VIDEO  Moment antologic oferit de fanii din peluză la meciul de la Chiajna. Aşa ceva nu s-a mai văzut pe stadioane

0
Radu Petrescu a fost imitat de fani

Concordia Chiajna n-a reuşit să treacă, pe teren propriu, de FC Braşov, fiind egalată în prelungiri de echipa oaspete.

Partida, terminată cu scorul de 1-1, a dus la demiterea lui Marius Şumudică, care va înlocuit cu Marius Baciu, însă nu acesta a fost cel mai important moment pentru fanii de tribună. Un grup de suporteri din peluză au decis să ofere un moment antologic şi s-au postat în spatele arbitrului adiţional Radu Petrescu, imitând minute bune mişcăriele acestuia, spre amuzamentul celorlalţi spectatori.

Vezi aici momentul oferit de fanii Concordiei Chiajna

Acuze grele la adresa lui Gică Hagi: "O ruşine! S-a comportat ca ultimul om!"

Ilie Năstase o atacă dur pe Simona Halep după ce aceasta a renunţat să joace pentru România în FED Cup