Arbitrul meciului Besiktas - Samsunspor, implicat intr-un accident rutier

0

Arbitrul Cem Papila, care a condus la centru partida Besiktas - Samsunspor, scor 1-4, meci incheiat in minutul 85, din cauza celor cinci jucatori eliminati de la Besiktas, a fost implicat, in noaptea

Arbitrul Cem Papila, care a condus la centru partida Besiktas - Samsunspor, scor 1-4, meci incheiat in minutul 85, din cauza celor cinci jucatori eliminati de la Besiktas, a fost implicat, in noaptea de duminica spre luni, intr-un accident rutier, a anuntat cotidianul "Hurriyet". Potrivit sursei citate, accidentul a survenit cand Papila se deplasa, impreuna cu unchiul sau Muammer Birdal, de la Istanbul la Zonguldak. Unul din pneurile automobilului la volanul caruia se afla Birdal a explodat in apropierea localitatii Akcakoca. Cei doi au scapat nevatamati si au reusit sa ajunga la Zonguldak in aceeasi noapte.