Cordoba i-a daruit lui Pancu un ceas placat cu aur

0

Portarul echipei Besiktas, Oscar Cordoba, i-a daruit un ceas placat cu aur coechipierului sau Daniel Pancu, care a aparat poarta formatiei din Istanbul in ultimele 15 minute ale meciului cu

Portarul echipei Besiktas, Oscar Cordoba, i-a daruit un ceas placat cu aur coechipierului sau Daniel Pancu, care a aparat poarta formatiei din Istanbul in ultimele 15 minute ale meciului cu Fenerbahce, a anuntat cotidianul Aksam. In derbiul de duminica, in care Besiktas a invins, cu scorul de 4-3, Pancu a intrat in poarta in minutul 80, dupa ce Cordoba a fost eliminat. "Prin interventiile pe care le-ai avut, ne-ai adus victoria. Eu nu mi-am putut stapani nervii din cauza atmosferei existente la meci. Daca nu ai fi aparat atat de bine nu m-as mai fi putut uita in ochii prietenilor mei. M-ai readus la viata", i-a spus Cordoba lui Daniel Pancu, potrivit Aksam.