„Să vă duceţi dracului cu toţii!“ Reacţie grosolană a Irinei Begu în timpul meciului cu Bianca Andreescu

Irina Begu

Irina Begu a pierdut meciul cu Bianca Andreescu, din primul tur al turneului de la Miami, după ce a condus-o pe aceasta.

Ştiri pe aceeaşi temă

Begu a câştigat primul set cu 6-4 şi a avut în cel de-al doilea 5-1, dar Bianca a întors partida şi s-a impus cu 7-6, setul decisiv fiind o formalitate, scor 6-2 pentru canadiancă.

Enervată probabil de reacţia de simpatie a publicului la adresa adversarei, dar şi de faptul că lucrurile mergeau cât se poate de prost pentru ea, după ce avusese meciul în mână, Irina a avut o reacţie grosolană, surprinsă în direct de camerele de televiziune.

"Să vă duceţi dracului cu toţii", a părut că scapă ea printre dinţi, conform jurnalistului Cristian Oprean, care a povestit episodul pe o reţea socială.

Irina a pierdut al doilea meci consecutiv în faţa sportivei Bianca Andreescu, în decurs de numai două săptămâni.

Dacă apreciezi acest articol, te așteptăm să intri în comunitatea de cititori de pe pagina noastră de Facebook, printr-un Like mai jos: