Universitatea, egala cu Extensiv

0

Universitatea Craiova a incheiat la egalitate, scor 1-1, partida amicala disputata, sambata, pe stadionul "Ion Oblemenco", in compania formatiei Extensiv Craiova. Sava a deschis scorul in minutul 10

Universitatea Craiova a incheiat la egalitate, scor 1-1, partida amicala disputata, sambata, pe stadionul "Ion Oblemenco", in compania formatiei Extensiv Craiova. Sava a deschis scorul in minutul 10 pentru echipa lui Emil Sandoi, 11 minute mai tarziu Scarlat egaland pentru Extensiv. Iata si celelalte rezultate inregistrate in meciurile amicale care s-au disputat sambata: Otelul Galati - Dunarea Galati 4-1; UM Timisoara - UT Arad 1-0; Petrolul - Selectionata under-18 a Romaniei 0-0; Gloria Buzau - Farul 3-1.