Turnu Severin: A condus sub influenţa alcoolului, dar a fost prins de poliţişti
0Un bărbat de 35 de ani, din Severin, a fost surprins la volanul unui autoturism conducând în stare de ebrietate
Citeşte şi:
Tupeu cu epoleţi! Poliţia parchează fără jenă pe locurile rezervate persoanelor cu handicap
Un bărbat de 35 de ani din Drobeta Turnu Severin, a fost depistat, ieri, în trafic în timp ce conducea un autoturism sub influenţa băuturilor alcoolice.
Conducătorul auto a fost testat cu aparatul etilotest care a indicat o valoare de 0,74 mg/l alcool pur în aerul expirat.
Acestuia i s-au intocmit acte premergătoare pentru săvârşirea infracţiunii de conducere sub influenţa alcoolului.























































