Bistriţa
Pagina 198































fără imagine
Primarul Ovidiu Creţu a anunţat că are în plan pentru următorii ani a unui tramvai care să străbată municipiul dintr-o extremitate în alta. Operatorul de transport în comun din Bistriţa, Transmixt, consideră că oportunitatea realizării unor linii de ...
