"Studentii" au ganduri mari pentru sezonul viitor
0Jucatorii formatiei Sportul Studentesc, antrenata de Ioan Andone, si-au reluat, ieri, pregatirea in vederea noului sezon competitional 2002/2003, pentru care si-au propus sa castige toate meciurile.
Jucatorii formatiei Sportul Studentesc, antrenata de Ioan Andone, si-au reluat, ieri, pregatirea in vederea noului sezon competitional 2002/2003, pentru care si-au propus sa castige toate meciurile. "Speram sa nu mai avem emotii ca in sezonul trecut. Cred ca s-au dat multi bani in campionatul trecut si au fost avantajati jucatorii. Clubul a iesit in pierdere, de aceea eu propun o premiere la fiecare meci, pentru ca trebuie sa platesti performanta si trebuie sa o stimulezi. Ma bucur ca jucatorii isi doresc sa castige si cred ca Sportul va avea un cuvant greu de spus in noua editie de campionat", a spus Andone, adaugand ca exista oferte pentru unii jucatori, cum ar fi Dinita, Paduret, T. Balan si G,. Bucur, insa, deocamdata, nu s-a decis nimic in ceea ce priveste plecarea lor. Studentii vor efectua azi vizita medicala, urmand ca pe 10 iulie sa joace un meci amical cu echipa Serif Tiraspol, antrenata de Gabi Balint.























































