VIDEO S-a bucurat ca un nebun: reacţia lui Mourinho după golul marcat de United în prelungiri

0

Manchester United a învins, marţi, in extremis, pe Young Boys Berna, scor 1-0, în etapa a V-a a Grupei H a Ligii Campionilor.

Manchester United a învins, marţi, in extremis, pe Young Boys Berna, scor 1-0, în etapa a V-a a Grupei H a Ligii Campionilor. Fellaini a marcat în minutul 90+1 şi a adus formaţiei engleze calificarea în optimile de finală ale competiţiei.

Managerul echipei Manchester United, Jose Mourinho, a avut o ieşire nervoasă după ce belgianul Marouane Fellaini a adus victoria formaţiei sale.

Mourinho a dat de pământ cu toate sticlele de apă de pe marginea terenului, după ce echipa sa a marcat.