Un barbat de 82 de ani si-a facut harakiri
0Alexandru Manetoiu, de 82 de ani, din comuna Prundeni, in noaptea de 2 spre 3 iunie a.c. s-a sinucis. El era bolnav de prostata si a declarat vecinilor inainte de suicid ca nu mai suporta chinurile
Alexandru Manetoiu, de 82 de ani, din comuna Prundeni, in noaptea de 2 spre 3 iunie a.c. s-a sinucis. El era bolnav de prostata si a declarat vecinilor inainte de suicid ca nu mai suporta chinurile bolii si se va omori. El se interesa ce se intampla daca introduce un cui in priza, poate sa moara sau nu? In cele din urma a ales solutia de a-si face harakiri. A luat un cutit cu lama mai mare (12-15 cm) si l-a introdus in stomac. Organele de ancheta nu au constatat alte cauze care ar fi dus la concluzii diferite de suicid.























































