Echipa naţională a ajuns la Budapesta într-un anonimat total

0
Publicat:
Ultima actualizare:
Echipa naţională a ajuns la Budapesta într-un anonimat total

Componenţii echipei naţionale de fotbal a României au ajuns, luni, în jurul orei 13.45 la Budapesta, pentru partida amicală contra selecţionatei similare a Ungariei, aceştia nefiind aşteptaţi la aeroport de niciun reprezentant al presei ungare, transmite Mediafax.

La Budapesta, se vor alătura lotului României şi ceilalţi jucători români care nu au făcut deplasarea din ţară, respectiv Mihăiţă Neşu, Costel Pantilimon, Gigel Bucur şi Maximilian Nicu.

În această seară, cu începere de la ora 19.30, pe stadionul echipei Ujpest FC, componenţii echipei naţionale vor susţine un antrenament deschis presei.

Meciul amical Ungaria - România se va disputa miercuri, de la ora 21.00, şi va fi transmis de Pro TV.

Mai multe pentru tine:
Descinderi DIICOT la Motru: tânăr de 30 de ani, prins cu saci de cannabis și plantație în serele părinților din Samarinești
Cum a devenit steagul piraților din lumea manga simbolul protestelor Generației Z
Mihai Bendeac, destăinuiri despre viața amoroasă. De câți ani nu a mai ieșit actorul la o întâlnire romantică: „Îmi place foarte mult să fiu singur”
Fermecată de Kate Middleton, Melania Trump a avut o atitudine flagrant diferită față de Regina Camilla
Transformarea soției lui Lucian Viziru, după ce a fost criticată că arată ca o femeie de 60 de ani. Apariția îndrăzneață a Emei l-a eclipsat pe actor
Jurnalistul Charlie Ottley a dezvăluit ce apreciază la țara noastră: „Unul dintre principalele puncte forte”. Ce expresii românești îl amuză
Cât costă un sejur la munte în vacanța de toamnă. Ce includ ofertele și care sunt stațiunile din România pe care le preferă turiștii
Autorul cărții „Codul lui Da Vinci”, logodit cu una dintre cele patru amante ale lui! E cu 27 de ani mai tânără decât el!
Un tablou de Rubens, dispărut timp de peste 400 de ani, descoperit la Paris
Cât costă cazarea în perioada sărbătorilor de iarnă la hotelul Simonei Halep din Poiana Brașov? Gică Hagi vă așteaptă la Mamaia: „Întâlnire cu Moș Crăciun”
Cât au plătit Anca Țurcașiu și iubitul ei, Călin, pentru o săptămână de vis în Grecia: „Am învățat să călătorim «light»”. Actrița a împărtășit secretul vacanțelor accesibile