De toată jena! Comentatorul TVR a anunţat că Toni Kroos a înscris în poarta lui Robin Williams

0

Germania a învins Suedia cu 2-1, ultimul gol al meciului fiind marcat în al cincilea minut de prelungiri, când Toni Kroos a înscris din lovitură liberă.

Comentatorul de la TVR a avut o scăpare de râs cu plâns la faza respectivă, anunţând că Toni Kroos l-a executat pe Robin Williams.

"GOOOL! Şi lumina a venit pentru Germania! Schemă a nemţilor, Kroos îl execută sumar pe Robin Williams cu 30 de secunde înainte de terminarea partidei de la Soci",a ţipat Tomulică.

El l-a confundat pe pe Robin Olsen, portarul Suediei, cu Robin Williams, celebrul comic şi actor american care s-a sinucis în 2014, la vârsta de 63 de ani.