Imagini cu un grav accident pe Defileul Jiului. Șoferiţa a rămas atârnând cu capul în jos, după ce s-a răsturnat cu maşina

0
Publicat:
Ultima actualizare:

Un accident grav s-a petrecut marţi pe Defileul Jiului, acolo unde o şoferiţă s-a dat cu maşina peste cap. Niciunul dintre cei care au oprit pentru a o ajuta nu a înţeles cu s-a putut produce accidentul, mai ales că strada era liberă.

Şoferiţa a rămas prinsă în centură, cu capul în jos. Foto: captură video
Şoferiţa a rămas prinsă în centură, cu capul în jos. Foto: captură video

Mulţi dintre cei care au văzut maşina răsturnată în mijlocul drumului au oprit pentru a da o mână de ajutor şi au sunat la 112, unde au anunţat accidentul. Minute în şir oamenii s-au învârtit pe lângă maşină, neştiind dacă ar trebui sau nu să o desfacă din centura de siguranţa pe şoferiţa care atârna cu capul în jos.

Din fericire, femeia era conştientă şi a reuşit să îi spună unuia dintre bărbaţi că o doare foarte tare capul, moment în care cu toţii au ajuns la concluzia că este mai bine să nu o mişte şi să aştepte sosirea ambulanţei.

Maşina, care are numere de Hunedoara, este grav avariată, potrivit martorilor.

Evenimente

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite