Oltenii facura egal cu Montpellier

0

Universitatea Craiova a terminat la egalitate, scor 1-1, meciul amical disputat, sambata, cu formatia franceza Montpellier. Pentru craioveni a marcat McBrenn, in minutul 42, in timp ce golul echipei

Universitatea Craiova a terminat la egalitate, scor 1-1, meciul amical disputat, sambata, cu formatia franceza Montpellier. Pentru craioveni a marcat McBrenn, in minutul 42, in timp ce golul echipei franceze a fost inscris de Rui Pataca - '39. Rennes, echipa antrenata de Ladislau Boloni, a remizat, scor 0-0, in amicalul disputat cu polonezii de la Legia Varsovia. OSC Lille si echipa belgiana Charleroi au terminat la egalitate, scor 0-0, partida amicala disputata la Linselles. Marius Baciu a evoluat pentru OSC Lille doar in prima repriza.