Irimia si Naidin nu vor face deplasarea la Belgrad
0Jucatorii dinamovisti Cristian Irimia si Leonard Naidin nu vor face deplasarea la Belgrad pentru meciul pe care formatia din Soseaua Stefan cel Mare il va sustine joi, de la ora 21, in compa-nia
Jucatorii dinamovisti Cristian Irimia si Leonard Naidin nu vor face deplasarea la Belgrad pentru meciul pe care formatia din Soseaua Stefan cel Mare il va sustine joi, de la ora 21, in compa-nia echipei Partizan, in prima mansa din turul intai al Cupei UEFA, din cauza unor probleme medicale. Site-ul oficial al FC Dinamo informeaza ca la Belgrad vor merge 20 de jucatori, printre care si portarul Bogdan Stelea, care nu are insa drept de joc in dubla mansa cu Partizan. Antrenorul Ioan Andone nu va conta nici pe jucatorii Ionut Badea, care mai are o etapa de suspendare, Claudiu Dragan si Cristian Cigan, care nu au fost trecuti pe lista trimisa la UEFA. Delegatia dinamovista, formata din 40 de persoane, va pleca spre Belgrad maine, la ora 12, de pe aeroportul Henri Coanda si se va caza la hotelul Hyatt. Jucatorii dinamovisti vor sustine antrena-mentul oficial in aceeasi zi, la ora 21.























































