Google face marele anunţ pentru Android în această seară: Ce ţi-a pregătit în 2015
0Ca de fiecare dată, compania cu sediul în Mountain View va organiza o prezentare foarte lungă, de două ore şi jumătate, în care Android va ocupa un loc de cinste. Iată ce pregăteşte pentru Google I/O.
Google I/O 2015 va debuta oficial peste câteva ore, iar în acest articol ne vom uita peste câteva dintre cele mai importante subiecte care vor fi discutate.
Pentru o companie care se ocupă de aproape orice lucru important în ziua de astăzi, două zile nu sunt nici pe departe o perioadă de timp suficient de mare pentru a-şi prezenta în întregime cele mai noi proiecte şi planurile pentru viitor. Din această cauză, cei de la Google încearcă să beneficieze la maxim de perioada limitată în care dezvoltatori din toată lumea se vor reuni la Moscone Center în San Francisco.