Salvata de la moarte de fiul sau de cinci ani
0O femeie din Sibiu, mama a 12 copii, a incercat sa se sinucida pentru ca nu avea ce sa le dea de mancare
S.T., in varsta de 44 de ani, din judetul Sibiu, mama a 12 copii, a ajuns la spital, dupa ce a incercat sa se sinucida inghitind o solutie pentru gandaci. Femeia locuia impreuna cu cei 12 copii ai sai intr-o colonie de cersetori din localitatea Marsa si a fost salvata de la moarte chiar de unul dintre copiii sai. Femeia ducea un trai greu, iar miercuri, intr-un moment de cumpana, a decis ca e mai bine sa moara si a baut dintr-o sticla cu solutie pentru gandaci. Cel care a salvat-o este fiul cel mai mic, in varsta de cinci ani, care si-a gasit mama zacand si a fugit intr-un suflet la sora cea mai mare sa o anunte. Femeia a fost dusa la spital, iar medicii o tin sub supraveghere. Ei spun ca sibianca a mai fost internata la Psihiatrie si ca este pensionata pe caz de boala.























































