Daniel Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 5,10 4,00 4,55
2149 Mereuţă Dănuţ Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 4,50 4,60 4,55
2150 Cristea George-Marco Liceul cu Program Sportiv Focşani 4,40 4,70 4,55
2151 Iacob Mădălin-Florin Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 6,40 2,65 4,52
2152 Cristea Bianca Elena Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 6,25 2,80 4,52
2153 Bîzu Mirel Şcoala cu clasele I-VIII Coroteni 6,05 3,00 4,52
2154 Ganea Camelia Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 5,40 3,65 4,52
2155 Norocea Aurel-Marinel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Găgeşti - Boloteşti 3,60 5,45 4,52
2156 Untu Robert Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 7,00 2,00 4,50
2157 Prodănescu Victorina Marinela Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 6,80 2,20 4,50
2158 Pahoncea Daniel Florin Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 6,50 2,50 4,50
2159 Lăutaru Marius Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 6,45 2,55 4,50
2160 Demici Marinela-Mirela Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 6,00 3,00 4,50
2161 Irimia Florentina-Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 6,00 3,00 4,50
2162 Stoleru Mădălina Elena Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 5,95 3,05 4,50
2163 Drăghici Ionuţ Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Garoafa 5,90 3,10 4,50
2164 Savin Violeta -Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Dealu Lung 5,60 3,40 4,50
2165 Neculai IonuȚ Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 5,50 3,50 4,50
2166 Antonache Cătălin Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 5,20 3,80 4,50
2167 Crăciun Cătălina-Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Hînguleşti 5,20 3,80 4,50
2168 Avram Elena Marilena Şcoala cu clasele I-VIII Domneşti - Tîrg 4,50 4,50 4,50
2169 Bobaru Nicuşor Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 4,50 4,50 4,50
2170 NiȚă Elena Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Bradului 7,35 1,60 4,47
2171 Boboacă Liliana Şcoala cu clasele I-VIII Gura Caliţei 6,35 2,60 4,47
2172 Debeleac Vicenzzio Andrei Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 6,20 2,75 4,47
2173 Sereda Maricel Şcoala cu clasele I-VIII "Mihail Armencea" Adjud 5,54 3,40 4,47
2174 Ilie Adelina Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 5,50 3,45 4,47
2175 Chirilă Codruţ Mihai Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 5,45 3,50 4,47
2176 Moldoveanu George-Cornel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 5,45 3,50 4,47
2177 Chirilă Mădălina Livia Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 5,25 3,70 4,47
2178 CeoncăȘ Andrei Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Fitioneşti 5,05 3,90 4,47
2179 Balan Cristian Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 3,85 5,10 4,47
2180 Modreanu Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 6,90 2,00 4,45
2181 Herghelegiu Andreea Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Urecheşti 6,85 2,05 4,45
2182 Stăruială Sorin Şcoala cu clasele I-VIII Bahnele 6,40 2,50 4,45
2183 Constantin Simona Ionela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 6,20 2,70 4,45
2184 Marin Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Suraia 5,85 3,05 4,45
2185 Niţică Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 5,80 3,10 4,45
2186 Murgu Angel Iulian Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 5,60 3,30 4,45
2187 Plisc Angela-Alina Şcoala cu clasele I-VIII Reghiu - Şindrilari 5,40 3,50 4,45
2188 Butan Cosmin IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Fitioneşti 5,30 3,60 4,45
2189 Mitu Vladut Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 5,20 3,70 4,45
2190 Bordea Marius Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 5,00 3,90 4,45
2191 Tudoroiu Ionut- Valeriu Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 4,30 4,60 4,45
2192 Rădună Ionela-Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Ionel Sîrbu" Ciorăşti 4,15 4,75 4,45
2193 Relia Pascu Şcoala cu clasele I-VIII Năneşti 4,00 4,90 4,45
2194 Proca IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Feldioara 3,90 5,00 4,45
2195 Tudose Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Lespezi 3,75 5,15 4,45
2196 Tudorache Alina Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Obrejiţa 6,85 2,00 4,42
2197 Rusu Mariana Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 6,60 2,25 4,42
2198 Ghiorghiaş Răzvan Marian Şcoala cu clasele I-VIII Voetin 6,35 2,50 4,42
2199 Creţu Robert-Ionuţ Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 5,85 3,00 4,42
2200 Lăţcan Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 5,85 3,00 4,42
2201 Stan Mihail Şcoala cu clasele I-VIII Faraoanele 5,85 3,00 4,42
2202 Turea Mihai Şcoala cu clasele I-VIII Vintileasca 5,75 3,10 4,42
2203 Băţaru Ştefan Emanuel Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 5,35 3,50 4,42
2204 Ardeleanu Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 4,65 4,20 4,42
2205 Balasi Georgica Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 4,35 4,50 4,42
2206 Vlad Ana Şcoala cu clasele I-VIII Goleşti 3,20 5,65 4,42
2207 Vişan Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Hînguleşti 6,05 2,75 4,40
2208 Popa Silviu-Eugen Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 5,90 2,90 4,40
2209 Bran Emanuel Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 5,80 3,00 4,40
2210 Balta Valentina Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 5,10 3,70 4,40
2211 Barcsa Gabor Şcoala cu clasele I-VIII Domneşti - Tîrg 4,80 4,00 4,40
2212 Lalu Cristian Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Jitia 4,80 4,00 4,40
2213 Vulcan Dorinel-Vasilică Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 4,45 4,35 4,40
2214 Zlate Madalina-Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Bogheşti 4,20 4,60 4,40
2215 Bădic Nicoleta Cristina Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 4,00 4,80 4,40
2216 Matei Ionuţ Silvian Şcoala cu clasele I-VIII Cîndeşti 6,75 2,00 4,37
2217 Popescu Ion Şcoala cu clasele I-VIII Coroteni 6,30 2,45 4,37
2218 Andronic Alin - NicuȘor Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 6,10 2,65 4,37
2219 Ifrim Nelu-Marian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 6,05 2,70 4,37
2220 Boubătrîn George Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 5,85 2,90 4,37
2221 Novac Elena Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 5,60 3,15 4,37
2222 Neagu Ioana Gianina Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 5,45 3,30 4,37
2223 Durac Vali Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 5,25 3,50 4,37
2224 Brădac Ionel Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 4,35 4,40 4,37
2225 Mititelu Corina Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 6,60 2,10 4,35
2226 Neagu Florina Şcoala cu clasele I-VIII Vîrteşcoiu 6,60 2,10 4,35
2227 Alban Silviana Adriana Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 6,50 2,20 4,35
2228 Olaru Cristina Iulia Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 6,20 2,50 4,35
2229 Căliment Monica Florina Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 5,80 2,90 4,35
2230 Ilinca Andreea Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 5,70 3,00 4,35
2231 Haret Narcisa Claudia Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 5,60 3,10 4,35
2232 ChiriȚă Andrei Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Faraoanele 5,50 3,20 4,35
2233 Pătrăscan Ciprian Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 5,40 3,30 4,35
2234 Cocoşilă Elena Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 5,20 3,50 4,35
2235 Manea Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Tătăranu 5,20 3,50 4,35
2236 Nechifor George Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 5,00 3,70 4,35
2237 Neculai Ştefan Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 4,70 4,00 4,35
2238 Petrea Ionuţ- Teodor Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 4,45 4,25 4,35
2239 Zmeu Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 6,95 1,70 4,32
2240 Ifrim Elvis-Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Tănăsoaia 6,75 1,90 4,32
2241 Nistoroiu Adrian Lucian Şcoala cu clasele I-VIII Nistoreşti 5,85 2,80 4,32
2242 Jinga Fănel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 5,80 2,85 4,32
2243 Ciochină Lucian Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 5,70 2,95 4,32
2244 Năstase George-Daniel Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 5,65 3,00 4,32
2245 Apostolescu Florin Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 5,50 3,15 4,32
2246 Duta Laurentiu Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 5,20 3,45 4,32
2247 Buciog Roberto Valentin Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 5,15 3,50 4,32
2248 Mitală Remus Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 5,15 3,50 4,32
2249 Bîgiu LenuȚa Şcoala cu clasele I-VIII Păuleşti 5,10 3,55 4,32
2250 Lăbunţ Nicu-Alin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 5,10 3,55 4,32
2251 Zbughiu Mirela Diana Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 6,65 1,95 4,30
2252 Ifrim Vasilică Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 6,10 2,50 4,30
2253 Ștefan Ion Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 6,10 2,50 4,30
2254 Grafu Valentin Marius Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 6,00 2,60 4,30
2255 Zghera Daniela Liceul cu Program Sportiv Focşani 5,60 3,00 4,30
2256 Ioanăş Ionuţ-Iulian Liceul cu Program Sportiv Focşani 5,40 3,20 4,30
2257 Docan Ștefănel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 5,10 3,50 4,30
2258 Pascal Alexandru - Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 5,10 3,50 4,30
2259 Jugaru Raul-Valentin Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 4,10 4,50 4,30
2260 Drogeanu Mariana Şcoala cu clasele I-VIII "Ionel Sîrbu" Ciorăşti 2,80 5,80 4,30
2261 Ploscaru Ana-Maria Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 6,55 2,00 4,27
2262 Cîrcea Mihăiţă Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Urecheşti 6,35 2,20 4,27
2263 Grosu Ionuţ Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 6,05 2,50 4,27
2264 Chetreanu Ionela Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 5,60 2,95 4,27
2265 Grecu Alin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 5,50 3,05 4,27
2266 Ilie Gina-Giuliana Şcoala cu clasele I-VIII Boţîrlău 5,10 3,45 4,27
2267 Ursache Cătălin IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Bradului 5,05 3,50 4,27
2268 Pintilie Valentin Şcoala cu clasele I-VIII "Mihail Armencea" Adjud 4,90 3,65 4,27
2269 Cârstelu Virgil-Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 6,50 2,00 4,25
2270 Bejan Florentina-Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 6,00 2,50 4,25
2271 Vlad Andreea Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Garoafa 5,95 2,55 4,25
2272 Gheorghe Cristian Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 5,60 2,90 4,25
2273 Ostafi Cătălin Valeraş Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 5,45 3,05 4,25
2274 Bălăjel Larisa Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 5,25 3,25 4,25
2275 Pîslaru Vasilică Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 5,00 3,50 4,25
2276 Popescu DănuȚ Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Bradului 5,00 3,50 4,25
2277 Radu Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 5,00 3,50 4,25
2278 Jinga Marius- Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 4,90 3,60 4,25
2279 Radu Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Fitioneşti 4,50 4,00 4,25
2280 Chiriac Marian Elvis Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 4,40 4,10 4,25
2281 Cojocaru Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 4,15 4,35 4,25
2282 Munteanu Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Putna 3,40 5,10 4,25
2283 Roman Diana Florentina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Suraia 6,05 2,40 4,22
2284 Durlea Florin Şcoala cu clasele I-VIII Coteşti 5,95 2,50 4,22
2285 Oană Radu Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 5,95 2,50 4,22
2286 Tănase Răzvan Mihai Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 5,10 3,35 4,22
2287 Lancea Elvis Narcis Şcoala cu clasele I-VIII Mirceşti 4,45 4,00 4,22
2288 Oprea Florina-Andreea Şcoala cu clasele I-VIII "Ionel Sîrbu" Ciorăşti 3,95 4,50 4,22
2289 Nicuţu Mădălina Liliana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Gugeşti 5,90 2,50 4,20
2290 Savin Valentina-Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 5,55 2,85 4,20
2291 Boţu Aurelia Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 5,20 3,20 4,20
2292 Nenciu Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 5,20 3,20 4,20
2293 Cioarec Georgel Şcoala cu clasele I-VIII Clipiceşti 5,10 3,30 4,20
2294 Sandu Gheorghe Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 5,10 3,30 4,20
2295 Halip Florentina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 4,90 3,50 4,20
2296 Mînea Mariana Şcoala cu clasele I-VIII "Mihail Armencea" Adjud 4,90 3,50 4,20
2297 Ochean Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 4,65 3,75 4,20
2298 Manea Vasilica Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 4,60 3,80 4,20
2299 Boldeanu Gina Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 4,40 4,00 4,20
2300 RughiniȘ Nicolae Alin Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 4,40 4,00 4,20
2301 Briciu Mădălina Elena Şcoala cu clasele I-VIII Angheleşti 4,25 4,15 4,20
2302 Epurică Simona Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 4,10 4,30 4,20
2303 Avram George Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 4,00 4,40 4,20
2304 Morăraşu Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 6,15 2,20 4,17
2305 Halip Aurelia Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 5,60 2,75 4,17
2306 Toniţă Florentina-Andreea Grupul Şcolar Mărăşeşti 5,50 2,85 4,17
2307 Datcu Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 5,35 3,00 4,17
2308 Vizitiu Marius Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Mănăstirească 5,35 3,00 4,17
2309 Ilie Mădălina Ionela Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 5,20 3,15 4,17
2310 Irimia Ionuţ-Nelu Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 5,10 3,25 4,17
2311 Petrea RareȘ Giorgian Şcoala cu clasele I-VIII Domneşti - Tîrg 4,85 3,50 4,17
2312 PleȘcan Robert-Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Ionel Sîrbu" Ciorăşti 4,80 3,55 4,17
2313 Celmic Irina Denisa Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 6,30 2,00 4,15
2314 Cosma Vasile Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 5,90 2,40 4,15
2315 Neagu Mihai Dorin Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 5,80 2,50 4,15
2316 Șaigău Elena OlguȚa Şcoala cu clasele I-VIII Faraoanele 5,60 2,70 4,15
2317 HuȚu Marius Şcoala cu clasele I-VIII Faraoanele 5,40 2,90 4,15
2318 ToderiȚă Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 5,20 3,10 4,15
2319 Oancă Elena-Deniza Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 5,00 3,30 4,15
2320 Lefter Adela Cătălina Şcoala cu clasele I-VIII Faraoanele 4,80 3,50 4,15
2321 Mihu Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 4,10 4,20 4,15
2322 Coforea Elena Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 3,80 4,50 4,15
2323 Brescan IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 3,10 5,20 4,15
2324 Crăciun Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 6,25 2,00 4,12
2325 Antonache Cosmin Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Voetin 5,75 2,50 4,12
2326 Neagu Marius Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Mănăstirească 5,75 2,50 4,12
2327 Măimăscu Gianina Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 5,55 2,70 4,12
2328 Pana Adrian Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 5,25 3,00 4,12
2329 Soltan Cătălina - Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Bordeasca Veche 5,25 3,00 4,12
2330 Coman Valentin-Dănuţ Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 5,10 3,15 4,12
2331 Popa Claudiu Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Câmpineanu" Câmpineanca 4,70 3,55 4,12
2332 Sandu Mihai-Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 4,35 3,90 4,12
2333 Bîca Mihai Manuel Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 5,20 3,00 4,10
2334 Cojocea Emanuela Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 5,20 3,00 4,10
2335 Ceobotaru Sanda-Georgiana Liceul cu Program Sportiv Focşani 5,05 3,15 4,10
2336 Arghiroiu Nelu Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 4,95 3,25 4,10
2337 Stoica Sebastian Nicolae Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 4,80 3,40 4,10
2338 Sandu Theodor Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 4,70 3,50 4,10
2339 Chirilă Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 4,10 4,10 4,10
2340 Caloian Ionică Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 4,00 4,20 4,10
2341 Vlase Oana-Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Boţîrlău 4,00 4,20 4,10
2342 Laigner Mihaela-Roxana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 6,35 1,80 4,07
2343 Alban Iustina Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 6,05 2,10 4,07
2344 VelniȚă Maricel Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 5,65 2,50 4,07
2345 Capbun Loredana Şcoala cu clasele I-VIII Băleşti 5,35 2,80 4,07
2346 Herchea Monica Şcoala cu clasele I-VIII Cîmpuri 5,10 3,05 4,07
2347 Andronic Ștefănel Iulian Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 5,00 3,15 4,07
2348 Puţoi Nina Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 4,90 3,25 4,07
2349 Şogor George-Emanuel Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 4,65 3,50 4,07
2350 Arsene Elena- Bianca Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 4,15 4,00 4,07
2351 Batog Liliana-Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Ionel Sîrbu" Ciorăşti 2,45 5,70 4,07
2352 Micu Laurenţiu Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 5,60 2,50 4,05
2353 Sava Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Rotileştii Mari 5,60 2,50 4,05
2354 Stratulat-Ilie Joiţa-Mirela Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 5,40 2,70 4,05
2355 GhiuȘ Ștefan Dumitru Şcoala cu clasele I-VIII Angheleşti 5,00 3,10 4,05
2356 Blidaru Răzvan-Bogdan Liceul cu Program Sportiv Focşani 4,40 3,70 4,05
2357 CăiȚanu Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 4,00 4,10 4,05
2358 Mereuţă Monica Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 3,10 5,00 4,05
2359 Diaconu Vasilică-Florin Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 6,05 2,00 4,02
2360 Prisecaru Claudia Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 6,05 2,00 4,02
2361 Ilie Monica Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 6,00 2,05 4,02
2362 Pintilie Florentina Şcoala cu clasele I-VIII Domneşti - Tîrg 5,85 2,20 4,02
2363 Iancu Eduard-Cornel Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 5,55 2,50 4,02
2364 Boştiog Leila Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 5,00 3,05 4,02
2365 Tudorache Marta-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 6,50 1,50 4,00
2366 Mânea Marlena Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 6,20 1,80 4,00
2367 Oprea Vasile-Sorin Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 5,60 2,40 4,00
2368 Vulpoiu Ionelia Şcoala cu clasele I-VIII Vetrești Herăstrău 5,40 2,60 4,00
2369 Dobre IonuȚ Adrian Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 5,00 3,00 4,00
2370 Lăbunţ Ionel-Marian Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Jos 5,00 3,00 4,00
2371 Pîrlog Andra-Teodora Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 5,00 3,00 4,00
2372 Humă Cosmin Nicolae Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 4,70 3,30 4,00
2373 Florea Vasile-Oprişan Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 4,60 3,40 4,00
2374 Andrei Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 4,50 3,50 4,00
2375 Ilie Vica Şcoala cu clasele I-VIII Boţîrlău 4,30 3,70 4,00
2376 Radu Liviu-Madălin Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 4,00 4,00 4,00
2377 Manea Maricica Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 3,80 4,20 4,00
2378 Aron Narcis Iulian Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 3,75 4,25 4,00
2379 Lepădat Alin-Costel Şcoala cu clasele I-VIII Pituluşa 5,95 2,00 3,97
2380 Dobrea Andrei-Denis Liceul cu Program Sportiv Focşani 5,85 2,10 3,97
2381 Soare Bianca Ana-Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 5,80 2,15 3,97
2382 Alexandru Ioana Şcoala cu clasele I-VIII Boţîrlău 5,75 2,20 3,97
2383 Cârlan NicuȘor Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 5,50 2,45 3,97
2384 Oncioiu Cătălin Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 5,35 2,60 3,97
2385 Dascălu Ștefan Şcoala cu clasele I-VIII Coroteni 5,00 2,95 3,97
2386 Cozma Mihăiţă Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 4,45 3,50 3,97
2387 Jinga George-Vladut Şcoala cu clasele I-VIII Răcoasa 4,45 3,50 3,97
2388 Cătănoiu Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 3,95 4,00 3,97
2389 PoroȘnicu AuraȘ Fănică Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 6,40 1,50 3,95
2390 Trandafir Ionela Andra Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 6,40 1,50 3,95
2391 Manea Costel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Bordeasca Veche 5,90 2,00 3,95
2392 RacoviȚeanu Florin Georgian Şcoala cu clasele I-VIII Obrejiţa 5,45 2,45 3,95
2393 Bîra Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Gura Caliţei 5,40 2,50 3,95
2394 Ştefan Elena Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Burca 5,35 2,55 3,95
2395 Tudor Niculina - Carmen Şcoala cu clasele I-VIII Băleşti 5,05 2,85 3,95
2396 Aldea Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Hînguleşti 4,60 3,30 3,95
2397 Gavrilă Maricela-Daniela Şcoala cu clasele I-VIII Spineşti 4,45 3,45 3,95
2398 Drăgălai Robert-Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 4,40 3,50 3,95
2399 Modreanu Adrian-Mihai Şcoala cu clasele I-VIII Bordeşti 4,40 3,50 3,95
2400 Macovei Oana-Roxana Şcoala cu clasele I-VIII Feldioara 3,80 4,10 3,95
2401 Ciută Gabriela Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 5,85 2,00 3,92
2402 Nicu Eusebiu-Eugen Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 5,40 2,45 3,92
2403 Enachi Maria-Alexandra Liceul cu Program Sportiv Focşani 5,25 2,60 3,92
2404 Damian DănuȚ Marian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 4,25 3,60 3,92
2405 Hangăniţa Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 5,80 2,00 3,90
2406 Avramescu Roxana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 5,20 2,60 3,90
2407 Ceoarec Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Vîrteşcoiu 5,20 2,60 3,90
2408 Palade Marius - Lucian Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 4,25 3,55 3,90
2409 Sandu Constantin Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 4,00 3,80 3,90
2410 Poloboc Florin Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 3,85 3,95 3,90
2411 Covrig Alexandru Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 3,80 4,00 3,90
2412 Jălăboiu Silviu Şcoala cu clasele I-VIII Reghiu - Şindrilari 3,80 4,00 3,90
2413 Buloiu Ionuţ Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 3,70 4,10 3,90
2414 Bostan Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 3,50 4,30 3,90
2415 Irimia Luţa-Elisaveta Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 6,25 1,50 3,87
2416 Mititelu Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 5,55 2,20 3,87
2417 Negru Dorin Şcoala cu clasele I-VIII Bahnele 5,25 2,50 3,87
2418 Ursu Adrian Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Coroteni 4,30 3,45 3,87
2419 Lungu Mălin-PetruȚ Şcoala cu clasele I-VIII "Ionel Sîrbu" Ciorăşti 3,65 4,10 3,87
2420 Defta Ana-Maria Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 6,15 1,55 3,85
2421 Ghinea Adelin Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 5,95 1,75 3,85
2422 Timoianu Marius Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Voetin 5,20 2,50 3,85
2423 Neagu Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Vîrteşcoiu 5,00 2,70 3,85
2424 Dinu Ion-Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Jos 4,70 3,00 3,85
2425 Prahoveanu Ștefan Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Bradului 4,25 3,45 3,85
2426 Puţoi Marius Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 3,90 3,80 3,85
2427 Brânduş Andreea Valentina Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 6,15 1,50 3,82
2428 Burdulea Sorina Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 5,65 2,00 3,82
2429 Mardare Florin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 5,65 2,00 3,82
2430 Țîru Angel - Marius Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 4,95 2,70 3,82
2431 Ostafe Nicuşor Şcoala cu clasele I-VIII Hînguleşti 4,65 3,00 3,82
2432 Bucur Gabi - Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Bordeasca Veche 4,45 3,20 3,82
2433 Anton Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 3,80 3,85 3,82
2434 Şargu Cristian-Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 3,40 4,25 3,82
2435 Cojocaru Andrei Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Domneşti - Tîrg 3,20 4,45 3,82
2436 Stegaru Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 2,90 4,75 3,82
2437 Munteanu Sorina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 5,60 2,00 3,80
2438 Lupu Anton-Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 5,30 2,30 3,80
2439 CocoloȘ George-Alin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bilieşti 5,00 2,60 3,80
2440 Toader Nelu Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 5,00 2,60 3,80
2441 Mocanu Vasile Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 4,60 3,00 3,80
2442 Gavrilă Valentin-Cătălin Liceul cu Program Sportiv Focşani 4,40 3,20 3,80
2443 Cătănoiu IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 4,35 3,25 3,80
2444 Gheorghiţă Vlăduţ-Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 4,00 3,60 3,80
2445 Palma Rodica Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Burca 3,90 3,70 3,80
2446 Dinu Marius Madalin Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 3,60 4,00 3,80
2447 Răşcan Iulia-Nastasia Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Jos 5,60 1,95 3,77
2448 Vasile Cătălin - Nicolae Şcoala cu clasele I-VIII Băleşti 5,15 2,40 3,77
2449 Caba Teodora Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 5,05 2,50 3,77
2450 Veta Adelina Florina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 4,90 2,65 3,77
2451 Ţiroiu Razvan Dumitru Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 4,80 2,75 3,77
2452 AndreȘ Marinela Şcoala cu clasele I-VIII Bîrseşti 3,75 3,80 3,77
2453 Pătrăşcanu Cristi-Petruţ Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 3,55 4,00 3,77
2454 Cornescu Doru - Emilian Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 3,25 4,30 3,77
2455 Rudaru Petrica Şcoala cu clasele I-VIII Băleşti 5,55 1,95 3,75
2456 Arbunescu Alexandru Florin Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 5,50 2,00 3,75
2457 Chiriac Mădălina Ramona Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Jariştea 5,50 2,00 3,75
2458 Hărăbor Ionel- Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Cîmpuri 5,50 2,00 3,75
2459 Bătrînu Dumitru Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 5,40 2,10 3,75
2460 Leahov Mariana Școala cu clasele I-VIII Coza 5,40 2,10 3,75
2461 Mihalache Angela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 5,20 2,30 3,75
2462 Ciochină Sorin - Cristian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Bordeasca Veche 5,00 2,50 3,75
2463 Jinga Marius Cristian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 5,00 2,50 3,75
2464 Lunka George Şcoala cu clasele I-VIII Rotileştii Mari 5,00 2,50 3,75
2465 Paraschiv George Emanuel Şcoala cu clasele I-VIII Mirceşti 5,00 2,50 3,75
2466 Olteanu Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Clipiceşti 4,20 3,30 3,75
2467 Ionescu Răzvan Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 4,00 3,50 3,75
2468 Rebega Ştefan Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 4,00 3,50 3,75
2469 Mîncaciu Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Mihail Armencea" Adjud 3,80 3,70 3,75
2470 Chiriac Ionel Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 3,50 4,00 3,75
2471 Ţurlea Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Boţîrlău 3,50 4,00 3,75
2472 Samoilă Aurelian Răzvan Şcoala cu clasele I-VIII Coteşti 5,35 2,10 3,72
2473 Rusu Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Vetrești Herăstrău 5,05 2,40 3,72
2474 Samson Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Domneşti - Tîrg 5,00 2,45 3,72
2475 Dublea Ana-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Bîrseşti 3,75 3,70 3,72
2476 Marian Georgiana Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 3,65 3,80 3,72
2477 Olteanu Paul George Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 3,45 4,00 3,72
2478 Samoilă Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Lespezi 3,10 4,35 3,72
2479 Crăciun Mirel Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 3,00 4,45 3,72
2480 Moldoveanu Catălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Bordeasca Veche 5,40 2,00 3,70
2481 Munteanu Alexandru Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Obrejiţa 4,85 2,55 3,70
2482 NiȚă Florin- Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Străoane 4,60 2,80 3,70
2483 Lungu Vasile Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Sus 4,40 3,00 3,70
2484 Popoviciu Cristi Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Mirceşti 4,40 3,00 3,70
2485 Bandi Ionelia-Dana Şcoala cu clasele I-VIII Reghiu - Şindrilari 4,30 3,10 3,70
2486 Stan David Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 4,00 3,40 3,70
2487 Haliciu Silviu Iulian Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 3,20 4,20 3,70
2488 Necula Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 3,20 4,20 3,70
2489 Rosu Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Lăstuni 2,90 4,50 3,70
2490 Năstăsache Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 5,10 2,25 3,67
2491 Rotaru Elena Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII Vîrteşcoiu 4,65 2,70 3,67
2492 Marinescu Roxana Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Mihail Armencea" Adjud 4,60 2,75 3,67
2493 Proca Diana Şcoala cu clasele I-VIII Bogheşti 4,10 3,25 3,67
2494 Murgeanu Ionuţ-Radu Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 3,90 3,45 3,67
2495 Dumitrache Adrian Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 3,40 3,95 3,67
2496 Ilieş Bianca Mariana Şcoala cu clasele I-VIII "Mihail Armencea" Adjud 5,65 1,65 3,65
2497 Alecsandru Diana - Claudia Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Bordeasca Veche 5,30 2,00 3,65
2498 Voicu Valentina Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 5,25 2,05 3,65
2499 Cobzaru Tereza Adriana Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 5,10 2,20 3,65
2500 Matei Mădălina Elena Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 4,90 2,40 3,65
2501 Moclea Irina-Diana Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Jos 4,70 2,60 3,65
2502 Miron Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 4,60 2,70 3,65
2503 Adumitrei Adrian Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 4,00 3,30 3,65
2504 Cruceanu Mădălin Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 3,85 3,45 3,65
2505 Cocioabă Ionel Şcoala cu clasele I-VIII Paltin 3,80 3,50 3,65
2506 Nişcoveanu Andreea Simona Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 3,80 3,50 3,65
2507 Căpăţînă Valentin-Georgel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 3,30 4,00 3,65
2508 Ştefan Violeta Şcoala cu clasele I-VIII Voetin 3,30 4,00 3,65
2509 Butan Elena Şcoala cu clasele I-VIII Faraoanele 5,75 1,50 3,62
2510 Vîrlan Annalisa Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 5,10 2,15 3,62
2511 Iancu Nicolae Marian Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 5,00 2,25 3,62
2512 Burdulea Rodica Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 4,35 2,90 3,62
2513 Buga Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Bătineşti 3,30 3,95 3,62
2514 Cruceanu Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Tănăsoaia 3,25 4,00 3,62
2515 Ivan Eliza Madălina Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Bradului 5,75 1,45 3,60
2516 Dristaru George Daniel Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 5,70 1,50 3,60
2517 Jinga Catalin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 5,70 1,50 3,60
2518 Costache Raluca Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 5,00 2,20 3,60
2519 Ponea Iulia-Valentina Şcoala cu clasele I-VIII Gura Caliţei 5,00 2,20 3,60
2520 Lescaie Mihai Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 4,00 3,20 3,60
2521 Stavarache Sebastian Marius Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 3,85 3,35 3,60
2522 Zaharioiu Fănel Şcoala cu clasele I-VIII Nistoreşti 3,80 3,40 3,60
2523 Andronache Valentina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Străoane 5,65 1,50 3,57
2524 Dragomir Oana Şcoala cu clasele I-VIII Domneşti - Tîrg 5,60 1,55 3,57
2525 Filimon Alin-IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Bordeşti 5,15 2,00 3,57
2526 Mocanu Andreea-Alexandra Liceul cu Program Sportiv Focşani 4,65 2,50 3,57
2527 Cismaru Ionel-Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 4,10 3,05 3,57
2528 Bezea Andreea-Elena Şcoala cu clasele I-VIII Gura Caliţei 3,75 3,40 3,57
2529 Chelaru Vasilică Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 3,65 3,50 3,57
2530 Boboc Adelin-Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Reghiu - Şindrilari 3,60 3,55 3,57
2531 Poloboc Adrian - Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 3,15 4,00 3,57
2532 Merăuţă Tudoriţa Şcoala cu clasele I-VIII Gura Caliţei 5,60 1,50 3,55
2533 Voicu Ionelia-Cătălina Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 5,60 1,50 3,55
2534 Telegaru Daniel Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Răzăşească 5,10 2,00 3,55
2535 Tofan Ionuţ-Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 5,10 2,00 3,55
2536 Ștefan Iosif Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 5,05 2,05 3,55
2537 Tudorie Ştefan Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 5,00 2,10 3,55
2538 Mîţu Mihaela Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 4,60 2,50 3,55
2539 Munteanu Gabriel - Ionuţ Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 4,10 3,00 3,55
2540 Vasile Emanuel Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Bradului 4,10 3,00 3,55
2541 Mihăilă Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Faraoanele 5,05 2,00 3,52
2542 Toader Maricela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 3,65 3,40 3,52
2543 Bratu Gabriel-Alexandru Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Focşani 3,30 3,75 3,52
2544 PuȘcaȘu Nicolaos Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 5,50 1,50 3,50
2545 Bălan Cristina Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 5,00 2,00 3,50
2546 Cristea Iliuţă Alex Şcoala cu clasele I-VIII Voetin 5,00 2,00 3,50
2547 Spirea Florina Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 5,00 2,00 3,50
2548 Corodeanu Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 4,90 2,10 3,50
2549 Lungu Ionel Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Sus 4,00 3,00 3,50
2550 Secară Valentin Alin Şcoala cu clasele I-VIII Cîndeşti 3,40 3,60 3,50
2551 Buhus Mihai Şcoala cu clasele I-VIII Bogheşti 3,00 4,00 3,50
2552 Costache Marian Şcoala cu clasele I-VIII Feldioara 2,20 4,80 3,50
2553 Argatu Claudiu-Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Mănăstirească 5,45 1,50 3,47
2554 Bleandă Auraş Florin Şcoala cu clasele I-VIII Voetin 4,45 2,50 3,47
2555 Bratu Tibi Cristian Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 4,45 2,50 3,47
2556 Cimbală Ramon-Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 4,10 2,85 3,47
2557 Bibere Marina Şcoala cu clasele I-VIII Mirceşti 5,40 1,50 3,45
2558 Ungureanu Florin Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 5,35 1,55 3,45
2559 Boldaş Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Ciuşlea 4,40 2,50 3,45
2560 Bucătaru Auraş Georgiana Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 4,40 2,50 3,45
2561 Grosu Rozina Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 4,10 2,80 3,45
2562 Vornicu Virgil Şcoala cu clasele I-VIII Angheleşti 3,90 3,00 3,45
2563 Dobrin Costică Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 3,40 3,50 3,45
2564 Antonese Alexandru Valentin Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 3,20 3,70 3,45
2565 Mihu Vasile Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani 5,30 1,55 3,42
2566 Cernat Marius Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 4,35 2,50 3,42
2567 Cimpoeşu Paulina Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 3,60 3,25 3,42
2568 Romanescu Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Bradului 3,45 3,40 3,42
2569 Vasilache Vasile Vasilică Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 2,90 3,95 3,42
2570 Leustean Ovidiu Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 2,85 4,00 3,42
2571 Amăriei Ionuţ-Neluţ Şcoala cu clasele I-VIII Vetrești Herăstrău 4,80 2,00 3,40
2572 Palade Cosmin-Ilie Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 4,70 2,10 3,40
2573 Lăutaru Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 4,60 2,20 3,40
2574 Grădinaru Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 3,20 3,60 3,40
2575 Ciuciu Anuţa Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 2,60 4,20 3,40
2576 Palade Alina Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 5,00 1,75 3,37
2577 Serban Iuliana Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 4,75 2,00 3,37
2578 Boubătrîn Zinica Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 4,55 2,20 3,37
2579 Dogaru Vasilică Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 2,75 4,00 3,37
2580 Dobrin Robert Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Străoane 5,20 1,50 3,35
2581 Mihalache Alin - Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 5,20 1,50 3,35
2582 Oană Aura Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 5,20 1,50 3,35
2583 Hrubaru Romică Şcoala cu clasele I-VIII Ciuşlea 4,55 2,15 3,35
2584 Andrieş Claudiu-Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 3,80 2,90 3,35
2585 CreȚu Adriana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 3,70 3,00 3,35
2586 Plop Marian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 3,70 3,00 3,35
2587 Miron Fănică-Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Mănăstirească 3,40 3,30 3,35
2588 Romanescu Cristofor Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Bradului 3,25 3,45 3,35
2589 Stănilă Ionuţ Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 2,50 4,20 3,35
2590 Stroia Gianina Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 5,20 1,45 3,32
2591 Dima IonuȚ Cristian Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 5,15 1,50 3,32
2592 Iordache Andreea Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 5,15 1,50 3,32
2593 Puescu Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 4,90 1,75 3,32
2594 Botezatu Adriana Şcoala cu clasele I-VIII Cîndeşti 4,05 2,60 3,32
2595 Muscă Andrada Şcoala cu clasele I-VIII Vîrteşcoiu 5,05 1,55 3,30
2596 Vintilă Ana - Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Mihail Armencea" Adjud 4,60 2,00 3,30
2597 Baciu Bogdan Şcoala cu clasele I-VIII Ploscuţeni 4,10 2,50 3,30
2598 Vîlcu Gheorghe Şcoala cu clasele I-VIII Coroteni 3,60 3,00 3,30
2599 Mocanu Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Reghiu - Şindrilari 3,20 3,40 3,30
2600 Jigarov Alexandru-Cristinel Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 3,00 3,60 3,30
2601 Cernea George-Zeni Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 5,20 1,35 3,27
2602 Lăptucă Valeriu Şcoala cu clasele I-VIII Vintileasca 4,05 2,50 3,27
2603 Luca Georgian Tatian Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 3,90 2,65 3,27
2604 Toader Florina Emanuela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 2,90 3,65 3,27
2605 ChicuȘ Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Faraoanele 5,00 1,50 3,25
2606 Mărgean Denisa Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Voetin 5,00 1,50 3,25
2607 Pal Carmen Adriana Şcoala cu clasele I-VIII Domneşti - Tîrg 5,00 1,50 3,25
2608 Rotaru Elisabeta Florentina Şcoala cu clasele I-VIII Vîrteşcoiu 5,00 1,50 3,25
2609 Vrînceanu Tatiana Lenuţa Şcoala cu clasele I-VIII Ciuşlea 5,00 1,50 3,25
2610 Miu Anicuţa Şcoala cu clasele I-VIII Răstoaca 4,70 1,80 3,25
2611 Safaliche Laurenţiu Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 4,00 2,50 3,25
2612 Lungu Mădălina Florentina Şcoala cu clasele I-VIII Domneşti - Tîrg 3,75 2,75 3,25
2613 Dobrin Felicia Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 3,10 3,40 3,25
2614 Gavrilă Mihaela-Paraschiva Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 2,80 3,70 3,25
2615 Dănilă Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Spineşti 3,95 2,50 3,22
2616 Saic Bianca Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 3,45 3,00 3,22
2617 Merchioiu Simion Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 3,20 3,25 3,22
2618 Leonte Ştefan Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 4,45 1,95 3,20
2619 Vatră Nicuşor Şcoala cu clasele I-VIII Vetrești Herăstrău 4,25 2,15 3,20
2620 Zaharia Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 4,15 2,25 3,20
2621 Iuga Ionel Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 3,30 3,10 3,20
2622 Toader Ramona - Cătălina Şcoala cu clasele I-VIII Băleşti 4,35 2,00 3,17
2623 Căpăţînă Marian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 3,35 3,00 3,17
2624 Antonache Răzvan Vlăduţ Şcoala cu clasele I-VIII Cîndeşti 3,30 3,05 3,17
2625 Maxim Cătălin-Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 2,40 3,95 3,17
2626 Lăutaru Dumitru Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 1,80 4,55 3,17
2627 Sîrbu Maricel - Marius Şcoala cu clasele I-VIII Tătăranu 4,80 1,50 3,15
2628 Vasile Lăcrămioara-Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 4,65 1,65 3,15
2629 Saghin Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 4,00 2,30 3,15
2630 Dumitru Cristi - Marius Şcoala cu clasele I-VIII Tătăranu 3,80 2,50 3,15
2631 Surla Stefan Zanfirel Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 3,30 3,00 3,15
2632 State Maria-Liliana-Gianina Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 2,70 3,60 3,15
2633 Șetraru Viorel Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 2,60 3,70 3,15
2634 Puscaşu Crina Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Mănăstirească 5,20 1,05 3,12
2635 Berdei Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Simion Mehedinţi" Soveja 4,70 1,55 3,12
2636 Boscan Robert-Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Mănăstirească 4,25 2,00 3,12
2637 Dristaru Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 2,70 3,55 3,12
2638 Curcă Marian Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 5,20 1,00 3,10
2639 Corugă Gheorghiţă Laurenţiu Şcoala cu clasele I-VIII Garoafa 4,70 1,50 3,10
2640 Munteanu Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 4,20 2,00 3,10
2641 Bărbieru Mirela-Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 2,70 3,50 3,10
2642 Straua Lucian Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 2,50 3,70 3,10
2643 Manolache Adrian Viorel Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 1,30 4,90 3,10
2644 Ocheanu Andrei IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Faraoanele 4,00 2,15 3,07
2645 Vlase Georgian-Vasile Şcoala cu clasele I-VIII Boţîrlău 3,65 2,50 3,07
2646 Ilie Andrei Samuel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 3,15 3,00 3,07
2647 Nichita Dan-Emil Şcoala cu clasele I-VIII Pituluşa 3,15 3,00 3,07
2648 Mereută Gheorghe Şcoala cu clasele I-VIII Târâtu 2,60 3,55 3,07
2649 Marin Mădălina Elena Şcoala cu clasele I-VIII Domneşti - Tîrg 3,50 2,60 3,05
2650 Constantin Vali IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 3,10 3,00 3,05
2651 Mereuţă Petrică - Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 2,60 3,50 3,05
2652 Cîţu Ionică Şcoala cu clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrîncioaia 2,55 3,55 3,05
2653 Serea Costel Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 2,50 3,60 3,05
2654 Vîrnav Georgian -Marian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 1,80 4,30 3,05
2655 Stanciu Vasile Florin Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 1,40 4,70 3,05
2656 Ocheanu Alina Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 4,30 1,75 3,02
2657 Istrati George Nenad Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 4,20 1,85 3,02
2658 Bogoi Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Ionel Sîrbu" Ciorăşti 4,10 1,95 3,02
2659 Drăgulin John Marius Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 3,90 2,15 3,02
2660 Nanu Marian Şcoala cu clasele I-VIII Pituluşa 3,60 2,45 3,02
2661 Sîrbu Viorel Şcoala cu clasele I-VIII Târâtu 2,55 3,50 3,02
2662 Toma Viorel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 2,10 3,95 3,02
2663 Sandu Marius Maricel Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 1,85 4,20 3,02
2664 Creţu Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 1,70 4,35 3,02
2665 Avram Marius Daniel Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Gugeşti 4,00 2,00 3,00
2666 Boboc Ionel Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Jos 4,00 2,00 3,00
2667 Drăgan IonuȚ- Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Străoane 4,00 2,00 3,00
2668 Ilieş Mihai Florin Şcoala cu clasele I-VIII Garoafa 4,00 2,00 3,00
2669 Ivan Mirela Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Bradului 4,00 2,00 3,00
2670 Oală Claudiu Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 4,00 2,00 3,00
2671 Alexe Georgiana-Elena Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 3,90 2,10 3,00
2672 Scriitoru Elena Nicoleta Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 3,50 2,50 3,00
2673 Romanescu Cristi Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Bradului 2,55 3,45 3,00
2674 Jinga Victor Şcoala cu clasele I-VIII Vintileasca 4,50 1,45 2,97
2675 Călin Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 4,40 1,55 2,97
2676 Balcu Liviu Şcoala cu clasele I-VIII Dealu Lung 4,05 1,90 2,97
2677 Olaru Ionela Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Mănăstirească 3,50 2,45 2,97
2678 Palade Mihăiţă Gabriel Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 3,30 2,65 2,97
2679 Ţandără Daniel-Lucian Şcoala cu clasele I-VIII Gura Caliţei 4,45 1,45 2,95
2680 Caţafane Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Gura Caliţei 4,00 1,90 2,95
2681 Bostan Sebastian Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 3,90 2,00 2,95
2682 Saghin Alexandra Roxana Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 3,90 2,00 2,95
2683 Măciucă Radu Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Câmpineanu" Câmpineanca 3,40 2,50 2,95
2684 Udrea Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 3,40 2,50 2,95
2685 Postolachi Constantin Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 2,40 3,50 2,95
2686 Ţîrdea Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Vidra 1,90 4,00 2,95
2687 Stanciu Gabriel Eugen Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 3,40 2,45 2,92
2688 Vasile Violeta Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 2,10 3,75 2,92
2689 Necoară Ionel Şcoala cu clasele I-VIII Târâtu 1,60 4,25 2,92
2690 Berdei Marian-Cristinel Şcoala cu clasele I-VIII "Simion Mehedinţi" Soveja 4,30 1,50 2,90
2691 Costache Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Domneşti - Tîrg 4,25 1,55 2,90
2692 Murgeanu Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 3,80 2,00 2,90
2693 Vasile Roxana Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 3,30 2,50 2,90
2694 Gologan Cosmin-Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 3,20 2,60 2,90
2695 Ştefan Dănuţ Şcoala cu clasele I-VIII Voetin 2,80 3,00 2,90
2696 Neagu Costel Şcoala cu clasele I-VIII Mirceşti 2,60 3,20 2,90
2697 Burlacu Georgian Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 2,30 3,50 2,90
2698 Corozanu Roxana-Ionelia Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Găgeşti - Boloteşti 2,25 3,55 2,90
2699 Ciochină Iulian - Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Bordeasca Veche 4,25 1,50 2,87
2700 Dumitrache Georgiana Florentina Şcoala cu clasele I-VIII Mirceşti 4,25 1,50 2,87
2701 Drăgoi Mirela Şcoala cu clasele I-VIII "Mihail Armencea" Adjud 4,10 1,65 2,87
2702 Burduşa Răzvan-Cosmin Școala cu clasele I-VIII Coza 3,75 2,00 2,87
2703 Jechian Nicu-Andrei Şcoala cu clasele I-VIII Spineşti 3,25 2,50 2,87
2704 Bratu Vasilică Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Mănăstirească 4,20 1,50 2,85
2705 Dumitru Ana Isabela Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Bradului 4,20 1,50 2,85
2706 Mezinoi Maria -Simona Şcoala cu clasele I-VIII Fitioneşti 4,20 1,50 2,85
2707 BăeȚelu Mădălina Cristina Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 4,00 1,70 2,85
2708 Morărescu Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Gugeşti 3,70 2,00 2,85
2709 Belecciu Dănuţ - Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII "Mihail Armencea" Adjud 3,20 2,50 2,85
2710 Pătraşcu Costel Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Ireşti 2,20 3,50 2,85
2711 Mînea Ion Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 4,65 1,00 2,82
2712 Sava Antonel Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 4,20 1,45 2,82
2713 Stoica Alina-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu 4,15 1,50 2,82
2714 Dumitru Mihaela Şcoala cu clasele I-VIII Faraoanele 4,10 1,55 2,82
2715 Rotaru Mădălin-Nicolae Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 3,65 2,00 2,82
2716 Ancuţa Constantin-Alexandru-Florin Şcoala cu clasele I-VIII Şerbăneşti - Corbiţa 3,00 2,65 2,82
2717 Păroiu Ionel Şcoala cu clasele I-VIII Poiana Cristea 2,65 3,00 2,82
2718 Tudor Florin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 1,50 4,15 2,82
2719 Macrinoiu Razvan Irinel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 4,60 1,00 2,80
2720 Drăgan Mirela Costina Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 4,10 1,50 2,80
2721 Iftimie Valentina Şcoala cu clasele I-VIII Faraoanele 4,10 1,50 2,80
2722 Mandei Mădălina Andreea Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 4,10 1,50 2,80
2723 Popa Aneluţa Şcoala cu clasele I-VIII Coteşti 4,10 1,50 2,80
2724 Stănescu Mădălin Lucian Şcoala cu clasele I-VIII "Anghel Saligny" Focşani 4,00 1,60 2,80
2725 Nechita Vlăduţ - Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 3,85 1,75 2,80
2726 Balaur Raluca Elena Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 3,10 2,50 2,80
2727 Feraru Constanţa Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 3,10 2,50 2,80
2728 Popa Simona-Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII "Ionel Sîrbu" Ciorăşti 3,00 2,60 2,80
2729 Brînzoiu MihăiȚă-Dan Şcoala cu clasele I-VIII Bîrseşti 2,45 3,15 2,80
2730 Durţan Mirel Şcoala cu clasele I-VIII Năruja 2,10 3,50 2,80
2731 Mititelu Robert Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 1,65 3,95 2,80
2732 Ichim Loredana Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 4,45 1,10 2,77
2733 Măciucă Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 4,15 1,40 2,77
2734 Barbu Florentina Şcoala cu clasele I-VIII Cîndeşti 3,90 1,65 2,77
2735 Ichim Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Obrejiţa 3,55 2,00 2,77
2736 Stanciu MihăiȚă Şcoala cu clasele I-VIII Mirceşti 3,55 2,00 2,77
2737 Caloian Florin Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 3,45 2,10 2,77
2738 Panţuş Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 1,85 3,70 2,77
2739 Mihalache Wily Adrian Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 4,50 1,00 2,75
2740 Capbun Costel Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 3,90 1,60 2,75
2741 Tănase Eduard Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 3,50 2,00 2,75
2742 Toderică Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Gura Caliţei 3,50 2,00 2,75
2743 Neagu Florin Claudiu Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 1,20 4,30 2,75
2744 Stănilă Săndel Georgian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Popeşti 4,45 1,00 2,72
2745 Dan Andrei IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Fitioneşti 4,00 1,45 2,72
2746 Durţan Adrian Costel Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 3,45 2,00 2,72
2747 Ţurlea Paulina Şcoala cu clasele I-VIII Boţîrlău 2,75 2,70 2,72
2748 Batistă Dănuţ-Viorel Școala cu clasele I-VIII Coza 3,90 1,50 2,70
2749 Pogan Ana - Maria Şcoala cu clasele I-VIII "Simion Mehedinţi" Soveja 3,90 1,50 2,70
2750 Pustianu Ștefan Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 3,90 1,50 2,70
2751 Olaru Ana Maria Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Mănăstirească 2,90 2,50 2,70
2752 Pestritu Daniela-Florentina Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 2,45 2,95 2,70
2753 Asavei Costel Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 2,40 3,00 2,70
2754 Petrea Costinel Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 2,40 3,00 2,70
2755 Rotaru Dănuţ Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Jos 3,60 1,75 2,67
2756 Stanciu Miruna Maricela Şcoala cu clasele I-VIII Mirceşti 2,85 2,50 2,67
2757 Băiculescu Claudiu -Ion Şcoala cu clasele I-VIII "Mihail Armencea" Adjud 2,60 2,75 2,67
2758 Voicu Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Focşani 3,80 1,50 2,65
2759 Manole Dragoş Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Gugeşti 3,60 1,70 2,65
2760 Smoc Visarion Liceul de Muzică şi Arte Plastice "Gh. Tattarăscu" Focşani 3,30 2,00 2,65
2761 Crihan Cristina Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 3,20 2,10 2,65
2762 Preda Florin Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 3,25 2,00 2,62
2763 Bălănuţă Oana-Maria Şcoala cu clasele I-VIII Vetrești Herăstrău 3,70 1,50 2,60
2764 Jugănaru Gabriel Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Bogza 3,70 1,50 2,60
2765 Dobre Marian Şcoala cu clasele I-VIII Ciuşlea 3,20 2,00 2,60
2766 Tudorancea Liviu Costel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 2,40 2,80 2,60
2767 Cociorvan Mariana Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 3,65 1,50 2,57
2768 Vasile Claudiu Mihai Școala cu clasele I-VIII Mircești 3,65 1,50 2,57
2769 Canea Nicoleta Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 3,60 1,55 2,57
2770 Fulga Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII Slimnic 1,00 4,15 2,57
2771 Dănae Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Nistoreşti 3,60 1,50 2,55
2772 Ivan Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Păuleşti 3,60 1,50 2,55
2773 Leica Nadia Nela Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Rădulescu" Budeşti 3,60 1,50 2,55
2774 Pestritu Cornelia Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 2,65 2,45 2,55
2775 Sbera Alexandra Valentina Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 2,60 2,50 2,55
2776 GhiuruȚan Eduard Georgică Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Suraia 3,70 1,35 2,52
2777 Botea George Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 3,55 1,50 2,52
2778 Măciucă Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Spulber 2,80 2,25 2,52
2779 Drezaliu Marius Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 2,40 2,65 2,52
2780 Ionel Ovidiu Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 2,00 3,05 2,52
2781 Gălăţanu Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Garoafa 4,00 1,00 2,50
2782 Toader Cirian IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 3,40 1,60 2,50
2783 Andronache Marian Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Ciuşlea 3,00 2,00 2,50
2784 Lacatuş Bianca-Madalina Şcoala cu clasele I-VIII "Angela Gheorghiu" Adjud 3,00 2,00 2,50
2785 Lăptucă George-Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 1,00 4,00 2,50
2786 Balaci Răzvan Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII "Mareşal Alexandru Averescu" Adjud 3,95 1,00 2,47
2787 Rădună Albert Marius Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Focşani 2,90 2,05 2,47
2788 Bîra Nicuţa-Simona Şcoala cu clasele I-VIII Dealu Lung 3,40 1,50 2,45
2789 Olaru Mădălina-Lucica Şcoala cu clasele I-VIII Vizantea Mănăstirească 3,40 1,50 2,45
2790 Burloiu Marian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Vulcăneasa 3,15 1,75 2,45
2791 Soricu Marius Mirel Şcoala cu clasele I-VIII Bogza 2,90 2,00 2,45
2792 Asan Mihaela Adriana Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 2,85 2,05 2,45
2793 Chivoiu Ionuţ Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 2,80 2,10 2,45
2794 Luca IonuȚ Călin Şcoala cu clasele I-VIII Coroteni 3,85 1,00 2,42
2795 Călin Ferentz Ilie Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Bradului 3,35 1,50 2,42
2796 Lemnaru Andreea Adriana Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Suraia 3,35 1,50 2,42
2797 Pintilie Nicuşor Liceul Teoretic "Emil Botta" Adjud 3,10 1,75 2,42
2798 Munteanu Marius IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 1,35 3,50 2,42
2799 Nedelcu Dana Şcoala cu clasele I-VIII Vetrești Herăstrău 3,80 1,00 2,40
2800 Andronic Cătălin - Vasile Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 2,60 2,20 2,40
2801 Chiriac Ionel Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Bradului 2,30 2,50 2,40
2802 Chiriţă Laurenţiu Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 2,10 2,70 2,40
2803 Dimescu Fănica Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 3,75 1,00 2,37
2804 Nica Mariana Şcoala cu clasele I-VIII Băleşti 3,25 1,50 2,37
2805 Postolache Mariana Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 2,25 2,50 2,37
2806 Păduraru Dănuţ Şcoala cu clasele I-VIII Voetin 3,25 1,45 2,35
2807 Sereda Ilie Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 3,20 1,50 2,35
2808 Chiriac Claudiu Şcoala cu clasele I-VIII "Prof. Mihai Sîmbotin" Cîrligele 2,70 2,00 2,35
2809 Chivoiu Georgel - Daniel Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 2,70 2,00 2,35
2810 Momanu Elena Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza" Panciu 2,70 2,00 2,35
2811 Petreanu Ramona Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Sus 2,70 2,00 2,35
2812 Sterea Florin - Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 2,70 2,00 2,35
2813 Șchiopu Flavius Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Obrejiţa 2,70 2,00 2,35
2814 Boţu Ionuţ Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII Garoafa 2,60 2,10 2,35
2815 Ştefan Mihăiţă Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 1,20 3,50 2,35
2816 Tatu Viorel-NicuȘor Şcoala cu clasele I-VIII "Ionel Sîrbu" Ciorăşti 1,20 3,50 2,35
2817 Vasiliu Denisa Şcoala cu clasele I-VIII Ciuşlea 3,60 1,05 2,32
2818 Dumitraşcu Remus Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Cîndeşti 1,15 3,50 2,32
2819 Luca Florin Şcoala cu clasele I-VIII Coroteni 3,60 1,00 2,30
2820 Budeanu Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Faraoanele 3,10 1,50 2,30
2821 Iftime Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 3,10 1,50 2,30
2822 Leica Robert Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Rădulescu" Budeşti 3,10 1,50 2,30
2823 Lichi Simona Şcoala cu clasele I-VIII "Simion Mehedinţi" Soveja 3,10 1,50 2,30
2824 PuȚoiu Enache Şcoala cu clasele I-VIII Bahnele 2,55 2,00 2,27
2825 Drăgulin Antonyo Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 3,05 1,45 2,25
2826 Panait Gabriel Stoneli Şcoala cu clasele I-VIII Coroteni 3,00 1,50 2,25
2827 Iancu IonuȚ DragoȘ Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 2,50 2,00 2,25
2828 Munteanu Alexandru Nicolae Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 2,60 1,85 2,22
2829 Moise Romeo Şcoala cu clasele I-VIII Slobozia Bradului 3,40 1,00 2,20
2830 RoȘca Alexandru Eduard Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 1,65 2,75 2,20
2831 Drăgulin Claudiu Paul Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 3,35 1,00 2,17
2832 Negraru Petronela Şcoala cu clasele I-VIII Voetin 2,85 1,50 2,17
2833 Mihai Georgiana Gabriela Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 3,30 1,00 2,15
2834 Corugă Oana Claudia Şcoala cu clasele I-VIII Garoafa 2,80 1,50 2,15
2835 Sandu Marian Școala cu clasele I-VIII Coza 2,30 2,00 2,15
2836 Cosma Andreea Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 1,80 2,50 2,15
2837 Olaru Ionut - Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Ţifeşti 1,30 3,00 2,15
2838 Bîtcă Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Nistoreşti 2,75 1,50 2,12
2839 Caloian Dorin Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 2,20 2,05 2,12
2840 Paraschiv Costică-Cristinel Şcoala cu clasele I-VIII "Ionel Sîrbu" Ciorăşti 1,30 2,95 2,12
2841 Milică Nicolae Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Iorga" Focşani 3,20 1,00 2,10
2842 Desagă Elvis-Valeriu Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 2,70 1,50 2,10
2843 Lăzăroiu Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 3,15 1,00 2,07
2844 Mihalcea Geanina - Bianca Şcoala cu clasele I-VIII Băleşti 3,15 1,00 2,07
2845 Pogan Maria Margareta Şcoala cu clasele I-VIII "Dumitru Pricop" Negrileşti 3,00 1,15 2,07
2846 Bocu Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII Faraoanele 2,60 1,50 2,05
2847 Pălăduţă Vasilică Şcoala cu clasele I-VIII Ireşti 2,10 2,00 2,05
2848 Bostan Alexandru Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Păuneşti 2,00 2,10 2,05
2849 Iftode Sebastian FlorenȚiu Şcoala cu clasele I-VIII Fitioneşti 1,60 2,50 2,05
2850 Ciubotea Valerica Şcoala cu clasele I-VIII Ciuşlea 2,55 1,50 2,02
2851 Feraru Marius Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Bogza 2,55 1,50 2,02
2852 Barcsa Zana Grupul Şcolar "Grigore Gheba" Dumitreşti 1,30 2,75 2,02
2853 Smărăndescu George Florinel Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 3,00 1,00 2,00
2854 Secară Cătălina Georgiana Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 2,90 1,10 2,00
2855 Celmic Florin Şcoala cu clasele I-VIII Vînători 2,50 1,50 2,00
2856 Vîlcu Ionuţ Florentin Şcoala cu clasele I-VIII Ciuşlea 2,50 1,50 2,00
2857 Munteanu Ion-Ionuţ Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Sus 2,45 1,55 2,00
2858 Brădac Petronel Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 1,10 2,90 2,00
2859 Baetelu Romica Şcoala cu clasele I-VIII Jitia 1,00 3,00 2,00
2860 Popescu Mirela Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 2,95 1,00 1,97
2861 Urzică Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Boţîrlău 1,70 2,25 1,97
2862 Coman Mădălina Alina Şcoala cu clasele I-VIII Rugineşti 2,90 1,00 1,95
2863 Macrinoiu Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 1,90 2,00 1,95
2864 Căluian Maricel Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 1,65 2,25 1,95
2865 Grădinaru Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Angheleşti 1,40 2,50 1,95
2866 Ion Cristina Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII "Nicolae Rădulescu" Budeşti 2,55 1,30 1,92
2867 Munteanu Elena Şcoala cu clasele I-VIII Moviliţa 2,35 1,50 1,92
2868 Bouroş Marius-Cristinel Şcoala cu clasele I-VIII Reghiu - Şindrilari 1,85 2,00 1,92
2869 Berilă Ciprian Şcoala de Arte şi Meserii "Ion Diaconu" Tulnici 2,80 1,00 1,90
2870 Gheorghe Valentin Ionel Şcoala cu clasele I-VIII Voetin 2,80 1,00 1,90
2871 Durţan Valentin Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobeşti 2,25 1,55 1,90
2872 Vovoschi Tomas Şcoala cu clasele I-VIII Obrejiţa 1,90 1,90 1,90
2873 Pavel Giorgiana Elena Şcoala cu clasele I-VIII "Mihail Armencea" Adjud 2,65 1,10 1,87
2874 Coman Edera-Mihaela Școala cu clasele I-VIII Coza 2,70 1,00 1,85
2875 Florea Nicolae Şcoala cu clasele I-VIII Bogza 2,70 1,00 1,85
2876 Petrea Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Basgan" Focşani 2,70 1,00 1,85
2877 Cristea IonuȚ Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Suraia 2,40 1,30 1,85
2878 Costea Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mărăşeşti 1,20 2,50 1,85
2879 Lida Florin Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Burca 2,15 1,50 1,82
2880 Bezea Alin Victoraş Şcoala cu clasele I-VIII "Duiliu Zamfirescu" Dumbrăveni 2,60 1,00 1,80
2881 BorcăiaȘ Stănica-Sinica Şcoala cu clasele I-VIII Bahnele 2,60 1,00 1,80
2882 Guzu Alexandru Şcoala cu clasele I-VIII Andreiaşu de Sus 2,10 1,50 1,80
2883 Ţîrdea Petrică Şcoala cu clasele I-VIII Vetrești Herăstrău 1,60 2,00 1,80
2884 Neacşu Nicu Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 1,00 2,60 1,80
2885 Gherghinis Adrian Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Adjud 2,50 1,00 1,75
2886 Ivan Andreia-Adriana Şcoala cu clasele I-VIII Homocea 2,40 1,05 1,72
2887 Dediu Ciprian Iulian Şcoala cu clasele I-VIII Mirceşti 2,05 1,40 1,72
2888 Roman Petrică Ovidiu Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Mera 2,40 1,00 1,70
2889 Bratu Mariana Şcoala cu clasele I-VIII Jitia 1,85 1,50 1,67
2890 Ciurea George Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Suraia 2,30 1,00 1,65
2891 Vîlcociu Marius Şcoala cu clasele I-VIII Bahnele 2,30 1,00 1,65
2892 Sulă Monica Manuela Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 1,75 1,50 1,62
2893 Mihăila Marius - Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Bordeasca Veche 1,70 1,50 1,60
2894 Petcu Ionel IonuȚ Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare şi Sfânt" Suraia 1,70 1,50 1,60
2895 Avram Ştefan Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 1,00 2,20 1,60
2896 Lupu Nicolae Şcoala cu clasele I-VIII Gologanu 2,15 1,00 1,57
2897 Stăruială Simona-Larisa Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 2,00 1,15 1,57
2898 Mersoiu Mădălin Florin Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 2,10 1,00 1,55
2899 Anton Ionuţ Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 1,00 2,05 1,52
2900 Nicoară Mărgărit-Marius Şcoala cu clasele I-VIII Boţîrlău 2,00 1,00 1,50
2901 Negru Daniel Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 1,60 1,40 1,50
2902 GheorghiȚă Daniel Şcoala cu clasele I-VIII Mirceşti 1,00 2,00 1,50
2903 Negru Neculai Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 1,00 2,00 1,50
2904 Stanciu Viorel-Dănuţ Școala cu clasele I-VIII Coza 1,30 1,50 1,40
2905 Brătilă Alexandru Cătălin Şcoala cu clasele I-VIII "Alexandru Vlahuţă" Focşani 1,75 1,00 1,37
2906 Lica Mădălin Şcoala cu clasele I-VIII Bordeşti 1,20 1,50 1,35
2907 Dima Cristi Ionel Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 1,60 1,00 1,30
2908 Cimpoeşu Cosmin Şcoala cu clasele I-VIII Nereju Mic 1,30 1,30 1,30
2909 Șchiopu Mădălina Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti 1,55 1,00 1,27
2910 Dârlea Toadera Școala cu clasele I-VIII Coza 1,50 1,00 1,25
2911 Vulcan Mădălina Alexandra Şcoala cu clasele I-VIII Milcovul 1,50 1,00 1,25
2912 Dobra Florin Ciprian Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdeni 1,40 1,00 1,20
2913 Gheorghiu Gabriel Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 1,30 1,00 1,15
2914 Buşilă Mihaela Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 1,25 1,00 1,12
2915 Gurbet Marius Şcoala cu clasele I-VIII Obrejiţa 1,25 1,00 1,12
2916 Arcan Alexandru Marius Şcoala cu clasele I-VIII "Principele Şerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica " Sihlea 1,00 1,00 1,00
2917 Creţu Valentin Şcoala de Arte şi Meserii "Dimitrie Gusti" Nereju 1,00 1,00 1,00
2918 LabunȚ Ioana Şcoala cu clasele I-VIII Valea Sării 1,00 1,00 1,00
2919 Murgu Marius Valentin Şcoala cu clasele I-VIII Nistoreşti 1,00 1,00 1,00
2920 Streche Constantin Şcoala cu clasele I-VIII Măicăneşti 1,00 1,00 1,00

Şcoala „Ştefan cel mare" din Focşani a fost printre primele care a afişat rezultatele de la Evaluarea Naţională.

Conducerea şcolii apreciază că rezultatele au fost foarte bune, în condiţiile în care au fost cinci elevi care au obţinut note maxime la examenele susţinute. Doi dintre ei, Oana Mădălina Manole şi Alin Serea au obţinut 10 pe linie atât la Evaluarea naţională, cât şi în cei patru ani de şcoală generală.

Vedeţi mai jos rezultatele de la Şcoala "Ştefan cel Mare, cu meţiunea că nota finală este ultima.

ALPREOTESEI P RAREŞ BOGDAN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 7,05 7,05 2,70 2,70 4,87
ANDRONACHE C RAMONA-MARIA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,50 9,50 4,10 4,10 6,80
ANGHELUȚĂ V CARLA BOGDANA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,90 8,90 8,55 8,55 8,72
ANTONAŞ V ALEXANDRU MĂDĂLIN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 7,15 7,15 3,00 3,00 5,07
APOSTOL M DANIELA ANA MARIA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,60 9,60 4,85 4,85 7,22
APOSTU M BIANCA LUANA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,85 9,85 7,50 7,50 8,67
ASĂNACHE R EROS-ADRIAN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 7,90 7,90 8,95 8,95 8,42
AVRAM G EDUARD FLORIN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,40 9,40 9,30 9,30 9,35
AVRAM S GABRIELA ALEXANDRA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,25 8,25 9,20 9,20 8,72
BADEA T GABRIELA MIHAELA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,95 8,95 10,00 10,00 9,47
BANU I GEORGIANA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,20 9,20 5,40 5,40 7,30
BĂRCULESCU C ANDREEA- GABRIELA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,60 9,60 9,60 9,60 9,60
BÎŞCĂ M ANDRA-CARMEN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,80 9,80 3,80 3,80 6,80
BOBEICĂ T GABRIELA IONELIA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,80 8,80 5,45 5,45 7,12
BOUBĂTRÎN V MĂDĂLINA- DANIELA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 7,55 7,55 4,40 4,40 5,97
BOUROŞ S ALEXANDRU- GABRIEL Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,80 8,80 8,90 8,90 8,85
BUSCĂ C IONELIA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,00 9,00 5,10 5,10 7,05
BUZĂIANU T ALEXANDRA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,90 8,90 5,15 5,15 7,02
CALOIAN I ANDRA MIHAELA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,35 9,35 9,80 9,80 9,57
CAZACU N MARIA CRISTIANA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 10,00 10,00 10,00 10,00 10,00
CĂLIN D LAURA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,60 9,60 8,30 8,30 8,95
CERNAT O BOGDAN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,80 9,80 9,70 9,70 9,75
CERNAT M GEORGIANA- VALENTINA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,40 8,40 4,70 4,70 6,55
CHICULIŢĂ V IOANA CAMELIA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,90 9,90 10,00 10,00 9,95
CHIRIAC V GEORGE Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,20 8,20 8,35 8,35 8,27
CHIRIC M ALEXANDRU- MIHAIL Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,10 9,10 7,55 7,55 8,32
CHITROCEANU G RĂZVAN MIHAI Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 7,30 7,30 9,20 9,20 8,25
CIOBANU D ROXANA- MARIANA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,85 9,85 8,50 8,50 9,17
CIOCA I ANA MARIA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,55 9,55 10,00 10,00 9,77
CIUPERCĂ E ALEXANDRA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,55 8,55 5,35 5,35 6,95
CÎRNELEAGĂ N OANA GEORGIANA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,50 9,50 9,25 9,25 9,37
COJOCARIU D RUXANDRA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,65 8,65 8,35 8,35 8,50
COJOCARU A ANDREEA-ELENA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,50 9,50 8,45 8,45 8,97
COMAN D BOGDAN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,60 9,60 9,50 9,50 9,55
COMAN M FLORIN- ALEXANDRU Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,35 8,35 5,00 5,00 6,67
CONSTANTIN V LORENA NICOLE Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,95 9,95 9,50 9,50 9,72
CORUGĂ F DANIELA- VALENTINA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,10 9,10 4,45 4,45 6,77
COSTACHE M ANDREEA- BOGDANA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,90 9,90 8,90 8,90 9,40
CRANCU S LAURA- MĂDĂLINA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,20 9,20 10,00 10,00 9,60
CREŢU V IULIA- GEORGIANA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,50 9,50 10,00 10,00 9,75
CRISERU C ROXANA MARCELA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,80 9,80 10,00 10,00 9,90
CRUCEANU I ALBERT ANDREI Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,20 9,20 6,85 6,85 8,02
CUCU L MIHNEA ALEXANDRU Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,90 9,90 10,00 10,00 9,95
DAVIDESCU N EDUARD GABRIEL Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,80 8,80 7,60 7,60 8,20
DELEGEANU A SIMONA ELENA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,60 8,60 8,40 8,40 8,50
DOBREA S DIANA IRINA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 6,90 6,90 4,70 4,70 5,80
DOGARU G VICTORAŞ IONUŢ Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 7,55 7,55 4,00 4,00 5,77
DRAGOMIRESCU P ANA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,30 9,30 9,85 9,85 9,57
DRAGU M ANDREI Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 7,20 7,20 7,50 7,50 7,35
DUDU P ANDREEA- MIHAELA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 10,00 10,00 9,90 9,90 9,95
DULHAN V CRISTIAN CORNEL Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,00 9,00 6,15 6,15 7,57
DUMITRACHE N RALUCA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,95 9,95 10,00 10,00 9,97
DUMITRU D DANIEL RAREŞ Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,40 9,40 5,30 5,30 7,35
DUMITRU I MIHAELA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,90 9,90 6,95 6,95 8,42
FOTACHE S IULIAN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,35 8,35 6,55 6,55 7,45
GANEA M DRAGOŞ Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,50 8,50 8,25 8,25 8,37
GAVRILOIU A RALUCA MONICA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,70 9,70 7,60 7,60 8,65
GĂVAN R MIHAELA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 10,00 10,00 10,00 10,00 10,00
GHEORGHE I CRISTIAN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 5,60 5,60 2,90 2,90 4,25
GHEORGHIŢĂ S ALEXANDRU SORIN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 7,80 7,80 4,05 4,05 5,92
GHEORGHIŢĂ I DENISA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,70 9,70 9,15 9,15 9,42
GHEORGHIŢĂ N CĂTĂLIN- TEODOR Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,45 8,45 4,40 4,40 6,42
GHINEA I ANDRA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,15 9,15 9,05 9,05 9,10
GIURGEA G ANDREEA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,92 9,92 10,00 10,00 9,96
GOGU N ALEXANDRU Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 6,60 6,60 4,05 4,05 5,32
GOLĂEŞ C TEODOR DORIN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,90 9,90 8,30 8,30 9,10
GROSU R MARILENA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 10,00 10,00 10,00 10,00 10,00
IANCU V ALEXANDRU Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 6,90 6,90 8,05 8,05 7,47
IONIŢĂ V VIOLETA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 7,90 7,90 7,95 7,95 7,92
IRIMIA M CIPRIAN- VALENTIN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,27 8,27 6,85 6,85 7,56
JOGHIU O ANGELO-EDUARD Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,35 9,35 9,90 9,90 9,62
LAZĂR C MONICA LENUŢA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,50 9,50 8,50 8,50 9,00
LUNGU V ROBERT Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,70 9,70 9,90 9,90 9,80
LUPU M PAUL ALEXANDRU Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,60 9,60 9,85 9,85 9,72
MANEA D LAURA ANA MARIA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,25 8,25 3,70 3,70 5,97
MANOLE D OANA MĂDĂLINA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 10,00 10,00 10,00 10,00 10,00
MANOLE I MĂDĂLINA-MARIA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 6,90 6,90 3,95 3,95 5,42
MARINESCU A GEORGIANA- ALEXANDRA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,80 9,80 6,80 6,80 8,30
MIHALACHE L CRISTINA- VASILICA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,60 9,60 8,00 8,00 8,80
MIHALACHE G IRINA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,65 9,65 9,75 9,75 9,70
MIHU M VASILE Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 5,30 5,30 1,55 1,55 3,42
MILEA C MIHAI CRISTIAN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,80 8,80 9,45 9,45 9,12
MÎNDROIU A ANTONIA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,70 9,70 9,10 9,10 9,40
MOLDOVEANU P DANIEL Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,50 9,50 10,00 10,00 9,75
NĂSTASE E ELENA DENISSE Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,50 9,50 9,20 9,20 9,35
NĂSTASE E MARIUS-SĂNDEL Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,10 8,10 4,70 4,70 6,40
NEAGU I CRISTIAN CĂTĂLIN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,00 9,00 6,20 6,20 7,60
NICOLAŞ P CARLA ELENA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 10,00 10,00 9,80 9,80 9,90
NISTOR A ROBERT- CĂTĂLIN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 10,00 10,00 7,60 7,60 8,80
PAŢILEA V ALEXANDRU- EDWARD Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,40 8,40 7,60 7,60 8,00
PĂTRAŞCU G BOGDAN- ALEXANDRU Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,50 9,50 5,95 5,95 7,72
PĂUN I IURIE ANDI Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 6,95 6,95 4,15 4,15 5,55
PLENOVICI V DRAGOŞ EUGEN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,65 9,65 9,50 9,50 9,57
POPA N CORINA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,70 9,70 8,55 8,55 9,12
POPESCU S IULIANA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 7,90 7,90 3,15 3,15 5,52
PORUMB A GEORGIANA- MANUELA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,45 8,45 9,50 9,50 8,97
PORUMB R CRISTINA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,10 9,10 8,85 8,85 8,97
PRESCORNIŢOIU G PETRU OCTAVIAN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,35 8,35 4,90 4,90 6,62
RACOVIŢEANU N NARCIS ADRIAN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 7,75 7,75 8,30 8,30 8,02
RADU G MARINA ANDREEA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,65 8,65 7,85 7,85 8,25
RĂDULESCU I ANDREEA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,10 9,10 9,35 9,35 9,22
ROBU P DENISA GABRIELA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,65 9,65 6,30 6,30 7,97
ROMAN V DIANA-ELENA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,55 8,55 7,30 7,30 7,92
ROŞCA A DRAGOŞ-ANDREI Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,10 9,10 10,00 10,00 9,55
ROŞIORU D LIVIA MARIA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,40 9,40 10,00 10,00 9,70
SANDU M MĂDĂLINA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,25 9,25 5,65 5,65 7,45
SAVA S MARCO Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,45 8,45 9,70 9,70 9,07
SEREA I ALIN GEORGE Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 10,00 10,00 10,00 10,00 10,00
SIMON I ATENA SABINA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,70 9,70 3,80 3,80 6,75
STOIAN I ANDREEA- MARIA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,10 9,10 9,50 9,50 9,30
STRUNĂ G IRINA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,35 9,35 10,00 10,00 9,67
ŞERBAN A ADRIAN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,95 8,95 8,55 8,55 8,75
ŞERBAN D ANDA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,75 9,75 5,05 5,05 7,40
TARBĂ S DANI Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 6,70 6,70 3,60 3,60 5,15
TOMA T IOAN ADRIAN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,90 9,90 9,50 9,50 9,70
ULEI FĂGEAN D IOANA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,30 9,30 9,10 9,10 9,20
URSU F GIULIA ANDRA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,70 8,70 3,70 3,70 6,20
VASILACHE I VERONICA- IONICA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,20 8,20 8,60 8,60 8,40
VÎRNĂ C RADU MARIAN Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,40 9,40 9,30 9,30 9,35
VLAD C DIANA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,60 9,60 6,55 6,55 8,07
VLASE C ALEXANDRU Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,35 8,35 6,50 6,50 7,42
VRÎNCEANU C ANDREEA ALEXANDRA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,85 9,85 8,90 8,90 9,37
VULTUR M GABRIELA- MIRUNA Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 8,80 8,80 4,10 4,10 6,45
ZAMFIR V GABRIEL Şcoala cu clasele I-VIII "Ştefan cel Mare" Focşani curentă 9,70 9,70 9,00 9,00 9,35.

Şi la Colegiul Naţional "Unirea" s-au afişat rezultatele. Vezi aici care sunt acestea

Deseară, pe site-ul Inspectoratului Şcolar Judeţean (ISJ) Vrancea vor fi afişate rezultatele obţinute de elevii de clasa a VIII-a la Evaluarea Naţională.

De asemenea, rămâi pe focsani.adevarul.ro pentru a afla ce note s-au obţinut în judeţul nostru.

DĂ CLICK AICI PENTRU A VEDEA CE NOTĂ AI OBŢINUT

REZULTATE EVALUARE NAȚIONALĂ 2012

Informaţii despre examen, subiectele de la fiecare proba REZULTATE EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 - puteţi afla în timp real toate aceste date, pentru fiecare judeţ şi oraş, dacă accesaţi paginile locale din adevarul.ro sau harta interactivă de mai jos.

REZULTATE EVALUARE NAȚIONALĂ 2012

Iată cum poţi afla foarte rapid şi uşor rezultatele de la EVALUARE NAȚIONALĂ 2012. Intră pe harta digitală de mai jos şi apoi caută oraşul tău sau oraşul de reşedinţă al judeţului tău. Intră în pagina municipiului şi vei vedea rezultatele, în momentul în care acestea vor fi publicate


Iată mai jos lista:

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Alba: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Arad: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂt 2012 Pitesti şi Arges: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Bacau: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Oradea şi Bihor: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Bistrita - Nasaud şi Bistriţa: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012  Botoşani: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Braşov: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Braila: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 BUCUREŞTI: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012Buzău: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Resita, Caransebes si judetul Caras-Severin: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ2012 Călăraşi: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Cluj-Napoca si judetul Cluj: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Constanta: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Craiova şi Dolj: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012Galaţi: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Giurgiu: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ2012 Târgu-Jiu şi Gorj: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Deva şi Hunedoara: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Iaşi: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Neamţ şi  Piatra Neamţ: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Slatina şi Olt: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Maramureş şi Baia Mare: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Targu-Mures si Mures: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Ploiesti şi Prahova: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Salaj şi Zalau: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Sibiu: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Suceava: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Slobozia şi judeţul Ialomiţa: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Teleorman şi Alexandria: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Timisoara, Lugoj si Timis: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Tulcea: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Vaslui: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Ramnicu Valcea si judetul Valcea: detalii AICI

Rezultate EVALUARE NAȚIONALĂ 2012 Focşani şi Vrancea: detalii AICI