HCM Baia Mare vrea să spele ruşinea de la Gyor cu o victorie în faţa Dunării Brăila

0
HCM Baia Mare joaca cu gandul la calificarea in sferturile Ligii Campionilor FOTO:Dragos Hojda

HCM Baia Mare joacă la mijocul acestei săptămâni un nou meci în Liga Naţională. De data aceasta elevele antrenate de Tone Tiselj vor juca împotriva Dunării Brăila.

Partida din data de 11 martie, care va începe la ora 20:00, va conta pentru etapa a 23 a Ligii Naţionale feminine de handbal. Meciul, potrivit hcmbaiamare.ro, va fi transmis de DigiSport. Accesul spectatorilor la acest meci este liber.

Abonaţii îşi păstrează locurile. HCM Baia Mare va juca fără doar şi poate cu gândul la calificarea în sferturile Ligii Campionilor, calificare care se joacă la Baia Mare în data de 15 martie împotriva echipei Viborg.

Un manager de la Dinamo a fost încătuşat în timpul meciului. Detaliile episodului